www.sudzibas.lv Grāmatvedības uzņēmums "MANA NAUDA" SIA pakalpojums drausmīgā kvalitātē!!!

Grāmatvedības uzņēmums "MANA NAUDA" SIA - pakalpojums drausmīgā kvalitātē!!!

Uzmanieties no šīs grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju firmas! Aizgājām no viņiem 2009.g. un jutāmies šausmīgi priecīgi. Nebūtu šeit rakstījuši, bet, kad ieraudzijām pašslavinošu sižetu TV reklāmā, tad nu "mērs piegriezās" un nolēmām tomēr brīdināt uzņēmumus - "lētu grāmatvedības paklapojumu" kārotājiem..." Jūs saņemsiet "nekādu servisu" par šo it kā lēto naudu. Dokumenti ir nekārtībā, vieni un tie paši rēķini ievadīti vairākkārt utt.! un kad pateicām, ka ejam prom un bija lietas jānodod citai grāmatvedības firmai kā tas normāli pienāktos, viņi pat neuzskatīja par vajadzību to izdarīt!!! Vienkārši paņēma ar kurjeru atsūtija visus dokumentus...tieciet galā kā vēlaties. Pat nezinām, vai visi dokumenti ir vietā par iepriekšējiem gadiem. Tā, lūk! UZMANIETIES!

R Rincis 22.02.2010

Mums bija tieši tā pat: papīri nekārtībā, nekorekta, uzbrūkoša pat nepieklājīga attieksme. Vienvārdsakot izturējās pret mums kā pret niecībām! Mums mērs bija pilns, kad sapratām, ka mūsu nodokļi ir salaisti grīstē! Kad gājām projām, arī atsūtīja ar kurjeru mums papīrus un viss, arī nezinām vai viss kārtībā... Šobrīd mūsu jaunā grāmatvede mokās, lai saprastu, kas ir kā nav!
Lēto grāmatvedības pakalpojumu tīkotājiem, iesaku atrast labu privāto grāmatvedi un vienoties par padarītā darba samaksu, jo grāmatvedības firmām, it īpaši šai, uzticēties nevar!!! Viņiem vienalga, kas notiks ar jūsu uzņēmumu, jo viņiem tādu ir 100!!! Esam ļoti priecīgi par šo slikto pieredzi un priecājamies par mūsu jauno grāmatvedi!!!

A Arī I.K. 15.03.2010

Pilnībā piekrītu iepriekš rakstītajam. Mēs ar šo uzņēmumu šķīrāmies pagājušā gada nogalē. Uzņēmuma vadītājas attiekme vnk šausmīga. Tagad par grāmatvedību maksāju trīs reizes vairāk un jūtos ļoti apmierināts klients. Nav žēl neviena samaksātā santīma. Un likteņa ironija - apgrozījums arī audzis precīzi 3 reizes.

S Sanita 01.06.2010

Pilnībā piekrītu augstāk teiktajam. Atdotajos dokumentos pat nebija virsgrāmatas. Avansa norēķinu reģistrā atlikums viena summa, uz nāk. gadu pārnesta cita summa, bet bilancē uzrādīta pavisam cita summa. Avansa maksājumi vispār tiek ignorēti (kad samaksā no bankas konta), bet kad darījums nav noticis (avansa rēķins izrakstīts, bet samaksāts nav), tad gramatvedībā ielaiž, kaut gan jebkuros pat letākājos grāmatvedības kursos to saka 1. nodarbībā, ka avansa rēķinus negrāmato, ja nav notikusi apmaksa.
Pirms bilances iesniegšanas iesniedz PVN deklarācijas precizējumus par 7 mēnešiem... Atlaižot darbiniekus nesarēķina kompensāciju par neizmantoto atvaļinājumu, izejošo rēķinu sagrāmato ka ienākošo un tt., varētu te vēl visu lapu pierakstīt. Bet kad norāda uz kļūdu, nevis atvainojas, bet saka, ka nu un kas? visu var labot...
Decembrī prasu, cik mums būs peļņa vai zaudējumi, šie saka, ka apmēram 30 000 zaudējumi. Decembrī veicam darbus 35000LVL apmērā, izdevumi bija 8 000LVL, tad zaudējumiem vajadzētu būt ap 7000. Iesniedzot aprīlī bilanci izrādījās, ka 5000 peļņa. Avansa maksajumus par UIN nemāk aprēķināt.

Bet, kad jautāju kapēc iegādātos pamatlīdzekļus ieliek izejmateriālos, šie man atbild, ka ja liktu pamatlīdzekļos, tad es ar tiem kā SIA atbildētu, gadījumā ja bankrotētu. :)...

B brunis 14.09.2010

Piekrītu augstāk teiktajam, ka šis ir, , lētais kantoris, , , kura darbinieki māk tikai iesniegt atskaites, bet kad sāc prasīt kaut ko konkrētu nevar atbildēt vai pasaka ka tas uz mums neattiecas mēs tikai atskaites taisam, tās ir jūsu problēmas un pats meklē risinājumu. Viennozīmīgi kad slēdzu līgumu ar šo, , kantori, , cerēju uz viņu atbalstu, bet diemžēl esmu maldījies, reizēm nācās konsultēties pie citiem grāmatvežiem. Vienu mēnesi it kā ir nodokļu pārmaksa, citā atkal izrādos parādā (ir saglabātas emailā visas atsūtītās vēstules par nodokļiem), kā rezultātā bija jāmaksā kavējuma nauda (santīmi, bet tomēr) .
P.S. Nevienmēr lēts ir slikts, bet šajā gadījumā tas ir fakts.

A aņka 14.09.2010

Āmen!

A Andris 27.09.2010

Jā, es ar nesaprotu, kāpēc tie grāmatveži negrib piedalīties manās afērās ar naudas atmazgāšanu un nodokļu izkrāpšanu no valsts. Prasīju viņiem vienreiz, kā man labāk veikt uzskaiti par ienākumiem kurus neuzrādu, nu, kā tur to sauc, melnā vai dubultā grāmatvedība, iedomājaties tik, viņi atteica, ka tādās sarunās nepiedalās vispār. Vel viņi kaut ko stāsta par to, ka nav sekretāri vai noliktavas pārziņi. Nu, kas grūti kādas desmit reizes mēnesī uzrakstīt man e-pastu par nodokļiem un atgādināt, ka vajag samaksāt, gadās taču man reizēm pazaudēties! Inventarizācijas aktus arī netaisa, nu kā, lai es zinu cik man noliktavā preču. Man pat īsti tādas noliktavas nav. Algas arī rēķina tikai tad, kad noformēta lietvedība. Vai tad nevar vienkārši sarēķināt! Pasaku, ka gribu 500 un, lai rēķina, nesaprotu, kaut kādi jocīgie... Iedomājaties tik, viņi atsakās kārtot grāmatvedību, ja es par to nemaksāju. Man, taču, ir tiesības saņemt pakalpojumu! Esmu lielas firmas priekšnieks un nopietns cilvēks, maksāju mēnesī viņiem 18 latus. Domāju tā ir ļoti liela nauda. Viņiem vajadzētu man kājas bučot...

V Valentīna 20.10.2010

Labs grāmatvedības uzņēmums ar pieklājīgu attieksmi pret klientu ir Finanšu Konsultants.
Esmu ļoti apmierināta.
www.finansukonsultants.lv

A Anda_M 05.09.2015

Valentīna, vai gadījumā Jūs pati neesat Finanšu konsultants valdes locekle?! :D
Ļoti reti kāds no grāmatvedības birojiem piedāvā augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus. Diemžēl.
Un Finanšu konsultants nav viens no tiem!!!