www.sudzibas.lv m Paldies pensionāriem.

m - Paldies pensionāriem.

пенсионер отработал свое иди домои отдыхаи перед смертью.не поиму политику нашего государства не хотят совсем думать.это вопрос о пенсионерах.как это получаеться работающии пенсионер.тоесть гребет и зарплату и пенсию. половина молодежи уже за границеи.молодые семьи разбиты одна здесь второи там.скоро остануться одни пенсионеры и инвалиды.вообще надо принять закон ушел на пенсию вали домои.достали уже.

D Dīdī 27.12.2010

''Nākamais- ar kādām tiesībam tu mani par puisīti sauc.Puisītis sēž tavam vecim biksēs un aizej pasūkā savu puisīti.:P''
Ko tādu pieaudzis cilvēks neuzrakstītu.
No Izabellas neko tādu neatradu. Un nu jau meties virsū nakamajam upuram, labu apetīti.

G gerta 27.12.2010

O! Te arī Arnis! Tikko citā sūdzībā satikāmies. Tur viņam bija nopietni iebildumi pret bērniem... te pret pensionāriem... Tas liek aizdomāties.

@ @@@@ 27.12.2010

Vēl Arņaprāt----- pensionāre kasiere --esot----VECĀ MIZA !

G gerta 27.12.2010

Nabaga Arņa inteliģentie kolēģīši. Grūti viņiem nākas ar tādu kolēģi.

T To Ferratum 27.12.2010

Gerta tev iet grūti man ir viss oki.Kolē'gīšiem arī oki.Par bērniem runājot starpcitu pa to tēmu māmiņu klubā runāja šodienas raidijumā LR1, kur pilnībā runātais sakrita ar manis rakstīto viedokli.Par pensionāriem runājot uzskatu tiešām, ka jādod iespēja strādāt jaunajiem, jo viņiem naudu nav no kurienes raut, bet pesionāram vismaz pensiju maksā.

п пенсионерс 27.12.2010

Tā lūk...

T To Ferratum 27.12.2010

Tavus spīdošos komentārus es varētu copu + paste, kuri parādītu cik tu pieaugusi un inteliģenta esi un tad mans komentārs nobālētu, tā, kā tavā vietā es neizrunātos un necenstos īpaši spīdēt.Tikai tādiem niekiem man laika nav ir darbi, kas jāpadara.

T To Ferratum 27.12.2010

A kā tu zini, ka Izabella ir pensionāre?:)Ej Izabelliņ pankūkas uzcep.:D

D Dīdī 27.12.2010

Copy nevis copu:D Neesmu teikusi ka esmu inteleģenta vai kāda tur nu vēl. Bet vienkārši iekrita acīs tavs naids pret pensionāriem, un rodas jautājums, vai tev ir vecāki? Un kā viņiem klājas? Pēc šeit izlasītā šķiet ka esi bārenis.

D Dīdī 27.12.2010

Būtu tev atbildējusi ko nejauku, bet zinu ka no tā tev kļūs tikai labāk. Tā kā negribu tevi uzbudināt un labāk likšos mierā.
Un starp citu Niks ir Dīdī:D Jauku tev vakaru.

D Dīdīkundzei 27.12.2010

Vai tā nav Dīdī kundze...?

Skaties nenoščied monitoru:D
Skatos esi iemācījies manu niku uzrakstīt, man prieks par tevi.

T ToČangalsPleška 27.12.2010

Ieliku tavu bildīti no ģimenes albūma, nu lai citi var uz ielas atpazīt;)
Te tu izsakaties nedaudz Zils bet kāds nu esi tāds nu esi mans mīļais rada gabal Čangals Pleška.

T ToČangalsPleška 27.12.2010

Te tu ar saviem draugiem;)

D Dīdī 27.12.2010

Izskatās ka es neesmu vienīgā kas par tevi ir labās domās:D
Bet nu bildes:D labas tik kvalitāte nu nekāda nevaru saskatīt, bet varbūt tu arī esi tāds maziņš un niecīgs?

D Dīdī 28.12.2010

Viņi nu gan neizskatās pēc tādiem kas uz sievietēm skatās:D
Drīzāk to draņķi no tava tūplīša būs saķēruši;)

D Dīdī 28.12.2010

Un kur tu tik informēts par peļņu Grieķijā? Vai tad tur tādi kā tu arī ir cieņā?

A Anna 28.12.2010

Tas Čangals Pleška laikam tiešām sirgst ar kādu smagu garīgu slimību ja jau visā šajā lapā aizvaino un apsmej cilvēkus. Varbūt tevi mamma bērnība pēra?

D Dīdī 28.12.2010

Nē Anniņ viņš vienkārši ir anomālija:D

@ @@@@ 28.12.2010

:)))
Slikta, gan Anna atmiņa, neesi jau pati atpalikusi!
lūk :
Izsmējāmies par Izabellu, nu veca pendžu muļķe, ko citu te teiksi. Un tādi jau ir viņi visi- neaizstājamie pensionāri! Tiešām nolaidies taču uz zemes, Izabella, un paskaties uz dzīvi reāli6c87

Komentēja: Anna 23-12-2010 [nosūtīt e-pastu]