www.sudzibas.lv m Paldies pensionāriem.

m - Paldies pensionāriem.

пенсионер отработал свое иди домои отдыхаи перед смертью.не поиму политику нашего государства не хотят совсем думать.это вопрос о пенсионерах.как это получаеться работающии пенсионер.тоесть гребет и зарплату и пенсию. половина молодежи уже за границеи.молодые семьи разбиты одна здесь второи там.скоро остануться одни пенсионеры и инвалиды.вообще надо принять закон ушел на пенсию вали домои.достали уже.

I Izabella 23.12.2010

Pats piemērotākais kandidāts sūdu satīrīšanai esi tu---ko sauc par Goša!!
Tev tak nav darba!!!Uz priekšu čalīt!!!Tas ir daudz interesantāk ---kā internetā klabināt un apriet ---vai ne Goša:)))
Veiksmi!!!Akstu bars!!!

M Mamuts 23.12.2010

Man tā patīk šis portāls! Palasot sūdzības un komentārus dažreiz var tā noņirgties...:)))

P Pensionārietis 23.12.2010

Tā, kas te par bardaku notiek! Dodiet takš mums pensionjeriem strādat! Padomijas laikā tāda bardaka ņiparko nebutu!!! Uh kas par jauno pokoleniju!!! Mūs sauc par darmojediem a paši darmojedi tikai atpušas i ņeko nedara. Šausmas i vaira ņeko!

A Andis 24.12.2010

1 имант образование у меня есть и я думаю выше вашего.
2 изабелла пожелеите свою нервную систему.подумаите о своем здоровье.однои ногои практическии в гроб.надо успокоиться.
3на уровне государства. принять закон об отправке всех пенсионеров на заслуженныи отдых.
4 освободите дорогу молодым.которые умнее вас.образованее.профессиональнее.
5 пенсионер успокоися.подлечи лучше свои старыи моразм.

O Olga 24.12.2010

P I L N I G I P I E K R I T U !!! Pensionariem jasez majas . Ka trakas skrien uz darbu, mums darba ir tada, dels strada, vedekla strada un sita vel ... visu naudu nenopelnis . Un iedomajaties, bez liguma strada, lai pensiju nepazaudet . Visi ka cilveki pec darba skrien majas, vina pedeja nesteidzas . Jo majas laikam slikti . Pensionari --- pasezat labak majas, dodiet vietu pastradat jauniesiem . Manu prat tas ir nekauniba .

V Vasjka 24.12.2010

Da nahuj tādi jaunieši vajadzīgi, kas nevar izkonkurēt pensionārus...tādi ir nolemti izmiršanai, viss kā pēc džungļu likuma!

I Izabella 24.12.2010

Nav mana problēma ---ka jums pajoliem nav darba---man pietiek un vēl pāri paliek un man smiekls nāk par te psihiski slimajiem---atraduši ---kur problēmu risināt;)))))))

I Izabella 24.12.2010

Kā --mani par pilnu neņemt---ja man būtu tās smadzenes uz īso---tad es nevarētu strādāt, ka darba līdz kaklam un pāri--bet jūs te aurojat, ka redz darba jums nav --ar visām savām svaigajām smadzenēm---tas viss neiztur kritiku:)))))

:))))
Vai zarna nebūs par tievu???

I Izabella 24.12.2010

Ak Taizelīt---vai tad tavā aizēnotā dvēselenē ---kaut kāda svētība pamodās---laikam sirdsapziņa moka par tavu nešķīstību!

I Inga 26.12.2010

Točna iedoāmājušies, ka penši ir neaizstājami, viņiem ir savādāka attieksme pret cilvēku vēl no padomju laikiem saglabājusies, ne tā labākā.

G gusts 27.12.2010

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka 50% labāk strādāju kopā ar kādu pensionāru, nekā ar dažu labu jaunieti. Bija manā komandā jaunieši 19 - 20 gadi, kuri nedēļu nebija spējīgi apgūt kases aparātu! Sačakarējuši savu darbu, baidās piezvanīt klientam un atvainoties. Nejēdz mēnešiem savā darba vietā iznest mēslus aiz sevīm. Nauda viņiem zūd, jo skaitīt jau šie nemaz neprot. Par elementārām pieklājības normām vispār klusēju, lai gan zinu, ka viņiem tagad skolās pasniedz ētiku, tomēr acīmredzot pasniedz slikti.

T To Ferratum 27.12.2010

Cienītā- man nevajag iet par pārdevēju strādāt un ar dabu nav problēmas.:)Esmu izmācijies un strādāju normālā darba vietā ar inteliģentiem kolēģīšiem.Cik skatos tu laikam tālāk par kasi neesi nekur strādājusi un viena uz visiem cepies.Secinu, ka tev vajadzīga palīdzība (psihiatra, psihaloga utt.).

T To Ferratum 27.12.2010

Nākamais- ar kādām tiesībam tu mani par puisīti sauc.Puisītis sēž tavam vecim biksēs un aizej pasūkā savu puisīti.:P

I Izabella 27.12.2010

Nu tas jau liecina---ka esi psihiski nojūdzies, kas tad tu būtu ----meitiets vai kas cits vēl:)))Kur tad esi rāvis, ka es kasē sēžu----kur tādu var izmurgot, un ja tu strādātu kārtīgā vietā---tici man ---tad te jēlības nerakstītu, bet tur kur strādāju es----tur putns pat tavu mēslu ===nav spējīgs atnest!!!Brauc, tu, labāk pāarstējies, nevis te kladzini, ka tev pensionāri kaut kādā veidā maisa!!!Tu neesi pensionāra 100 daļas vērts!!!cik secināms pēc taviem komentiem---stulbajiem:))))

S senior 27.12.2010

Arni, bet kurš tev liek iet strādāt? tev liekas, ka tev uzbrūk? Tev jāiet pie psihiatra, nevis kādam citam.

D Dīdī 27.12.2010

Njā Arni kolēģi varbūt tev ir inteleģenti bet tu gan nē.

T To Ferratum 27.12.2010

Izlasi sākumā komentārus man veltītus no Izabella un pilnīgi netēmā uzbrauciens.Dīdī atdziesti tu laikam sūdzību.lv guru jūties, bet pavēro savējos komentārus un, tad spried par mani.Esmu mierīgs, kamēr mani neaizskar.

Senior pavēro saraksti un nelasi no viduss, tad iebrauksi.

T To Ferratum 27.12.2010

Pievienoju speciāli Snior, lai nenomokies ar meklēšanu

Zini puisit---vēl ko tev varu pateikt!--kad pensionāri vairs nestrādā---būs vispār čau---jo tādi kātu jau nav spējīgi---izaudzināti par siltummmīluļiem---tādiem jau nevar neko uzticēt ---par piemēru---nebūs kas vada sabiedrisko transportu---jo es neredzu tādus vienkārši un tāpat ir ar daudzām specialitātēm un tavas pieminētās veikala kasieres---tad ir vakanču čupāmmm---kāpēc tad neeej un nestrādā???Ā---lielas naudas bez darba gribi ---nu tad sēdi kamēr vecāki vai pensionāri tevis norietie tevi uztur---āksts---var jau saprast ---kas par putnu esi!!!
Komentēja: Izabella 22-12-2010 [nosūtīt e-pastu]

@ @@@@ 27.12.2010

Zini ---vīrišķi--ar niku Arni!!!
Pirmkārt --kas tev devis tiesības nievājoši izteikties par pensionāriem, rakstīt un apsaukāt tos, tu neesi noteicējs ===vai viņiem strādāt vai nē,
otrkārt palasi pats savus komentārus un izsecini ---tie liek domāt, ka patiešām tu esi psihiski slims cilvēks,
treškārt ---kā tu domā ===kā tevi varētu nosaukt pensijas vecuma cilvēks?---puisītis ---nav nekāds lamuvārds, bet tas ir mīļvārdiņš===to arī tu nesaproti!!!
Jāsāk pensionāriem pret tevi prāva ---par cilvēktiesību aizskaršanu šai strādāšanas jautājumā!!!Tad zināsi ===ko esi komentējis --ko nē!!!