Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

SIA NAUDINA - Apmāns

Piereģistrējos www.naudina.lv mājas lapā, kur par apskatītām reklāmam var nopelnīt naudu (Ls). Izlasīju noteikumus, dažu mēnēšu garumā, nopelnīju minimālo summu, ko var izņemt (8LVL). Nosūtīju pieprasījumu administrācijai kaut kur 2009. gadā vasarā, pagāja jau pusgads un joprojām neesmu saņēmis to. Ja paprasi administrācijai kas par lietu, tad tevi bez maz vai pasūta ( maigi sakot bekot ). Dārgie cilvēki neuzķēraties tā, kā es.

draugieminvesticijas.lv - Neatbild uz vēstulēm

Neprofesionāla un nelietišķa attieksme. Jūs aizsūtāt informāciju un lūgumu sazināties, paiet vairākas nedēļas un nu jau gandrīz divi mēneši un nav nekādas atbildes.

Grāmatvedības uzņēmums "MANA NAUDA" SIA - pakalpojums drausmīgā kvalitātē!!!

Uzmanieties no šīs grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju firmas! Aizgājām no viņiem 2009.g. un jutāmies šausmīgi priecīgi. Nebūtu šeit rakstījuši, bet, kad ieraudzijām pašslavinošu sižetu TV reklāmā, tad nu "mērs piegriezās" un nolēmām tomēr brīdināt uzņēmumus - "lētu grāmatvedības paklapojumu" kārotājiem..." Jūs saņemsiet "nekādu servisu" par šo it kā lēto naudu. Dokumenti ir nekārtībā, vieni un tie paši rēķini ievadīti vairākkārt utt.! un kad pateicām, ka ejam prom un bija lietas jānodod citai...

Kristīne Zanosija - Kredīts...

Vai kāds ir saņēmis kredītu, sadarbojoties ar Kristīni Zanosiju ? Atsaukties tiem, kuri viņai ir maksājuši par pakalpojumiem un kredītu nav saņēmuši. Laipni [slēpt]@tvnet.lv

Best kredit - krāpnieki

Neticiet šiem aizdevējiem, jo tie ir krāpnieki, izkrāpj naudu no cilvēkiem, prasot iemaksu pirms tam. Dmitrijs Ordovskis p.k. /izdzēsts/.... Rakstu, lai visi varētu redzēt šo personu, kura grib iedzīvoties uz citu rēķina. Liels paldies ss.lv par zibenīgu reaģēšanu uz krāpnieku izskaušanu!

nauda - krāpniecība

atsaucaties lūdzu tie kurus, ir apkrāpis Jānis Grebzde!!!

Dass serviss - Jautajums

Vai kads nevaretu pateikt kadas sliktas atsauksmes par Dass serviss .. Un kautko pa so firmu.Jo gribetu caur viniem braukt stradat uz arzemem, bet nezinu kadas atsauksmes nak no sis firmas .. :)

aizdēvēji - aizdēvēji -krāpnieki

Ja kaut kam ir interese - lūk krāpniku saraksts, ar kuriem nekādā gadījumā nevajagkārtot ne kredītus, ne vispār satikties. 1. Madara kaļva 2. Raivo Dambitis 3. Aleksandrs Jerins 4. Dainis Kalvans 5. Irina Germane 6. Tatjana Germane 7. Stanislavs Germanis 8. Oskars Kalniņš 9. Valērijs Puhovs 10.Roberts Krūmiņš 11. Jānis Krūmiņš un daudz-daudz citu. Jums tikaj jāatver jebkuru no reklāmas portāliem - reklāma.lv, ss.lv, e-tirgus.lv, zip.lv u.c. Visi viņu sludinājumi ir līdzīgi, visiem ir viens un...

Pārtika - krāpniece krāpnieks

jau kuro reizi gadās iepirkties šini pārtikas veikalā, bet vienmēr iekrītu pārdevējas slazdā.Tieku apkrāpta, kā arī ir gadījies iegādāties pārtikas produktus ar notecējušu realizācijas termiņu. CIK zināms šai iestādei raksturīgi mainīt datumus, cenas

www.expresrabota.com - Nereģistrējaties šajā saitā- tas viss ir apmāns

Nereģistrējaties šajā saitā- tas viss ir apmāns Šajā saitā itkā varot nopelnīt, bet īstenībā tad kad cilvēks savāc minimālos 65 USD, lai varētu pārskaitīt naudu, viņi prasa, lai tu ieskaiti savā kontā naudu ~42 USD un uztaisi pārskaitījuma pārbaudi, lai viņi varētu pārliecināties par to ka tiešām viss ar tavu kontu ir kārtībā lai varētu pārskaitīt tavu nopelnīto, bet tad kad tu uztaisi šo, itkā, pārbaudi, viņi saņem tavu naudu un tālāk neliekas ne zinis, ne labdien ne uz redzēšanos, tāpēc esat uzmanīgi ar pelnīšanu internetā.

Apkure - krāpnieks

Vēlos brīdināt par krāpnieku Juri Matuli. Šis cilvēks strādniekiem nopelnīto nemaksā, bet nepārtraukti aizbildinās ar atrunām un ir dāsns uz solījumiem. Neiekrītiet! Viņam privātmājā vēl ir nepabeigti darbi.

Valsts - Budžets/aizdevums

Budžets 2010 ieņēmumi 3 781 888 682 izdevumi 4 347 973 488 Jau paņemtais aizdevums 4 000 000 000 (plānā tikpat) Kā jūs domājat, kā maz iespējams atmaksāt šādu kredītu normālā termiņā?

Inesa Kitoka " Linards Kitoks - Inesa Kitoka " Linards Kitoks

Zapomnite eti imena i : 1) ni kogda neotdalzivajte deneg etim ludjam, oni dolgi neatdojut NIKOGDA 2)nikogda i ne pri kakix uslovijax ni berite etix ludej na rabotu . Oni ludi " PISARI", postojanno strocat zalobi na xozaev i svoixze kolleg(ctobi tex uvolili), vizivajut vse komisii i instancii, posle ix uxoda mozno mnogovo dedoscitatsa, a v sudzibas.lv vase imja ne budit sxoditj s pervix polos. Linardu koleggi s raboti dali xarakteristiku: GNIDA I STUKAC sedit na poligone i žalobi na kolleg piwet ctob tex uvolili Merzkoe semejstvo

raimonds r - algas nemaksāšana

Tādi ir tie policisti uzticēties viņiem nevar it sevišķi Raimondam Abelēnam vairāk taisa citiem problēmas. Viņa rīcība ir nožēlojama.

Finansu Partneri SIA - grāmatvedības pakalpojumi

Šiem mājas lapā rakstīts, ka apkalpošanu veic sākot ar 300 LVL/mēnesī domāju, ka pie viņiem nav ko apkalpoties, jo es reāli apkalpojos par 10 LVL/mēnesī ar apmēram 100 ppr mēnesī, 40 darbiniekiem un kādām 80 ienākošām ppr, man jau liekas, ka tīri normāla samaksa. Katra mēneša beigās pieprasu bilanci un pza, vienmēr man kavē vai pat neatsūtu, bet es rēķinu nemaksāju :), visus dokumentus glabā pie sevis vēl un galvenais šiem vēl ir pilna materiālā atbildība apdrošināta BTA AAS :). Sūtiet email e...

reklāmdruka - nepilda pieprasīto pasūtījumu

Liela daļa man pazīstamu cilvēku tur pasūtīja burtus priekš diplomdarba. Un praktiski visiem viņi tos burtus ir mainījuši pēc saviem uzskatiem. Mēs viņiem uzrakstījām tekstu ar visiem izmēriem klāt un pateicām kādiem viņiem jā'but. Bet kad liela daļa saņēma burti bija savādāki nekā bija pasūtīti. Daļai viņi samzaināja galveno tekstu kam bija jā'but vislielākajam uz izmēru kāds bija tekstam ar vismazāko burtu izmēru. Daļai viņi uztaisīja visus vārdus vienā izmērā. Vārdu sakot darbs sačakarēts ļoti. Un mēs par to maksājām gana lielu naudu par to ka viņi neuztaisa kā bijām pasūtījuši.

Creditreform - neetiska rīcība

neetiska rīcība Man grūtības ar rēķinu nomaksu radās vēl pagājušajā gadā, kad nopietni saslima māte. Creditreform "inkasso" t.s. speciāliste zvanīja un deva ieteikumus, lai aizņemos no radiem un draugiem, lai nesvinu Ziemassvētkus, bet nomaksāju parādu. To ka nepaklausīju, nenožēloju. Aizbraucu uz Ziemasvētkiem pie mammas ar dāvaniņu, kas viņu ļoti iepriecināja. Tie izrādījās viņas pēdējie Ziemassvētki. Inkasso zvanīja uz darbu un informēja par manu parādu vadību. Tad bija gadījums, ka piezvanīja uz mājām, uz...

Latvian Shipping Services SIA - Работа с поставщиками

Постащики товара для этой компании -будьте бдительны! Фирма заключает договор с отсрочкой платежа на 30 дней, за это период набирает товар, а денег платить не планирует. Понятное дело, что и товар уже не нужен -ищут очередную жертву с похожим товаром.

Darbs pie zirgiem Cesis!!!! - Kruti!

Nu milisi!Iespejams jums piedavas darbu par zirgkopi Cesu rajona Gatarta.Maksas 8 ls diena, Bet neceriet ka dabusiet algu pilna apmera.Maksas jums, , pabalstus, , vai dalas!Klausisieties lekcijas cik liela krize Latvija!!!Dzivosana tragiska uz vietas!!!Darbs smags.Solijumu no saimnieka puses vairak ka matu uz galvas.Ta ka uzmanieties!!!Vismaz nostradaju tur vairak par pusgadu un loti nozeloju, ka vispar piekritu tur stradat!!!Ceresim jau kad ar Jums tas nenotiks, bet vietejie saka ka tur jau nekas nemainas 3 gadus.

SIA SIMPLIKA - Krāpnieki

Ja Jums ir kāda darīšana ar firmu SIMPLIKA Rīgā, kas izīrē darbiniekus uzmanaties - tā firma krāpj cilvēkus . Nemaksā algas, bet skaisti runā . Algas nodokļu grāmatiņas atdod bez ierakstiem . Neiesaistaties darīšanās ar šo firmu.