. ..... 15.12.2010

Jūs neesat tāds vienīgais! Viņa arī mani veselu gadu mānīja. Šeit ir viņas adrese un mājas tālrunis - ikseles 7 dzīvoklis 26, un telefons 67188485. Var būt jūs varēsiet pie viņas ierasties, jo es tālu dzīvoju

8 888 16.12.2010

Rakstu visu cietušo, no Kristīnas Zanosijas(Jankovskas), informācijai! Braukt pie šīs "nelietes" un prasīt no viņas naudu - nevajag!!! Kāpēc ???
Ļoti vienkārši, mūsdienu juridiskās fineses pieļauj ļoti daudz un dažādus brīnumus un ja Jūs šādi mēģināsiet atgūt savu iemaksāto naudiņu, Jūs paši varat nonākt policijā apsūdzēto lomā no K. Zanosijas puses (ka izspiežat naudu no viņas).
Patiesībā, ja precizējam, tad braukt un prasīt var, bet ir stingri jāievēro noteikta rīcības secības gaita.
Ja kādu interesē kas ir jādara un kā ir jādara, lai varētu šo problēmu atrisināt un lai šī "neliete" saņemtu pelnīto sodu, rakstiet man uz e-pastu! Es noteikti atbildēšu!
Savulaik Es pats iekritu uz šīs "krāpnieces" meliem, ja palasīsiet, Es esmu jau agrāk rakstījis šajā saitā komentārus.
Tā kā, ja kādu interesē kā šo personu saukt pie atbildības un atgūt zaudēto, laipni lūgti, rakstiet!!!
Ar cieņu, visiem!

L Linda 17.12.2010

Cik man ir zināms tad pret šo krāpnieci jau ir ierosinātas divas krimināllietas un diez vai viņavairs staigā uz brīvām kājām!!!

A Anastasija 15.03.2011

Ja, laikam man vajadzeja jau no sakuma paskatities saja portala, bet diemzel nezinaju, ka tads eksiste. Si kundzite izkrapa na manis gandriz 100 ls menesa laika, kaut gan tik loti parliecinosi runaja pa telefonu, saprotu ka vajadzeja domat, bet uz to bridi, pec peksnam un smagam berem, man galva stradaja slikti, ja jau es uzkeros. Jau 4 menesus vinja man caur sms sola atgriezt naudu, bet palasot sapratu - ka iet uz policiju, tadiem laudim jadod maciba. Esmu ar mieru maksat nodoklus, lai tikai tadi sez cietuma