Latvija mirst! - Beigas

Latvija ir drausmīgākā valsts Eiropā, ar nelaimīgākajiem cilvēkiem, kurus acu priekšā apzog un pazemo!
Latvijā viss iet uz sliktu, nekas nemainās, cilvēki izdzīvo, nevis dzīvo!
Dziedam, dejojam, priecājamies, par ko? Par šo sūdīgo valsti? Kas te ir labs? Visur citur viss ir labāks un skaistāks!
Mums gudrie cilvēki pelna niecīgas algas, kamēr mudaki visādi pelna sazin kādas bāgātības, jo ir bandīti, afēristi, kuri zog no mums!
Mēs esam izgāztuve! Viss notiek tā, kā izgāztuvē! Mēslus tik gāž virsū, kalni krājas, bet mēs kā kaijas rakņājamies pa miskasti, meklēdami darbiņu, par kuru nemaksā neko, kapeikas, par kurām neko nevar atļauties un tikai knābājam to kaulu, ko mums valdības mēsli pamet un klusējam!
Mūsu tautas kalpi ir kropļi visās nozīmēs! Dievs ir bezspēcīgs! Tikai nomirstot, viņi saņems savu sodu ellē sadegot!
Bet vai mēs gaidīsim tik ilgi? Mēs jau bez ādas paliksim!
Mīlēsim sevi, savus bērnus un domāsim ko mums kopā visiem iesākt, jo viss iet uz sliktu un Latvijas stāvoklis ir briesmīgs, kā jau zināms, labs darbs, ar niecīgu samaksu, cenas lielas. Ha, ha, vot Eiropa... Tik neliela valsts, ar nedaudziem latviešiem kas ir cīnītāju tauta, reta, dārga tauta, tiek gremdēta un samazināta! Mēs grimstam! Mums nav nākotnes šajā valstī...
Te nekā laba nav, cilvēkiem nav nekāda prieka šeit dzīvot, jo te tikai ņem un pretī neko nedod.
Ir jābūt taisnībai, kā pienākas, bet mums tāda nav! Likumi drausmīgi, nekārtība, cilvēki jūk prātā, un viss vienā 64.400 km2 Latvijā, smieklīgi un mēs klusējam...
Varbūt laiks cīnīties par taisnību? Ko mums zaudēt? Lai pie velna iet tie visi mēsli, kas mums nodarījuši pāri, mūsu tautai un mūsu valstij... Viņi tikai posta, bet mēs visu slikto norijam, un beigu beigās mūsu prāts labo nepieņems, jo nekas labs nebūs, ar šādu stāvokli. Latvijā nav darba. Ja jums cilvēki liekas, ka 200 lati alga par labu darbu ir nauda, tad jūs esat tik pat stulbi un nicināmi kā valdība... Cilvēks ir pelnījis cilvēka cienīga dzīvi. Mēs esam Eiropa... Diemžēl, Latvija jau ir kā krīzes, Eiropas izgāztuve, kur cilvēki pārvēršas par suņiem, kuriem neko vairāk par kauliņu nedod...
Cerība, tas ir muļķīgi... Esam jau pārcerojuši jēgu;)

J

W Wertija 02.03.2011

Beg tikai varguli, jacinas ar visiem tiem pi... tautas kalpiem jo mes esam vienotiba

T ToWertij 02.03.2011

Vienotības dienas ir skaitītas, jo pat priekšvēlēšanu bukleti tiem bija iespiesti uz tik plāna papīra, ka pat dirsu atslaucīt bija riskanti, lai nenosmērētu pirkstu.Toties SC papīrs bija ideāls!

C CLAUDIUS 03.03.2011

kāds portāls, tādi raksti, kādi raksti, tādi komenti... vienas vienīgas vergu dvēseļu gaudas... NE VISI LATVIEŠI IR VERGI, tāds neesmu un mani bērni tādi nav un nebūs, tā nejūtamies un nejutīsimies, kā Lielais Rainis savālugā sacīja ar Jāzepa vārdiem "Mēs varam būt tik lieli, cik liela ir mūsu griba..." IZBEIDIET LATVIJAI IR NĀKOTNE, IR, TICU un aicinu arī Jūs VISUS darīt tāpat. Nevis slinkojot un pūstot ... bet ja ik viens šeit zemē sētu 1 garudu veselu

č ČangalsPleška 03.03.2011

Otkuda stoljko optimizma? Novosti posmotreli?

I Ilze 03.03.2011

Liekas, ka es to esmu teikusi! Pilnīga taisnība autoram.

T ToIlze 03.03.2011

Vai nebūtu laiks kravāt čemodānus, un doties uz Īriju?