V Vija 30.06.2010

Labdien.Varbūt kāds var sīkāk kaut ko izstāstīt par Kristīni?Vai ir kādam iedevusi kredītu vai palīdzējusi to dabūt?kur varētu dabūt viņas koordinātes? es arī gribētu palūgt palīdzību, varbūt man viņa neatteiktu.bet par palīdzību arī ir jāmaksā, un tie varētu būt pirmie %.tikai vajag labi sarunāt.gaidīšu atbildi.

G Guntars 19.08.2010

Cilvēks tiešām ir bez morāles principiem. man, kā attaisnojumu tam, ka kredīts kavējas, minēja savas mātes nāvi, bērna smago slimību. Man ir diezgan daudz infornācijas par viņu. ja kādam interesē, droši rakstiet man uz e -- pastu. kopīgiem spēkiem tiksim ar viņu [slēpt]@inbox.lv)

. ...... 19.08.2010

viss viņai ir kārtībā... gan māte, gan tēvs dzīvi, bērns ir sveiks un vesels! Bet ar tādiem meliem viņa panāks to, ka viss kļūs par taisnību! Tad gan viņa sapratīs ko runā! Dzīve viņu sodīs un ļoti bārgi! Pats no viņas gaidu to saucamo "aizdevumu" jau gandrīz gadu! Spēle īsto teātri, pat nesārkst kad melo! Viņai ne cilvēkus jākrāpj, bet teātrī jāspēlē, tad tiešām būs bagāta! Reāli spēlē!

L Laura 20.09.2010

uvazaemie gospada kristina zanosija vorovka, ne verti v ejo obesanija. ne verti ne odnamu ejo slovu.esli ona vam govarila sto rabotet v rezekne v entarise eto vranjo, nigde ona ne rabotaet i prozivaet v rige po ulice ikseles 7 kvartira 26, i est prostoj telefon 67188485 sami mozite ubeditsja sto tam takaja sebe prispokojnenko zivjot .nikto nikamu pravo ne daval vorovat, a takuju kak ona stoit nakazat. ves bret kotorij ona raskazivala pro bolnih detej kotorie umirajut, rodnie u nejo mrut kak muhi zazivo haronit, rebonkom klenjotsja- resila nazitsja na cuzom nescastje.ona i ne vstrecaetsja ni skem komu krediti obesala. na nejo mozno smelo podavat zajavlenie v policiju statja ej svetit 177.

L Laura 20.09.2010

vse kto pisit pro nejo horoso sto ona takaja belaja i pusistaja, hocu vas ogorcit takih ludej net v prirode ne rodilis esco.eto burnie fantazii samoj kristini zanosii. ona sama pisit pro sebja horoso. esco ona mozit prikrivatsja vtoroj familiej Jenkovskaja.

. ...... 24.09.2010

da eta svinja do takoj stepeni zavralasj, 4to uze sama ne pomnit 4to obes4aet i govorit! oj popadetsa ona! daze suharej ej ne dostanetsa...prosto nekomu budet nesti!!!

8 888 11.11.2010

Ja kādu interesē kā ar šo krāpnieci Kristīni Zanosiju vai Kristīni Jankovsku (jo tā ir viena un tā pati persona) tikt galā, rakstiet uz manu e-pastu, atbildēšu!

L Laura 20.09.2011

A eta otvratitelnaja persona kotoraja do sih por obvorovivaet vokrug sebja vseh, u nejo uze sposok zashkalivaet za 20 celovek o docke podumaj vorovka

L Laura 19.11.2011

Smotrite programu tautass balss za 29.09.2011, u etoj drani hvataet naglosti vrat na ves svet.posmatrite kak ona obvorovala celoveka kotori spasaet ziznj lubimogo celoveka, muzcina ot bezvihodnosti obrtilsja k etoj drani za kreditom dla lecenija zeni ot raka.vot sterva eta zanosija.