www.sudzibas.lv m Paldies pensionāriem.

m - Paldies pensionāriem.

пенсионер отработал свое иди домои отдыхаи перед смертью.не поиму политику нашего государства не хотят совсем думать.это вопрос о пенсионерах.как это получаеться работающии пенсионер.тоесть гребет и зарплату и пенсию. половина молодежи уже за границеи.молодые семьи разбиты одна здесь второи там.скоро остануться одни пенсионеры и инвалиды.вообще надо принять закон ушел на пенсию вали домои.достали уже.

A

Komentāri (73)

S sola 20.12.2010

Piekrītu 100% Ja nepieņems lēmumu, ka pensionārs strādāt nedrīkst, viņš mūžam pats nepratīsies aiziet. Viņi to nesaprot, ka tikai maisās pa kājām.

A Ance 20.12.2010

Arī piekrītu. Un vēl vajag pensionāriem aizliegt braukt bez maksas sab. transp. darba dienās no 7.00-10.00 un no 16.00-19.00

A Andis 20.12.2010

приведу пример.к примеру 10 числа пенсионер по любому получит свою пенсию.большая она или маленькая не важно. если мозги работают прожить можно.молодежь сокращение на работе . первое время трудовая биржа.далее 0 просто пустота.так может этот молодои мог бы работать там где на данныи момент работает этот пенсионер.я понимаю хочеться помоч детям внукам.но увы не то время.

M Mamuts 20.12.2010

Домой не надо гнать, просто надо сделать так - если пенсионер работает, то не получает пенсию, так как он сам в тот момент является налогоплательщиком, и пусть от уплаченных налогов обеспечивает других, не работающих пенсионеров. Иначе так и получается, что хочет и рыбку съесть и н...й сесть.

I Imants 20.12.2010

Jautājums : cik daudz pensionāru pašlaik štrādā ?
Nu kādi onkuli dežurē autostāvvietās par 80 Ls, bet šī nauda neizglabs Andi ! Jā, kāda omiņa strādā par grāmatvedi 2 sīkfirmās un saņem XX Ls, bet Andim izglitības nav...

ž žipata 21.12.2010

Tikai nevajag! Daudzi strādā, ja to tā var nosaukt! Tikai darba rezultāts ir nulle, ko viņi paši nesaprot, jo iedomājas, ka ir neaizstājami. Andis vēl varētu ko iemācīties, ceru, bet tāds pensionars vecuma marasma dēļ vairs neiemācīsies neko. Tagad, kad trūkst darba vietu jauniem cilvēkiem, turēt darbā pensionārus ir pilnīgs absurds.

O oskars 21.12.2010

Bet kā jūs arī nesaprotat to - ja pensionārs strādā, tad no viņa algas pirmā lata tiek rēķināti nost nodokļi, kuri nav mazi. Ja pensija ir pieņemsim 150, bet par dzīvokli, komunālajiem maksājumiem un zālēm jāizdod ir 120( piņemsim)... Variet ar 30latie iztikt mēnesi? Īpaši ja esi viens pats...???? Padomājiet ar galvu, nevis visur vainot pensionārus. Labāk lai pensionārs strādā, nevis kāds šmurgulis kas no sevis tēlo lielu profesoru

A anna 21.12.2010

Pensionāram ir kaut vai pensija, lai cik liela vai maza tā nebūtu! Bet cik nav tādu kam nav naudiņas saviem mazajiem bērniem, ja nerunājam par smieklīgajiem 8 ls mēnesī, jo nav darba? Un vai jauniem cilvēkiem ēst negribas, tikai pensionāriem? Un par pensionāru darba kvalitāti pilnīgi piekrītu žipatai, tur nu jēgas vairs nav nekādas, jo prātiņš apkaļķojies. Visam savs laiks un vieta

I Izabella 21.12.2010

Andītim laikam gan slikti iet, dēļiņ, kad pats piedzīvosi pensijas vecumu---iespējams citādi tavs knābītis žāvās! Tev gan ieteiktu kursus kādus apmeklēt, kur māca pa;šu elementārāko--ja jau tev ir dators ---tad vismaz likumiņus palasīt lai tev pamāca, ka strādājošie pensionāri maksā nodokļus un vairāk kā tu!!!Un starp citu tu vēl netiec līdzi ar savu darba kvalitāti, kā tiek pensionārs-=--tādēļ tu arī esi bez darba!!!ka no tevis droši nav nekāds lietaskoks.
Veiksmi dēliņ!!!

T To Ferratum 21.12.2010

Piekrītu, ka pensionāram nav jāstrādā.Piem. pavērojiet pensionāru darbinieku sociālajā sfērā.Pavērojiet sociālisma palieku ārsti(kāda attieksme, bravurība, iedomība utt.).Pietiek ar sētnieci pensionāri, kura uzskata par normālu parādību apriet, apsaukāt pamācīt jebkuru, kurš garām iet.TAS NAV NORMĀLI!Cienu vecus cilvēkus, bet neuzskatu, kā šādi darboņi darba tirgum ir vajadzīgi.Konkurence liela un jauni, gudri, spēcīgi cilvēki to padarīs labāk un ar iniciatīvu(galvenais vajag motivēt un likt saprast, ka par labu padarītu darbu, ja ne algu lielu saņems, tad karjeras izaugsmi un pieredzi iedosi).Labi motivēts darbinieks ātri iemācās un darbu uz 100% izpildīs.Pensionāra attieksme-ka tik kaut, kā novilkt.Vienīgais kurā jomā aizstāvu pensionārus ir ražošanas industrijā, kur tiešām piem: mūsu laika virpotāju nesalīdzināt ar veca cilvēka pieredzi, zināšanām un darba perfektuma izpildi.

I Izabella 21.12.2010

Nekādā gadījumā nevaru piekrist Arnis murgojumam, jo jaunie visi daudzmaz saprātīgie ir dabūjuši, ko meklē, bet ja arī nē---tad šinī portālā jau neizblēj savas neveiksmes, un arī likumus nezina!!!

T To Ferratum 22.12.2010

Nepiekrīti, jo esi pensionāre!:)Tas nav murgojums, bet fakti.Nē cienītā saprātīgie visi nav atraduši darbu, jo ne visi ir ar mieru pa brīvu strādāt un apzinās savu vērtību.Tas viens iemesls.Otrs, ka daudziem, kuri būtu ar mieru izpildīt zemāka līmeņa darbu nav iespējas tikt darbā, jo vakanci aizņēmuši pensionāri, kuri apzinās, ka ir apdraudēti un ar visām metodēm aizstāvēs savu vietu izmantojot visas metodes(apmelošanas, intrigas, bravurīgumu utt.)Novēroju skatu" Supernetto", kur veca (gados) kasiere bravurīgi kliedz uz jauno darbinieci pa visu veikalu un pazemodama to klientu priekšā(kaut gan meitenīte, kā novēroju 2 ned. viena pati strādāja par visiem).Attieksme pilnīgs čau.Nekad veco mizu neesmu redzējis strādājam 7 mēn. laikā.Viņa vai nu sēž tikai pie kases(kad veikals tukš, kamēr jaunās darbinieces ātri cenšas sakārtot plauktu), vai pīpē ārā(kad plaukti sakārtoti un visi jauniņie cīnās ar garajām rindām).Kāpēc tāda darbiniece tur strādā un ir vajadzīga, ņemot vērā, ka pēc amata viņa ir tāda pati pārdevēja, kā pārējās meitenes?Ja viņa būtu kasiere, tad viņai jāsēž pie savas kases un ne minūti tā nav jāpamet.Jaunās meitenes protams grib noturēties jaunajā darba vietā un zin, ka viņas neko nevar iebilst vecajai grezelei, jo pretējā gadījumā vecā izēdīs no darba(un tā jau ir ļaunprātīga jauniņo izmantošana).

T To Ferratum 22.12.2010

sia bum bum
Publicēja: Valters 21-12-2010 [Nosūtīt e-pastu]


visi
Informācija par kompāniju:
sia bum bum
Ogres rajons

Pidarasa ogres pasta nodaļa, nekaunīgi cūkas!!! Valstī bezdarbs, tak paņemiet darbā normālus cilvēkus, no tām vecajām bābām jāklausās vienas rupjības. Sēž, ēd sviestmaizes un nedod dievs tu viņu iztraucēsi!!! Cūkas!!!

T To Ferratum 22.12.2010

Varu vēl daudzus tādus atrast, ja tev vēl liekas, ka es murgoju.

I Izabella 22.12.2010

Zini puisit---vēl ko tev varu pateikt!--kad pensionāri vairs nestrādā---būs vispār čau---jo tādi kātu jau nav spējīgi---izaudzināti par siltummmīluļiem---tādiem jau nevar neko uzticēt ---par piemēru---nebūs kas vada sabiedrisko transportu---jo es neredzu tādus vienkārši un tāpat ir ar daudzām specialitātēm un tavas pieminētās veikala kasieres---tad ir vakanču čupāmmm---kāpēc tad neeej un nestrādā???Ā---lielas naudas bez darba gribi ---nu tad sēdi kamēr vecāki vai pensionāri tevis norietie tevi uztur---āksts---var jau saprast ---kas par putnu esi!!!

I izabellai 23.12.2010

Izabella - veca un debīla pendzene un tāpēc jau pindžārus aizstāv.

I izabellai 23.12.2010

Tu žaunas aizver, smirdīgā pendzene!!! Da nevienam tu neesi vajadzīga, tikai pati esi iedomājusies, ka esi neaizstājama. Nolaidies uz zemes, dura, un nesmīdini cilvēkus

A anna 23.12.2010

Izsmējāmies par Izabellu, nu veca pendžu muļķe, ko citu te teiksi. Un tādi jau ir viņi visi- neaizstājamie pensionāri! Tiešām nolaidies taču uz zemes, Izabella, un paskaties uz dzīvi reāli6c87

A Aleksai 23.12.2010

Ja pensionāri ir darba spējīgi, ja nevar nosēdēt mājās, tad lai strādā! Aizliegt strādāt pensionāriem ir diskriminācija, cits varbūt pāri 100 gadiem nodzvos un nevar bez darba sēdēt. Ne jau visiem ir mazbērni ko auklēt, pašiem arī sava dzīves vieta jānomaksā - pilsētas dzīvoklis. Pie tam pensionāri tik mazas algas saņem, ka reti kurš jaunais tādu darbu darīs. Darbs taču pietiek visiem, ja tikai ir patiesa vēlēšanās strādāt.

I Izabella 23.12.2010

Ak tad --tu skaities---tas Cilvēks!!!Starp citu--sevi cienoši cilvēki šādi nemaz neuzvedas ---tavai zināšanai!Arī pendzene---neesmu!!! Bet tu-smerdeli baidies dzirdēt Patiesību:))) Un paskaties tad uz dzīvi reāli, lai nav te jāsēž un jāklaudzina muļķības---bet labāk darbu pameklējuši, lai nav jādzīvo uz citu rēķina.!!!Bet ko te sakat---man ne silts---ne auksts!!!Aksti!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes