E Estella 23.02.2010

Nu sobrid ir taa, ka vina jau menesi mus saka ka bus nauda rit rit un nekaa nav!naudu vina mums ir atgriezusi - bet turpinas joprojam cakaresana - bus nauda, un tad peksni vina ir citaa pilseeta utt :) Esmu par vinu ievakusi informaciju vina ir tira no visadiem paradiem utt!Varbut var kads dalities sava pieradze ar [slēpt]@inbox.lv

N Normunds 27.02.2010

Labvakar!Es nevaru saprast, kapec jus runajat par vinu ta...Es pats caur vinu nemu 2 reizes 9.000 evro un 2.000.Ja ir kdas grutibas ar izsniegsanu, bet kam tagad vinus nau...Milie cILVEKI, JA JUS KADS PIECAKAREJA, NEVAJAG DOMAT, KA VISI TADI!

E Estella 01.03.2010

Nepiekritu - man jau ir zinaaami 2 cilveki kas jau gadu gaida so kreditu!

A anete 05.03.2010

pasakiet kā viņu atrast apnikusi jau tā 'cakarēšana

N Normunds 07.03.2010

Es neko nevaru pateikt par vinu slikti.Vina palidzeja izarstet manu delu.

M milana 08.03.2010

es gaidiju menesi un sanemu caur vinu.

L L 08.03.2010

Ja tas ir tas pats sievišķis kas piedāvā kredītus, bet jāiemaksā pirmie % it kā kreditoram tad tā neko labu nevaru pateikt. Viņa man no sākuma sūtīja sms atsaucoties uz manu sludinājumu. Tad es intereses pēc ieliku reklama.lv sludinājumu vai kāds ir ssņēmis ar kristīnes starpniecību, uz manu epastu viņa pati( to gan pēc kļūdām gan pēc stila) atsūtīja, ka jā biju saņēmis kredītu, tika arī pieminēts slims bērns, ka kredīts ticis piešķirts.
Pēc tam viņa man zvana šokā kāpēc es tādus sludinājumu ieliku, ka to ir redzējis pats kreditors un viņš man personīgi zvanīšot. Kristīne piedāvāja arī man satikties, vi'ņa brīvdienās braucot ar bērnu uz Rīgu, satiksimies, parunāsim utt. sarunas pasteicu, ka man tuvs cilvēks strādā policijā un tā jau man tas kreditors "zvana " jau trešo mēnesi:D
Tā kā fufelis! Un vēl atradu vienu cilvēku kuru jau mēnešiem baro ar solījumiem par to kad kredīts būs, bet priekšapmaksa nav atgriezta.
Būtībā padomājiet mīļie cilvēki, kāpēc tad to naudu nevar iemaksāt pie aizdevuma saņemšanas ?

A Anna Jaunzeme 09.03.2010

Vai šīs kundze personas kods ir 200983-10128? Viņa ir burve, ka palīdzēja izārstēt bērnu?

N Normunds 09.03.2010

VINA PALIDZEJA DABUT REALU KREDITU.LAI VARETU UZTAISIT DELAM OPERACIJU.BET CITI TIKAI SOLIJA UN NEKO.

N Normunds 09.03.2010

UN NEVAJAG TEIKT KA PRIEKSAPMAKSU VINA NEATDOD.VISI PAZINI CAUR VINU TIKAI NEM.

E Estella 09.03.2010

Normund, nu un kur tad vinas soliitie krediti ir? gadu nevar izsniegt kreditu?Nu baac ja nevar nevar - lai atgriez naudu un viss!
p.s. Domaju versties polcija un parejas iestades par vinu!

un Normund, skaties ka Tev nav personibas dalisanas ar Kristini

E Estella 09.03.2010

Es shai persona - Kristinei uzstaisisu TAADU reklamu, ka vina pat darbu neatradis, jo viegli uzzinat Kur vina strāda, tikai vai pareizos sakarus!!Un darbu vina var manit cik uzziet!

L L 10.03.2010

Tas "Normunds" izskatās, ka ir pašreklāma tai jaunkundzei.

A Anna Jaunzeme 10.03.2010

Jā, prieks, ka Normunda kungam tikusi tāda labestība, bet te jau uzreiz var saprast, kas ir kas--stingra aizmugure!!!

Lūdzu, vai Zanosinas kundzes p.k.ir 200983--10128? Ja ir, tad man arī ir ko teikt, ?

N Normunds 10.03.2010

KA JUMS NAU KAUNA KAUT KO TADU RUNAT?JA NEBUTU SANEMIS TAD TA ARI PATEIKTU.

E Elena 10.03.2010

man ari ir ko teikt.sanemu bet mazak

E Elena 10.03.2010

zinu ka izsniedz patiesi.bet ne visiem.

ģ Ģirts 11.03.2010

Neko viņa neizsniedz tikkai izkrāpj naudu no cilvēkiem, kuru atpakaļ neatdod. Mēs esam iedevuši diezgan palielu summiņu gada laikā, tā kā ir ko vērst pret viņu. Visas sms un maksājuma kvītis arī ir saglabātas. Tā kā dārgā krāpniece atdod naudu atpakaļ tiem cilvēkiem no kuriem esi izkrāpusi. Savādāk nožēlosi to ka ņirgājies par cilvēkiem visu savu atlikušo mūžu.

E Estella 11.03.2010

Tuvako dienu laika uzzinashu p.k kodu :)
Mieru tikai mieru - cik saprotu vinas apkraptie cilveeki ir simtiem!!
Vinas gadijumaa - saglabajiet visas sutitas, izsuutitas naudas kvitis!Visu lidz pēdējam!Un vai nu meklejat kas to naudu piedzis vai ari versaties policija ( kaut vini kamer kaut ko izdaris paies vel pus gads )

P.S. Zhel ka seit nevar pieregistreties uzradot personas datus :) daudz cilveeki butu - kristine, to pec valodas jau var maniit!

Un Ja Tu lasi, kristin, Tev kada trauma ir ka sadi Tev nepieciesama uzmaniba?Tev ir berns un sac domat ka kartot savu dzivi - LV vairs To dzivi nenokartosi - ka saka nedirs tur kur tev bus jasez Un Beidz bojat citiem dzivi!Vieglakais variants visiem atgreizst naudu ko esi izskrapusi!Un pasaki jel beidzot ka taa kredita NAV !!!

E Elena 13.03.2010

Добрый День!Вы о Кристине Заносий?Я от нее получила кредит 1000 лат.Вы не получили?