www.sudzibas.lv SIA |"IISIF" aizdomigs pelnu saits

SIA |"IISIF" - aizdomigs pelnu saits

Interneta piedava darbu shi firma SIA |"IISIF" saita lapa http://darba.at.ua/index/metodika/0-5 isskatas ka firma ir jauna jo nav realas nekadas labas atsauksmes visa interneta izniemot uz vinja saita
1- aizdomigs ka lai pievenotos programmas jasamaksa 7 Ls uz noraditu kontu.
2- lai ievietot kaut kadas atsauksmes vispirms vajag uzrakstit uz vinju noraditu e -pastu.
3- uz atsauksmes nav nekadu datumu, kad lietotais atsauksmes ir uzrakstiis.

E Esesesseseseseses 24.01.2011

I pat nedomājiet šim krāpnieku kantorim maksāt tos 7 Ls, paliksiet bez nekā! Kārtējā krāpnieku piramīda!

H hmm 24.01.2011

Vai ir pilnīga pārliecība par to, ka tas viss ir bullshits? un, ka tā ir krāpšana? Jo ir tak zināms tās sievietes vārds un uzvārds. ?

E Edvins 07.02.2011

Vismaz, viesu gramataa atsauksmes ir viltotas, no viena un ta pasha profila, agraak krievu valoda rakstiits, ka nopelnijusi 2000$ paris stundas, pec tam lv valodaa ka 150$ paris dienas. Tas jau vien ir aizdomiigi. Vai musdienas kaut ko viegli var nopelniit? Protaams ka nee.

H hamurapi 18.02.2011

Kārtrējie muļķu makšķernieki, kuri zvejo interneta duļķainajos ūdeņos, letticīgo cilvēciņu naudiņu!

A Anna 22.02.2011

Esmu no tām, kas izmisuma dzi'ta atsaucās šim piedāvājumam.Viņu metodika sastāv no vienas lapeles ar ūdens liešanu.PAldies Dievam samaksāju tikai 5Ls(kas arī ir nauda), bet ar to ieguldījumi nebeigsies.Dabūsi vēl samaksāt krietni lielāku naudu, lai var
etu muļķot tālāk cilvēkus.Pārbaudījām reāli tāda SIA nav!

J janis 26.02.2011

tieši tā. es jau domaju vai sūtīt, bet nē, papriekšu meklēju atsauksmes google.lv bet nekur neatradu, iznjemot sheit. Pārāk labi, lai būu labi !
neiekritat šajās lamatās. !!

K Kaulainā 26.02.2011

Baltajiem nēgeriem darba sagribējies?

A Angel 08.03.2011

Man jau tas vien, kad pamanīju, ka sākumlapa tiek atklati parādīti citu cilveku vārdi uzvārdi un viņu bankas kontu nr. šķiet aizdomigi. pietam, uzņemumu reģistrā nevar atrast tadu uzņemumu..

P Pauls 11.03.2011

Godīgi sakot, nu appisiens jau nekāds nav, bet tā informācija vairāk būs domāta pensionāriem, vai tādiem, kas ar web lapu izstrādi, visādiem affiliate un cita veida web-marketingu ir uz JŪs.

No otras puses arī nu čuvaki grib piepelnīties un tā, bet nu cenas par internetā brīvi pieejamu informāciju ir ahujenās.

Karoč rekur netā atradu to viņu piedāvāto sūdu, tātad arī Jums piedāvaju bezmaksas ieskatu dokumentā, lai saprastu vai Jus ir vajadzīga palīdzība no tiem cilvēkiem, vai arī paši tiksiet galā, jo interneta mārketings nav gluži sēdēšana dr.lv - lai kautko nopelnītu ir diezgan smagi jānopūlas.

Šeit arī PDF dokuments ar viņu piedāvājuma izklāstu:

T Toms 19.03.2011

Izlasīju to lapu. Nekas skaidrāks par viņu tā saukto piedāvājumu nekļuva. Kaķis maisā. Maksā 5Ls par kaut ko nezin ko, pēc tam izrādās ka jāmaksā 25Ls par vēljoprojām kaut ko nezin ko. Kas tālāk, 150Ls par kaut ko nezin ko? :P Pasakas, dieva dēl nepārskaitiet viņiem naudu. ;)

Z Zigzagis21 23.03.2011

100datoros lejuplādējamais fails izsaka visu būtību, tas, ka cilvēki, kuri ar datoru, internetu un sociālo psiholoģiju ir uz "Jūs", nekad neko nesapratīs no telemarketinga - cits stāsts.

Turklāt, ja kautkāda loģika cilvēkam strādā saistībā un interneta resursu analīzi, tad itin viegli var nonākt pie kārotās informācijas par, gandrīz, jebko. Tātad telemarketinga sakarā viss, ko atliek izdarīt, ir, atrast nišu. Latvijā tas notiek grūtāk - jeb es teikšu, starp latviešiem; nu neuzticamies mēs viens otram -, bet, ja valoda atļauj, var iesaistīties citu valstu tirgū.

Īsāk sakot - tai lietai ir jāinteresē.

R RAMONA 13.04.2011

jaaaaaaa!es ari ilgi mekleju atsauksmes lidz atduros pie jusu atsauksmem!vienkarsi naudu tapat neviens nedod!ka jauta kas jadara tad atbilde, izlasiet un visu sapratisiet!bet kas jasaprot ...neatradu!es uzdevu viniem jautajumu un komentari...tipa es jau aizsutiju viniem naudu un ko jau vel!procesa esu!bet nekas tamlidzigs!gribeju zinat kas tas par appisienu...kartejo!