PLUS 500 ФОРЕКС - МОШЕННИКИ

Внимание! Обходите стороной ДЦ PLUS500. Это мошенники!!! Не выплачивают заработанные деньги! Заметьте, говорю не о бонусных деньгах, которыми они так завлекают, а о деньгах заработанных с внесённого депозита через банковский перевод. При попытке вывести средства просто блокируют торговую платформу!

и

A Andrejs 24.01.2011

Ziņo par to FTKT un viņu Anglijas uzraugiem - http://www.fsa.gov.uk

L lvvvvvvvvvvvvvvvv 26.01.2011

Pirmkārt, auns, iemācies rakstīt tādā valodā zem kāda domēna ir lapa, proti LV! Acīmredzot, Tev trūks smadzeņu, ja reiz nejēdz iemācīties arī latviešu valodu, ka tāds stūra kantoris kā plus500 apčakarēs Tevi. Jau lapā apskatoties var redzēt, ka nav pieejami nekādi sazināšanās veidi ar plus500 kā tikai caur epastu!

L llll 26.06.2011

kam tava lv valoda ir vajadziga ? ;) izlasi gaili pats - Latviešu Русский, ta, ka var rakstit 2 valodas

A arabika27 08.06.2013

sākumā man arī bija visai liela skepse. nolēmu riskēt, bonuss 15 ls iesākumā, plus bonuss par to, ka piereģistrēju dokumentu (ieskeneju vaditaja apliecību) 10 ls, plus bonuss par adreses piereģistrēšanu vēl 10 ls (atsūtija no Šveices vēstuli ar trisciparu kodu, kuru jaievada attiecīgajā lodziņā)+kopā jau 45 lati ar kurien jau var darboties. kādu laicinju patrenējoties un saprotot visas "fiškas", sapratu, ka ir vērts ieguldīt arī savu naudu.Ieskaitiju 75 ls, par ko bonusā klāt nāk 20 ls. Būtu tirgojusies tālāk, bet vajadzīga bija nauda, tapēc nolēmu izņemt sapelnīto. Iznemt varēju 175 ls(jeb 249 eiro), iekšā palika 30, 89 ls(laikam bonuss, cik saprotu).nav nekas īpaši daudz sapelnīts, bet īsā laikā, manuprāt nav slikti..taču, lai katrs pats domā kā un ko labak darīt.risks ir un paliek risks..

E erglis 08.09.2013

jauns saits par un ap plus 500 un forex tirgu. kas attiecas uz plus 500 tad viņi izmaksā naudu, jo ir pakļauti anglijas likumiem!
jaunais saits ar stratēgijām un nākotnes skatijumiem uz foreks tirgus attīstību www.hiperactiv.at.ua