www.sudzibas.lv SIA, TASSE HS (Helvijs Stengrevics) NEUZTICAMS SADARBĪBAS PARTNERIS

SIA, TASSE HS (Helvijs Stengrevics) - NEUZTICAMS SADARBĪBAS PARTNERIS

UZMANIETIES! Šajā firmā strādā krāpnieki, paņems no jums pakalpojumu, nemaksās un vel bļaus virsū. Kā arī viņu stilā ir draudēt ar izrēķināšanos. Ja noslēgsiet līgumu, ja vispār izdosies, tad izvairīsies pildīt nosacījums. Vienkārši DRAUSMĪGI CILVĒKI. Vel viņi iedomājas, ka ir baigie daiļrunātāji un varot izrunāt lāci no meža, bet kad praksē pierādās pretējais, sākas histērijas. Un kā jau tādiem cilvēkiem pienākas, taisnība viņu skatījumā ir tikai viņiem. Lielas komunikācijas problēmas, absolūta liekulība un nekaunība.

J Jāzeps 02.03.2010

Un kas konkrēti lūdzu? Jau sākt apniks šitie tukšpļūtītāji, kas to tik vien zin, kā kādu nomelnot, bet konkrētus faktus neatklāj. Laikam baidās, ka pēc tam nedabū tiesas darbus uz kakla par muldēšanu.

H Helvijs Stengrevics 06.03.2010

Helvijs Stengrevics - komponists, mūziķis un arī firmas TASSE HS SIA direktors
Atbilde Renātei Ronei( šeit Harijs Salmiņš)

Lieta tāda, ka šeit zem šī izdomātā komentētāja Harija Salmiņa slēpjas viens nekvalitatīvs grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju uzņēmums, kurš darbojas drausmīgā kvalitātē un ir tikai saprotamas šo ļautiņu dusmas, kad viņiem tika aizrādīts par viņu darbošanos līmeni! Kad uzņēmums SIA TASSE HS aizmuka no šī "ģeniālā pakalpojuma sniedzēja" un ir pārgājis pie profesionāla uzņēmuma, kur viss ir vislabākajā kārtībā jau veselu gadu un nav nekādu problēmu. Mūsu uzņēmuma partneri ir Latvijā prestižas firmas kā MAXIMA, SKY, DHL, Latvijas Valsts Meži un daudzi citi uzņēmumi ar kuriem veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus.
Gribētu tikai atgādināt šo komentāru lasītājiem, ka nu mans vārds un mana uzņēmuma vārds, nekad nav bijis saistīts ar kaut kādām afērām un negodīgu rīcību (google informācija - Helvijs Stengrevics runā par sevi pati), bet protams, mēs kā uzņēmums, esam principiāli pret zemas kvalitātes pakalpojuma sniedzējiem ar milzu ambīcijām un nekaunību, kur mēs aiz nezināšanas, uzticoties viņiem kā profesionāļiem, esam piekrāpti! Arī visa nauda viņiem tika samaksāta, tā kā tie ir meli, ka kaut kas nav samaksāts! Liels izbrīns bija jaunajai grāmatvedības pakalojumu sniedzēju firmai ieraugot un pārņemot "kvalitatīvo darbu"!!! bet par laimi, viss mums ir tagad sakārtots labākajā kārtībā.
Paldies par uzmanību!
ar cieņu, Helvijs Stengrevics

V vienkāršiZigis 17.03.2010

Ak šausmas, kas atklājas un cik zemu var nolaisties "grāmatveži". Vēeee...

A admin 19.03.2010

opā!! izrādās Tases kungam ir problēmas arī ar grāmatvežiem! ...Un Tases kunga dubultniekam Jāzepam problēmas ar dusmām!!!

P Pēteris 27.09.2010

MAXIMA nav īpaši ieinteresēta nekvalitatīvajā un biežajos marķējuma pārkāpumos precei, kuras piegādā šī firma

O OskarsH 24.03.2017

Pilnīgi piekrītu - nekompetents cilvēks ar šausmīgiem sadarbības paņēmieniem. Sāk psihot pie pirmās lietas kas šim nepatīk. Helvijs Stengrevics kas tagad pārstāv MazulītisRu ir nekorekts daudzos līmeņos. Laikam termins "baltais bruņinieks" visvairāk atbilst. Izčakarē citiem laiku un beigās pasaka ka nepatīk attieksme un vairāk nesadarbosies, un samaksāt par padarīto negrasās.
Tiešām ceru ka ilgi viņš vadošos amatos nebūs...