www.sudzibas.lv Avon piedinjas veestules

Avon - piedinjas veestules

Man atnak vestule no paradu piedzinejiem par nesamaksatu rekinu. Neskatoties uz to ka es nesmu ne konsultants ne sis firmas produktu lietotajs. So firmu mana dzive saskaros tik vienrejz kad biju aizgajusi uz darba parrunam. Bet ligumu neparakstiju un nesmu noslegusi. un vis ka var atnakt vestule par paradu ja neatnak ne kada paka vismaz ja jav es esmu sutijusi tas preces, ne preces nesmu redzejusi. ne to rekinu par kuru man atnacva piedzinjas vestule. kas tas par visatlautibu saja firma. un ka es varu ko pasutit ja jav pus gadu esmu ka aizbraukusi prom no Latvijas. KAs man ir jadara jagriezas policija ar to piedzinjas vestuli un jaierosina izmeklesana vaj kas cits ir jadara? Jo es Netajsos maksat paradu piedzinejiem par to ko es nesmu redzejusi?

R

V Vaņa 14.02.2011

Policijā iesniegumu par izspiešanu! Jā, jā! Tieši par izspiešanu un nekā savādāk!!!

R Renāte 14.02.2011

bety ja es nesmu latvija man jagriezas latvijas vestnieciba londona?

A Andrejs 15.02.2011

Nu piezvani uz vēstniecību, painteresējies, ko darīt. Bet vispār, vari to Avon aimirst ar visiem viņu parādu piedzinējiem - blefs, kuru viņi nepierādīs..

Z Zane 15.02.2011

Es ieteiktu uzrakstīt piedzinējam par to, ka nav nekādu saistību ar Avon un lai viņi izsūta konkrētu liģumu apliecinātas kopijas, no kā izriet viņu prasījums, ja tādi dokumenti ir.

L Laura 15.02.2011

nekāda gadījuma nav jāgriežas pie piedzinēja, ir jāruna tikai ar Avot vai policiju, un jūsu gadījumā ar viesniecību, kaut gan šaubos, ka viņi gribes palīdzēt Jums.

I Inokentijs 15.02.2011

jā jā protams ar vēstniecību jārunā, he ! Jūs vēl viņu uz ANO mītni aizsūtiet ! Ā, pareizi, ārā sals - internets pilns ar skolniekiem.