Latvija mirst! - Beigas

Latvija ir drausmīgākā valsts Eiropā, ar nelaimīgākajiem cilvēkiem, kurus acu priekšā apzog un pazemo!
Latvijā viss iet uz sliktu, nekas nemainās, cilvēki izdzīvo, nevis dzīvo!
Dziedam, dejojam, priecājamies, par ko? Par šo sūdīgo valsti? Kas te ir labs? Visur citur viss ir labāks un skaistāks!
Mums gudrie cilvēki pelna niecīgas algas, kamēr mudaki visādi pelna sazin kādas bāgātības, jo ir bandīti, afēristi, kuri zog no mums!
Mēs esam izgāztuve! Viss notiek tā, kā izgāztuvē! Mēslus tik gāž virsū, kalni krājas, bet mēs kā kaijas rakņājamies pa miskasti, meklēdami darbiņu, par kuru nemaksā neko, kapeikas, par kurām neko nevar atļauties un tikai knābājam to kaulu, ko mums valdības mēsli pamet un klusējam!
Mūsu tautas kalpi ir kropļi visās nozīmēs! Dievs ir bezspēcīgs! Tikai nomirstot, viņi saņems savu sodu ellē sadegot!
Bet vai mēs gaidīsim tik ilgi? Mēs jau bez ādas paliksim!
Mīlēsim sevi, savus bērnus un domāsim ko mums kopā visiem iesākt, jo viss iet uz sliktu un Latvijas stāvoklis ir briesmīgs, kā jau zināms, labs darbs, ar niecīgu samaksu, cenas lielas. Ha, ha, vot Eiropa... Tik neliela valsts, ar nedaudziem latviešiem kas ir cīnītāju tauta, reta, dārga tauta, tiek gremdēta un samazināta! Mēs grimstam! Mums nav nākotnes šajā valstī...
Te nekā laba nav, cilvēkiem nav nekāda prieka šeit dzīvot, jo te tikai ņem un pretī neko nedod.
Ir jābūt taisnībai, kā pienākas, bet mums tāda nav! Likumi drausmīgi, nekārtība, cilvēki jūk prātā, un viss vienā 64.400 km2 Latvijā, smieklīgi un mēs klusējam...
Varbūt laiks cīnīties par taisnību? Ko mums zaudēt? Lai pie velna iet tie visi mēsli, kas mums nodarījuši pāri, mūsu tautai un mūsu valstij... Viņi tikai posta, bet mēs visu slikto norijam, un beigu beigās mūsu prāts labo nepieņems, jo nekas labs nebūs, ar šādu stāvokli. Latvijā nav darba. Ja jums cilvēki liekas, ka 200 lati alga par labu darbu ir nauda, tad jūs esat tik pat stulbi un nicināmi kā valdība... Cilvēks ir pelnījis cilvēka cienīga dzīvi. Mēs esam Eiropa... Diemžēl, Latvija jau ir kā krīzes, Eiropas izgāztuve, kur cilvēki pārvēršas par suņiem, kuriem neko vairāk par kauliņu nedod...
Cerība, tas ir muļķīgi... Esam jau pārcerojuši jēgu;)

J

T ToJana 18.02.2011

Un ko gan citu lai jūs varētu sagaidīt?Jūs visi, kuri nepaspēsiet aizmukt uz ārzemēm nomirsiet lēnā nāvē.Valstij jūs neesat, un nebūsiet vajadzīgi, jo visi jūsu pašreiz esošie īpašumi sen atdoti naudas aizdevējiem.

е Евгений 18.02.2011

В конце концов их арестуют, но трех других руководителей отпустят.

Z Zinaida 18.02.2011

Deputat evroparlamenta Rubiks Predlagaet vira64ivatj konoplju i ljon, 4tob bil naturalnii material iz 4eg0 delatj verjovki, i v krainem slu4ae ih ispolzovatj po nazna4eniju.(www.kasjauns.lv)

е Евгений 18.02.2011

Дальше можно не продолжать.

H harijs 18.02.2011

Latvieši nekad nav mācējuši dzīvot brīvi. Tā ir nācija uz drīzu izputēšanu.
Kamēr tauta nesāks ielu revolūciju nekas nemainīsies. Nevajag mainīt valdību, bet likt to strādāt Latvijas tautas labā.

T ToHarijs 18.02.2011

Tauta ielu revolūcijas nesāks, jo katram no mums vēl ir ko zaudēt.Ko tu teiktu, ja nekārtību laikā tevi arestētu, un ieliktu ķurķī uz 15 gadiem ar mantas konfiskāciju?

H harijs 18.02.2011

Visus nesabāzīs jābūt vienotiem, Bet no tautas to nesagaidīt jo visi kā žurkas pa alām.

T ToHarijs 18.02.2011

Zini Harij, Tagad nav tik vienkārši cilvēkus izraut no ierastā dzīves ritma.20 gadus atpakaļ, kad braucām uz barikādēm bija rūpnīcu, kolhozu dažādu citu iestāžu kolektīvi, kurus varēja vienā momentā noorganizēt un pagriezt vajadzīgā virzienā.Toties tagad katrs kā mākam cīnāmies par savu un savas ģimenes izdzīvošanu, neveiksmes gadījumā riskējot zaudēt VISU, kas vēl ir palicis.Cilvēki neko arī nevarētu panākt, jo faktiski Latvijai vairs nekas nepieder.Visi tagad gāna padomjlaikus.Kur tāds brīnums toreiz būtu redzams, ka visu izzog, izlaupa sākot ar mežiem un beidzot ar kapu pieminekļiem.

I iiii 18.02.2011

skiet ka neko labak seit neviens nav pateicis.Palikt seit netaisos jo galva uz pleciem ir un izskats ari.Adios

T ToIii 18.02.2011

Sen jau bija laiks tīties projām, jo labi zināms, ka valstij mēs neesam vajadzīgi.Labi būtu, ja skolās jau no 1 klases mācītu par to, kas būs jāveic Īrijā, Anglijā vai citās tikpat attālās vitās.

č ČangalsPleška 19.02.2011

Opjatj odni pustie razgovori!

Z Zinaida 19.02.2011

Čangal, dobroe utro! Gde propodala?

u tebja zeni net?

S Statistika 19.02.2011

Latvija izmirst ar ātrumu 30 cilvēki dienā.2009 gadā no Latvijas adoptēti (pārdoti) uz ārzemēm 8709 bērni.Par 2010 gadu vēl datu nav.Avots-www.kasjauns.lv

Z Zinaida 19.02.2011

Davno uze net, i ja polzujusj tolko uslugami professionalov, de6evle vihodit.

ubezala?

Z Zinaida 19.02.2011

Eto to4no!A gde tvoi muz? Objelsja gru6?

N Normunds 19.02.2011

Eto na samom deli ocenj pecalno, no u naroda nety sovmestnix planov, vse iscut vozmoznostj tolko gde ukrastj ili obmanutj drugogo .narod bednij golodnij, nado menjatj stranu ili menjatj vsju vlastj

V Vaņa 19.02.2011

KO GRIBĒJĀT, TO DABŪJĀT!
Pliki ar pastalām, bet brīvi! Tā jums Latviešu cūkas vajag! Jūs pat strādāt neprotat, visu darīja cittautieši, kurus jūs tagad ienīstat un dzenat prom, bet paši nevīžojat savā mājā ievest kārtību!
Drīz varēsiet aicināt ķīniešus, lai tie ielas slauka un tīrumā strādā, jo jums kungi jau tas nepiedien!!!

Ievēliet vēl Dombrovskveidīgos! Būs vēl sūdīgāk! Cenas aug, tarifi arī, bet aldziņas jums plikadīdas neviens klāt neliks!!!

B bullis 20.02.2011

Ivan tu esi aptaurets krievs vai ka??????Kura vieta latviesi neprot stradat???Butu labak palasijis vesturi neka metajies ar rasistisiem apvainojumiem.Latviesi zemnieki savas zemes arushi pashi, govis slaukusi pasi un ari cinjas par savu valsti barikades un ari tagad kad bija demolesana!!!Ko tad lai saka piemeram par iriem, vai vel sliktak-amerikaniem?Lai kads iirs ietu lasit senes vai apstradatu savu zemi?Lai kads amerikanis kaut mazo pirkstinu pakustinatu savas valsts laba un izvilktu savu resno pakalu no gultas?Bet atskiriba ta ka ciytas valstis cilveki neko nedarot sezot majas un urbinot degunus sanem no valsts 10 reizes vairak ka seit stradajoss cilveks!!!Par inteleta limeni citas valstis nemaz nerunasim, puse amerikanu nezin kur atrodas Jaunzelande tomer dzivo ka karali, latviesi ir izlgitota tauta kas vismaz censas seit kaut ka dzivot un ne visi muuk jo ir ari cilveki kas tiesam mil so zemi un tam es ticu.
Un tu stulbai rasist labak paskaties spoguli vai tik tu pats neesi no tiem, kas apzagusi sho valsti un tomer tu seit dzivo un raksti shos stulbos komentus latviesu valoda!!!