REGNUS - Regnus

sveiki! atsuta man sadu sms: Par paradu MCB Finance Latvia. Ka ari tiks iesniegts pieteikums kriminallietas ierosinasanai par krapsanu, un 15.02.2011 kopa ar policiju ieradisimies Jusu darba vieta. Piedzinas kompanija Regnus(www.regnus.lv). 67895045.Indra P.S es jau maksaju MCB bet regnusam vajga vairak tapec sak sitadas sms sutit! ir vel sms kur rakstits ka apkilas radinieku mantas! 2.sms Ja lidz 14.02.2011 netiks samaksata parada dala, tad 15.02.2011.plkst. 10:00 tiesa tiks celta prasiba par mantas, kas atrodas Jusu un radiieku dzivesvietas apkilasanu un pardosanu izsole. Ludzu, Jus un radiniekus laika posma no 13-15 atrasties savas dzivesvietas, lai tiesu izpilditajs, piedaloties policijai, varetu aprakstit un izvest mantu pardosanai izsole. piedzinas kompanija Regnus. 67895045. Indra P.S ok ja ari iesniedz to pieteikumu tiesa tad jau vel atnaks vestule man no tiesas kur dos terminu nokartot saistibas! bet ne jau taja pasa diena bus klat tiesu izpilditajs pec paris stundam! Bet krapsana diez vai man ir jo es tak maksaju parada dalu ik menesi! kads ko iesakat?? kada pieredze ar viniem??

J

B Bosss 12.02.2011

lieliskas iespejaa tikt pie 50 $ ko un turpinat pelnit naudu pokeri.
Nedomaju ka tas var buut tik vienkarsi, bet tomer bija . si majas lapa dod iespeju saņemt starta kapitalu pokeri neinvestejot nevienu santīmu un pat neregistrejot nekadas kredītkartes utt. Vienkarsi.
http://www.pokerstrategy.com/uTF8U9 pieregistrejies izpildi nelielu testu un sanjem naudu jebkura sev izvekletaja online pokeri. Ja netiekat gala ar atbildem, te ir vienas derīgas atbildes, liekas ka jautajumi tur ljoti biezi sakrit. http://www.gign.lv/forum/topic/48380-pokerstrategy-50-quiz-atbildes/

O4erednoi lohotron!

E Esesesseseseseses 12.02.2011

Jāni, silts ieteikums, ignorē šo sūda kantori "Regnus", aizsūti viņiem atpakaļ sms ar textu : ejiet Jūs visi NAHUJ! un viss! Viņi Tev draud ar cerībām, ka Tu nobīsies un sāksi visu darīt pēc viņu plāna un vēl pabrīdini, ka ja līdīs Tavā personiskajā dzīvē un traucēs Tavus radiniekus vai draugus, tad viņiem var sanākt diezgan pamatīga šmuce!

E Esesesseseseseses 12.02.2011

Un vēl, Bosss, iebāz savu pokerstrategy.com sev dziļi tūplī, lai vairs nenāktu ārā!

O oskars 12.02.2011

Man viņi arī atsūtīja līdzīgu sms. un tieši tā pati Indra. Es viņiem aizrakstīju, ka zinu likumus un nevajag draudēt maniem radiem utt. Pēc tam neko tamlīdzīgu nesutīja.

е Евгений 12.02.2011

Данные исследования представляют определенный интерес, поскольку способность к сопереживанию, умение чувствовать эмоции и настроение партнеров имеет большое значение не только в семейных отношениях, но и в трудовой деятельности.

A Aiwa 12.02.2011

ieliskas iespejaa tikt pie 50 $ ko un turpinat pelnit naudu pokeri.

Loha-trons! :D :D :D

Z Zinaida 12.02.2011

Loha-idi nahui so svoim pokerom!

A Aiwa 12.02.2011

A gan jau ka ieradiisies ar

Z Zinaida 12.02.2011

Loha, skazi svoei mame, 4tob ona tebja rodila obratno!

е Евгений 12.02.2011

Рассматривается возможность технической поддержки и обновления этой операционной системы.

A Aiwa 13.02.2011

A summa dolga bol6aja ?

E elia 17.02.2011

Man ar tadas sms sutija, vards varda tiesi tadas, aizsutiju shiem vestuli ka mans jurists karto jau papirus lai sniegtu prasibu tiesa par draudu izteiksanu maniem radiniekiem un vinju mantai, klusums tad un ari pec parada nokartosanas!pat soda procentus vairs negribeja!

N nekastamlidzigs 24.02.2011

no juridiska viedokla-var sutit daudzas majas talak to Regnusu un visas citas piedzinas kompanijas!Vieniga un galeja teiksana ir tiesai, kas ari atsuta vestuli ar izveles iespejam!Kreditpiedzinas kompanijas-tadas ka Regnuss-atsuta(ja atsuta) vestuli ar "savam cenam", kuras pasi nevar motiveet, respektiivi-pec ta visa var pats versties pret viniem un pieprasit vinu "cenu" izklastu-ko vini nevar un nevares paskadorot, jo nav viniem un nekad nav bijis nekadas "támes" un "cenraza", pec ka vadities-teiksim -"ludzu maksajiet mums par to un sito"?!?!!PAr ko maksaat-par kaut kadu "piedzinu"?!?!Ludzu-sagatavojiet smalku un detalizeti pieraditu izklastu-kas ietilpst jusu "piedzinaa"-kapec vina maksa tik un tik!!!Neviena krewditpiedzinas kompanija neko tadu nevar pieradit un izklastiit-vini tik vaaraas uz iebiedesanu utt..kreditpiedzinas kompanijam nav tiesibas apkilat jusu mantu vai vel jo vairak apkilat radinieku mantu-murgs pedejais..
un veel-ja velaties atmaksat kadu summu kam esat paradaa-atceraties, ka esat paradaa iestadei no kuras aiznematies ne kreditpiedzinas kompanijai un lai vai ka dazreiz jums kreditori saka-"mes jusu lietu nodevam tam un tam"-viniem NAV TIESIBU NEPIENEMT JUSU MAKSAJUMU, LAI VAI CIK MAZS VINS BUUTU!!Tapec-maksajiet atpakal vienmer tam no ka aiznematies ne-saja gadijumaa debilajam Regnusam ar Romaniem, Indram, Evitam Salaam(kas sakotneji sevi deveja par tiesu izpilditaju-smiekligi) utt..-vini neko jums nevar izdariit..
Pasmaidiet un atceraties, ka likums ir ar jums, bet ne ar Regnuss, kura draudi kvalificejami pec KL pantiem..

I Indra 27.02.2011

Starp citu viņi šāda tipa vēstules sūta uz draugiem.lv gan parādniekam, gan parādnieka radiem, draugiem un tt. Tā pat viņi sameklē kādu radinieku kuram ir mājās telefons un zvana uz to! Tā pat viņi zvana kaimiņiem!
Nekādā gadijumā nevajag no viņiem baidīties un ja šāda veida draudi atkārtojas, droši konsultējaties ar juristu un piespiediet tos Regnus pie sienas!!!

A Agnese 03.03.2011

Tie REGNUS piedzinēji galīgi traki !!! Atbrauca pie manis uz darbu, runāja ar vadību, kolēģi uzzināja par manu parādu. Deļ tā visa man darbā ir lielas nepatikšanas. Samaksāju tiem parazītiem, lai būtu miers !

е Евгений 03.03.2011

Наше общество обольщается естественными познаниями социального, глобального, и морального искажения внутреннего мышления, которое приводит к полному разрушению благопристойных амбиций и идеологическому бесконрольному суициду .

K Kristine 04.03.2011

Man bija tāda pieredze ar REGNUS. Parādu nemaksāju. Taču vienā jaukā dienā cilvēki atbrauca pie maniem vecākiem. Viņi, protams, paradu samaksāja. Un tas viss deļ kaut kādiem 170 latiem.

A Aiwa 05.03.2011

Shausmas! Kristiine, wai neko pret winjiem newareeja iszdariit? Wai tawi wecaaki atdewa uzsreizes wisus 170 latus? Aarpraac... wai weel kaadam taa ir bijis?