lmbards24 - darba laiks

Mana problēma attiecībā uz Lombards24, kas atrodas Rēzeknē, ir tāda, ka es jau otro reizi pārmaksāju par nokavētām dienām tāpēc, ka pēkšņi sestdienā uz durvīm parādās izprintēta lapele, ka tajā un tajā datumā lombards nestrādā. Kāda velna pēc man ir jāpārmaksā tāpēc, ka kādam ir slinkums strādāt sestdienās? :( Ja reiz oficiālajā darba laikā, kas ir gan uz durvīm, gan kreditēšanas līgumā, setdiena ir darba diena, tad kāpēc tas tā nav reālajā dzīvē??? CIlvēks tak tomēr rēķinās ar oficiālajiem darba laikiem!. Kad uzjautāju, kas notiek, tik noraustīja plecus un nobubināja, ka tāda esot kārtība.
Un vēl- mājaslapā nav neviena reāla e-pasta, uz kuru varētu nosūtīt vēstuli, telefons neatbild. Tāda kurlo sabiedrība, kurus neuztrauc, kas notiek viņu uzņēmumā.

N neatkarīgsexperc:D 19.02.2011

a nekuj pa lombardiem vazāties. dozai nepietiek?

A Agiya 20.02.2011

Mjā, nu tādā veidā viņi no tevis uzvārās un neko nevari tu pierādīt, skumji... :(

A Aigars 09.04.2011

Besī tādas gdīdas, kas čīkstēt tikai māk.Redz sūdzības .lv mācēji atvērt, bet uzrakstīt googlē lombards24.lv nemācēji!!!
Ir gan filiāļu adreses ar numuriem telefona, gan arī bezmaksas tālrunis.
Slinkā tauta

D dens 09.04.2011

Man ar tā bija, tikai citā lombardā. Paņēmu telefonu, nofočēju izkārtnīti un nākamreiz atteicos maksāt kavējuma naudu. Tante bez liekas runāšanas piekrita neko man neieskaitīt. Vadība jau droši vien nemaz nezin ko tie darbinieki tur dara.

J Jancic 17.08.2011

tas pats arī Rīgā Nīdzgales ielā 2b atbraucu apmēram 16.20 uz durvīm lapele slēgts līdz 17.00 un telefona numurs piezvanīju izrādās kungi ēd un ātrāk par pieciem nebūs kas tas par biznesa veidu aizvērt iestādi darbadienas vidū .

E Enot 04.07.2016

Var but jasez no pašas ritas. lidz dienas beigam? Needot pusdienas, un neeijot tualete? Izskatas kā cilvēki kurie strada Lombards24 neesat cilvēki, kaut kādi roboti?