Latvija mirst! - Beigas

Latvija ir drausmīgākā valsts Eiropā, ar nelaimīgākajiem cilvēkiem, kurus acu priekšā apzog un pazemo!
Latvijā viss iet uz sliktu, nekas nemainās, cilvēki izdzīvo, nevis dzīvo!
Dziedam, dejojam, priecājamies, par ko? Par šo sūdīgo valsti? Kas te ir labs? Visur citur viss ir labāks un skaistāks!
Mums gudrie cilvēki pelna niecīgas algas, kamēr mudaki visādi pelna sazin kādas bāgātības, jo ir bandīti, afēristi, kuri zog no mums!
Mēs esam izgāztuve! Viss notiek tā, kā izgāztuvē! Mēslus tik gāž virsū, kalni krājas, bet mēs kā kaijas rakņājamies pa miskasti, meklēdami darbiņu, par kuru nemaksā neko, kapeikas, par kurām neko nevar atļauties un tikai knābājam to kaulu, ko mums valdības mēsli pamet un klusējam!
Mūsu tautas kalpi ir kropļi visās nozīmēs! Dievs ir bezspēcīgs! Tikai nomirstot, viņi saņems savu sodu ellē sadegot!
Bet vai mēs gaidīsim tik ilgi? Mēs jau bez ādas paliksim!
Mīlēsim sevi, savus bērnus un domāsim ko mums kopā visiem iesākt, jo viss iet uz sliktu un Latvijas stāvoklis ir briesmīgs, kā jau zināms, labs darbs, ar niecīgu samaksu, cenas lielas. Ha, ha, vot Eiropa... Tik neliela valsts, ar nedaudziem latviešiem kas ir cīnītāju tauta, reta, dārga tauta, tiek gremdēta un samazināta! Mēs grimstam! Mums nav nākotnes šajā valstī...
Te nekā laba nav, cilvēkiem nav nekāda prieka šeit dzīvot, jo te tikai ņem un pretī neko nedod.
Ir jābūt taisnībai, kā pienākas, bet mums tāda nav! Likumi drausmīgi, nekārtība, cilvēki jūk prātā, un viss vienā 64.400 km2 Latvijā, smieklīgi un mēs klusējam...
Varbūt laiks cīnīties par taisnību? Ko mums zaudēt? Lai pie velna iet tie visi mēsli, kas mums nodarījuši pāri, mūsu tautai un mūsu valstij... Viņi tikai posta, bet mēs visu slikto norijam, un beigu beigās mūsu prāts labo nepieņems, jo nekas labs nebūs, ar šādu stāvokli. Latvijā nav darba. Ja jums cilvēki liekas, ka 200 lati alga par labu darbu ir nauda, tad jūs esat tik pat stulbi un nicināmi kā valdība... Cilvēks ir pelnījis cilvēka cienīga dzīvi. Mēs esam Eiropa... Diemžēl, Latvija jau ir kā krīzes, Eiropas izgāztuve, kur cilvēki pārvēršas par suņiem, kuriem neko vairāk par kauliņu nedod...
Cerība, tas ir muļķīgi... Esam jau pārcerojuši jēgu;)

J

е Евгений 22.02.2011

По всей видимости, это является медитативной техникой, призванной ввести человека в состояние управляемого транса.

Z Zinaida 22.02.2011

Zasunj sebe v zopu 6i6ku i budet tebe meditacija.

P parastais 22.02.2011

No vienas puses rakstits viss pareizi, Latvija patiesam grimst nabadziba . Bet es nesaprotu kapec komentaros uzreiz tiek rakstits par krievu un latviesu tautam . Kads sakars tautibai ar politiku, kas notiek Latvija ? Un obligati vajag te but kadam " gudrajam" kas nem un sanaido krievu un latvieti .
Vai sai paaudzei vel nav skaidrs ka PSRS laiki, tas ir 51 gads Latvijas vesture . Un krievi seit atbrauca tapec ka tad vareja brivi braukat cilveki pa visam 15 republikam . Un ja jums ir kadas pretenzijas tad tas vajadzeja teikt gadus 30 - 40 atpakal biedram Pelsem un biedram Leonidam Breznevam . Ko jus visi piesienaties tiem krieviem . Nez kas bus ja tagad visi nepilsoni un krievi aizbrauktu, ka jus sakat, uz savu roginu . Jus domajat ka Latvija uzreiz bus Saules zeme ? Tad si valsts galigi sabruktu . Domajiet ar galvu . Nepietiek ka valsti aplaupa musu valsts viri, jus vel kaskejaties sava starpa . Neviens krievs jums, latviesi, netrauce but latvietim un runat latviski . Vienkarsi vajag but cilvekam un tas ir viss .

T Toparastais 22.02.2011

Krievi tracē tieši partijniekiem turpināt tālāk valsts izlaupīšanu.Pat to kaulu, ko ES mums pameta graušanai ņem nost.(Runa ir par zemnieku platībmaksājumu aplikšanu ar 26% nodokli).Tas nozīmē tikai to, ka Latvijas nacionālais lepnums būs latvānis.

Z Zinaida 23.02.2011

Hleb grizu, hui sosu, zlat6 ho4u, ebatsa toze .

Z Zinaida 23.02.2011

A sosi hotj s utra do ve4era, tolko pod moim nikom ne pi6i.

L latviete 24.02.2011

es to stulbo latvju padziedāšanu nekad neesmu sapratusi kā arī pretīgo saukli par brīvām sajūtām pastalās. Riebās jau 90-to gadu sākumā klausīties naivos, kas ticēja melīgiem politiķu saukļiem un nebija redzējuši rietumu nabadzību. Pat protesta demonstrācijās savācas, lai...padziedātu, jo ko gan citu vajag cilvēkiem, kas paši nezin, ko grib.

T ToLatviete 24.02.2011

Štrunts par Latviju, štrunts par politiķiem, ja tik ir maize, siļķe un šnabis, latvietim jav nevajag daudz.Likteņdārzs arī ir, kur salasīties vienuviet, lai pagaudotu.

R riebjas 24.02.2011

jau atkal tas kirklics..

T Toriebjas 24.02.2011

Brauc uz Īriju, tur neesot problēmu ar latviešu valodu.Kad jūs kā žurkas visi aizmuksiet, Latvijā paliks vieni krievvalodīgie, kuriem otra sarunvaloda būs angļu.

V Vaņa 24.02.2011

Bulli, Tu perdeli! Es neesmu rasists! Es tik pateicu, ka latvieši ir cūkas! Un tā tas ir!!!
Jūs un strādīgi? Nu gan norēcos! Ja jajūs tik strādīgi, tad kāpēc 80% pārtikas veikalos ir importa? Kāpēc tramvajus pērkat Čehija, kad pašiem sava rūpnīca nīkuļo? Kāpēc savas cukurfabrikas nolikvidējāt un tagad rijat Dāņu cukuru? Cik Latvijā ir uzbūvētas jaunas rūpnīcas bez ārzemju kapitāla daļām?
Kur ir čaklīt jūsu slavenās rūpnīcas tādas kā VEF, RVR, REMR, Straume, Sarkanā zvaigzne, Radiotehnika, Alfa, RAF, nu kur tās ir? Padirsāt, izzagāt un pārdevāt visu!!! RAF iekārtas tagad Kazahstānā strādā, Cukurfabrikas iekārtas strādā Ukrainā! Un Tu te vēl pird par čaklumu!?
PSRS te centās attīstīt rūpniecību, bet jūs smerdeļi visu padirsāt un vēl gribi mani pārliecināt par čaklumu!!!
Jā Latvieši bija čakli, tikai līdz XX gadsimta 80. gadiem, ne jau šitā daunu paaudze, kuru pat valsts augstākās amatpersonas sauc par zudušo paaudzi!!!
Pašam vajag lasīt! Kas jūs būtu bez lielajiem kaimiņiem? Vergi! Tagad vismaz kalpa statusu esat ieguvuši!!!

T ToIvans 24.02.2011

Pilnīgi piekrītu! Tu aizmirsi pieminēt, ka jaunākās modes tendences ir ar saukli "Krievi nāk" astes kājstarpī iežmiegušiem, mukt no savas tik dārgās tēvijas plašajā pasaulē laimi meklēt, varbūt kāds pametīs kaulu, ko pagrauzt.Rezultātā paliks tieši krievi, kuri sevi tiešām ir parādījuši kā labāki saimnieki, nekā šie klimpiņpolku dejotāji.

L leina 26.02.2011

tad varbuut njemam piemeeru no egjiptes? gazam tos idiotus-nahuj vinjus vajag..tie suudugalvas griezz pat beernu naudu nost-bet lai nogrieztu savas algas-nekad!es ieniistu latviju un taas valdiibu!vinji visi ir zaglji un zemiski cilveeki.ja tauta pati nebunteesies tad nekas nemainiisies-peec gada vai diviem tiks pasludinaata aarkaartas situaacija un latvijai buus nevis kriize bet reaals bankrots un latviju vienkaarssi kaa taadu daarza plekjiiti nopirks kaada no varenajaam valstiim..stulbie latviessi-tiessi taa-neko nedara-tikai cciiikst..fu ble..taakaa manos plaanos latvija vairs neiietilpst..tad nu lai jums te visiem veicas..driiz vareesiet eest viens otra suudus, bet ak vai arii tie nebuus jo nebuus jau ko eest!lai jums visiem slinkjiem veicas!
cieniisim sevi!

T ToLeina 26.02.2011

Latvi ešiem ir palikusi tikai klimpiņpolka, visi īpašumi iztirgoti ārzemniekiem.Pat čečeniem Latvijā pieder gaļas pārstrādes uzņēmumi.Toties internetā pabļustīties viņi visi gudri, kaut par pašu plikajām dirsām citu īpašumu sen vairs nav.Dŗīz paliks tikai krievvalodīgie, jo latvieši kaut ar vīzēm, ka tik brīvā Latvijā.Re kas no tā iznāca, un kas pie tā vainīgs? Krievi?Kādreis smējās par utainajiem krieviem, tagad pašiem smējējiem liktenis ir daudz drūmāks, jo baltie nēģeri ir tikai vergi.

Z zarinsjanka 26.02.2011

Dīvainā kārtā Ivanam ir savā ziņā taisnība, lai gan es labprāt strādātu ražošanā jebkurā no minētajām rūpnīcām, tāpēc ne jau slinki mēs esam, bet gļēvi un stulbi, ka atļāvām iebāzt visu mūsu rūpniecību pārdesmit resno pakaļu kabatās!

T ToZarinsjanka 26.02.2011

Un rezultātā no Latvijas ir palikusi vienīgi tārpu izgrauzta čaula un miljardiem parādu.Latviešiem taču tik vien pieder, kā šis skaļais nosaukums-Latvija!

č ČangalsPleška 26.02.2011

Un valsts valoda!

T ToČangalsPleška 26.02.2011

Un tās ir divas-krievu un angļu.

K kazha 27.02.2011

labu krievu saimnieku krievi pasi ir nogalinajusi, tagad krievu labajam saimniekam butu jasaimnieko sava zeme nevis citur. Tadi pasi ka jenki pasaules direktori, uz svesa kakla sedet, nav jau liela maksla, brauc uz savu labo Krieviju un saimnieko, ko tad sedi te un kritize, gan jau pasi tiksim gala. Logiski kad sudi savariti ar to ES, direktivas nospiediez un mes ar 2 mlj. te neko nevaresim izdarit, nelaus. Valdibas centieni ir veltigi, ja protams tadi ir, drizak vini tikai dzivo nost no budzeta. Un revolucija te nepalidzes, cilvece ir tik talu sacakareta, nav vairs morales, nav! Nauda, nauda, nauda, ko tie bagatie ar to naudu dara? Kur ir morale? Nevajag vienam otru "apdirst", pret so launumu jacinas ir visur, LV, RU, EU, USA utt visur ir viena problema, tur nemaz neiet labak. a jus te kaut kadu LV valdibu sunijat, kas vina ir? ko vina var mainit? Da neko! Pateiks gulet -gules, sedet-sedes. Tikai krievs, amerikanis var te varsmas metat. Atcerieties ari jus prieks tiem neesiet NEKAS! Tā lūk!

T ToKazha 27.02.2011

Tik tiešām, tā arī ir, tikai cirās valstīs tas izpaužas mazākā mērā.Latviešu alkatībai nekad nav bijis robežu.Starp citu visu nīstā Krievija atkopjas itin sprauni.Ķrievijā ir atvērtas simtiem ārzemju vadošo rūpnīcu filiāles, toties Latvijā sen jau kā aizklapētas pēdējās.