www.sudzibas.lv aizdēvēji aizdēvēji -krāpnieki

aizdēvēji - aizdēvēji -krāpnieki

Ja kaut kam ir interese - lūk krāpniku saraksts, ar kuriem nekādā gadījumā nevajagkārtot ne kredītus, ne vispār satikties.
1. Madara kaļva
8. Oskars Kalniņš
9. Valērijs Puhovs
10.Roberts Krūmiņš
11. Jānis Krūmiņš

un daudz-daudz citu. Jums tikaj jāatver jebkuru no reklāmas portāliem - reklāma.lv, ss.lv, e-tirgus.lv, zip.lv u.c. Visi viņu sludinājumi ir līdzīgi, visiem ir viens un tik pats - "...kreditvēsture nav nozīmīga, nav vajadzīga ķīla, u tt." Neticiet nevienam no viņiem, cilvēki mīļie !

Vēl jāuna "fiška" - "aizdēvēji" no ārvalsts (no Francijas, Itāļijas, Īrijas, pat Nigērijas...). Nu tas ir smiekļīgi ! Kā Jums ir iespējams dabūt aizdevumu no kāda cita valsts, ja jūs tur nedzīvojat un nemaksājat nodokļus?! Un vēl - tie "aizdēvēji" raksta savus "līgumus" un "pieteikuma paraugus" ar šausmīgām kļūdām ! Vai tad tas nav skaidrs, ka jebkuram dokumentam jābūt rakstītam pareizi un precīzi, juridiskajā valodā?!
Un vēl : firmas Via SMS, SIA Dabas sistēmas - kārtējie krāpnieki.

Jūs varbūt ir tāds jautājums - kā man tas viss zinams? varu pateikt tā: tas viss ir daudzu un daudzu cilvēku negatīvas pieredzes apskats. Reāli pārbaudīts !

M Marija 21.01.2010

Nu es piemēram šorīt no rīta saņēmu aizdevumu no personas, kas ir starptautiski atzīts aizdevumu aizdevējs un uzturas Nigērijā.

Tagad pēc 2 mēnešiem tikai sākšu maksāt un katru mēnesi jāmaksā 100 LVL ieskaitot procentus.

Tā kā nevaru tev pilnībā piekrist, ka tas ir nereāli dabūt no ārvalstīm aizdevumu.

Jā, bij no sākuma jāpārskaita 50Eur (par ko pati baidijos), bet viss ok un tagad bez problēmām esmu atrisinājusi savus finanšu jautājumus un varu dzīvot mierīgi

V viktos920262 09.08.2018

Es pilnigi tam nepiekritu.Uzrakstiju pieprasijumu uz Niģeriju,viņi pieprasija 195 eiro samaksu,kuru ari aizsūtiju.Aizdevums neatnaca,jo viņi prasija vel 135 eiro apdrošinašanas naudu,teica,ka pedejais maksajums,samaksaju.Taču naudas joprojam nebija,teica,ka tagad esot jamaksa kaut kada nauda bankai 185euro.Murgs.Un ta ir ta slavena companija,kuru visi apkart slave.(GINAMORGANLOAN LTD COMPANI).Miļie tautieši,neuzķerieties.Es nedeļas laikā pazaudeju 358eiro.(uzdavināju krapnieķem).

A Anna 03.05.2019

Nekada gadijuma nesaistieties ari ar musu pasmaju baleliniem sia bauskas investicijas, sia gaujas ture, sia investum, un latvijas aizdevumi. Visas tas ir savstarpeji saistitas krapnieku firmas.

F fanu klubs 21.01.2010

Komentāram īpaši neticu... Kaut kā izklausās pēc ''reklāmraksta'' no pašu krāpnieku puses...

M mārtiņš 21.01.2010

Tieši tā, visticamāk no Viļņa zeltiņa! Kas attiecas uz aizdevējiem, kaļva nav krāpniece, jo tieši viņas konti tiek izmantoti, nesen ar viņu satiko un izspriedām ko darīt tālāk.

R rota 21.01.2010

Kāds, kuram ir pieredze varbūt varētu paskaidrot - kā šie krāpnieki īsti strādā? Kur viņi ņem kontus, uz kuriem pārskaita naudu, ja tie nav viņu personīgie konti? Jo vairāk būs informācija, jo mazāk cilvēki uz šitādiem uzrausies. Un vispār 0 ja nevar viņiem neko līdzēt policija, tad var tie, kas apkrpati vismaz noorganizēt kādu viltīgu gājienu un sadot pa purnu kārtīgi! Nevar taču būt, ka viņus nekur nevar atrast, jo tepat pa Latviju jau vien mētājas lielais vairums... Vienreiz kārtīgi sadot un beigs lielo investoru tēlošanu!
Marija, nesmīdini cilvēkus ar savu Nigēriju... viena no nabadzīgākajām va;stīm, ja kas:))

L L 22.01.2010

Nez kādā veidā tad pie krāpniekiem ir nonākuši Kaļvas konti? Pāgājušo gadu viņa netā taisnojās, ka it kā esot nozagti un kur tad problēma bija viņus bankā nobloķēt?!

I Inese 24.06.2010

Jā, es vairs nevaru, man katru dienu atsūta tie tizleņi, saucāmie ārzemju investori savus kredīta piedāvājumus, ja varētu klātienē viņus satikt tad noteikti ar slotas kātu pa galvu iedotu.No sākuma nevarēju saprast, un tā kā jau sāku apsvērt sadarbību ar to itāli pēdiņās, pēc tā kā viņš man uzrakstīja ka 200eiriķi par pakalpojumu uzreiz palika viss skaidrs.Nu tad uzrakstīju viņiem visu ko domāju.Un tas pirmais komentārs tam neticiet tas tiešām ir reklāmas triks, mīļie cilvēki neticiet un nevienu santīmu nemaksājiet tiem lopiem, gan Dievs viņiem atmaksās, jo viņiem ir jāsaprot ka, ko sēsi, to pļausi.

R Rolands 13.01.2011

Nu paši vainīgi, ka kredītus neņem bankās vai citās normālās kredītu izniegšanas iestādēs. Visiem droši vien sačakarētas kredītvēstures un tad nu skatās, kur vēl pagrābt kādu kredītu!

I Ieva 27.03.2011

Bet kā ir ar tiem, kas neprasa neko iepriekš maksāt? It kā, kad saņemu naudu, samaksāju par pakalpojumu?

I Ilga 27.03.2011

Nu nepiekrītu Jānim. Ja vēlas lielāku summu, tad nepieciešams galvotājs un ķīla. Ko darīt tiem, kam nav ķīlas? Arī nepiekristu būt par galvotāju, jo bija jau problēmas, aizņēmuma ņēmējs "iegāza". Tā kā saprotu tos, kas meklē privātos aizdevējus, grūtībās nonāk pēkšņi un negaidīti. Nav ko te moralizēt!!! Bet par to Nigēriju gan ir smieklīgi un neticami!

T ToIlga 27.03.2011

Palasi šinī pašā portālā ir desmitiem piedāvājumu no visas pasaules aizdot naudu, arī no nigērijas, tikai vai kāds to naudu arī ir dabūjis, to gan nezinu.

I Ilga 27.03.2011

Reklāmu taču vajag!!! Žēl, ka kāds "uzķeras" !

T ToIlga 27.03.2011

Toties atbrīvojas no beidzamajiem ietaupījumiem, ja tādi ir.

E Esesesseseseseses 27.03.2011

Komentēja: Marija 21-01-2010

Nu ko lai saka... Vienkārši Marija. :D :D :D :D :D :D :D

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

S sinilge 18.09.2012

kads ir sanemis kreditu no nilsona Tomasa?

R Ričards Birziņš 14.01.2016

Piedāvā aizdevumu līdz 5.000 eiro , bez nekādām iemaksām un ķīlām , itkā esot privātpersona kas sadarbojas ar zviedru investoriem. Prasa atsūtīt pases kopiju un bildi kur esmu kopā ar atvērtu pasi , labā kvalitātē lai redzētu visus datus.
- [slēpt]@inbox.lv - Daina Liepiņa , varbūt kādam ir infa par šo personu ?

O Ome28 21.01.2019

Labdien vai kāds ir saskaries ar naudas aizdošanu no [slēpt]@gmail.com vai OFFICIER JUSTICE
vai uba.consulting, Elīna Loginova? Tādi krāpnieki, vārdu trūkst. Piedāvāja paziņai 10 000 eur kredītu, bet paziņa jau viņiem samaksājusi 7 000 eur (itkā dokumentu noformēšana utt.). Saki ko gribi, bet cilvēks nesaprot, ka no viņa velk naudu ārā. Tā ir takā iekļūt sektā

L Lienuks 30.09.2019

Sveiki! Velos brīdināt kad Agnese Kruminja un Kristine Salmiņa ir viens un tas pats cilveks, kura itka aizdod naudu, tikai pieprasa pirmo iemaksu bet neko neaizdod, reāla krāpniece, jau loti daudz cilvekus apmānījusi, atpakal naudu neatsūta. Uzmanaties no sis personas. Nau faksts kad vinja vel izmanto vairākus vārdus.

O Otis 30.09.2019

(facepalm)