www.sudzibas.lv m Paldies pensionāriem.

m - Paldies pensionāriem.

пенсионер отработал свое иди домои отдыхаи перед смертью.не поиму политику нашего государства не хотят совсем думать.это вопрос о пенсионерах.как это получаеться работающии пенсионер.тоесть гребет и зарплату и пенсию. половина молодежи уже за границеи.молодые семьи разбиты одна здесь второи там.скоро остануться одни пенсионеры и инвалиды.вообще надо принять закон ушел на пенсию вали домои.достали уже.

Neesmu jau tā Anna;)

Z Zz 28.12.2010

Ja...Jzabellai nav kartigi ar galvu ...!

@ @@@@ 28.12.2010

K'ā tad ---jums tad gan ir kārtībā:)))))Un Annai---vispār jau tā kā nav gan modē nikus zagt!
Atraduši gan portālu, kur parieties, vajadz;ētu gan te izfenderēt pa durvīm vienu otru!!!Kaut gan šāda veida cilvēki ir bezkaunīgi---šos pa durvīm izstādina, bet pa logu kāpj iekšā atkal:))))))))

A Anna 28.12.2010

Bet man šāds vārds ir no dzimšanas;) Neko neesmu zagusi, bet tu [slēpt]@ gan te nesen esi parādījies.Un nu jau krīti uz nerviem:D

A Anna 28.12.2010

Kas ir sīkais, mammīte tikai tagad pie datora atļāva iet?
Zini tādi memmīši kā tu ti to jēdz kā jēlības raktīt:D Kur tik tādi rodas, tādiem kā tu jāsēž www.friv.com Tur tu vismaz nedaudz atīstīsies:D

@ @@@@ 28.12.2010

Nu redz kāda sagadīšanās arī ---esmu Anna !Droši ka tikko kā svaigu datoru iegādājies un pirmie soļi še kur!Ka ti k pareizā:)))))

A Anna 28.12.2010

Pastā jau arī neviens ne-pensionārs nestrādās-tur no tās algas un darba apstākļiem ātri var galus atdot.

Nāc ciemos! :)

L lana 28.12.2010

es arii piekriitu...lloti biezzi ir bijussas dazzaadas iestaades, kur eju un skatos...nu cmoon...seezz pensionaare/s...bet tajaa vietaa vareeja buut kaads no jaunajiem-darbaspeejiigiem...bet nee-turaas ar zobiem..sak, jaamums jau taa pensija tik maza ka nevar pavilkt-a ko dariit jaunajaam gjimeneem?kaa pabarot beernus?ko vinjiem vilkt muguraa???jums jau pensionaari nauda aiziet zaaleem, jo saap jau taas kaajas un taa mugura juusu cienaiijamaa vecumaa veel dodoties uz uz darbu...tad ir jaatpuussas nevis jaanjem darba vietas...un peec tam veel passi ciikstat ka beerni un mazbeerni aizcello!tad ko!?

D Dīdī 29.12.2010

Savu līmeni esi parādījis, man tur nav ko piebilst.
Vari salīdzināt ar ko gribi, bet varbūt vieglāk pieņem ka ar tevi vis nav kārtībā?

B BIGs 31.12.2010

Eiropa ari saja ziema ir bagatigi snidzis un radijis lielas neertibas automasinu, vilcienu un lidmasinu satiksmei. Latvija daudzas vietas sniega segas biezums jau parsniedz pusmetru, tacu Japanas lielakas salas Honsju kalnu regionos sniega biezums sasniedz gigantiskus 17 metrus. Pasaules karte so vietu pazist ka sniegiem bagatako regionu. Autotransports parvietojas starp sniega blakiem lidzigi ka kalnu aiza. Lielie sniegu kalni izveidojas, saskaroties Japanas centralaja dala no rietumiem ienakosajam aukstajam Sibirijas gaisam ar mitro Klusa okeana gaisu, kas izraisa lielus sniega nokrisnus. Kalnu galvenais cels tiek uzturets kartiba, lai gan ziemas bargaja laika tas ari tiek slegts, jo metriem augstie sniega kalni apdraud celu satiksmi.

S Stīvens 01.01.2011

Anna, es šonakt būšu pie tevis!

A Andis 02.01.2011

дорогие пенсионеры. не надо так агрессивно воспринимать.надо учиться и уметь уступать.такая система жизни.