www.sudzibas.lv Regnus Pardu piedziņas nelikumības. Laikam neesmu pirmais kas izteiksies.

REGNUS - Pardu piedziņas nelikumības. Laikam neesmu pirmais kas izteiksies.

...Vai ir LR kāda orgnizācija, kas uzrauga un regulē parādu piedzinēju kompāniju darbu, t.i. to darba metodes un pamatotību? ... Ja ir, tad gribu sniegt oficiālu sūdzību par REGNUS darbību. ... Un manuprāt, tas ka viņiem nesenā pagātnē ir uzlikts naudas sods 8000.00Ls (kuru viņi diez vai ir samaksājuši) par viņu darba metodēm, tas sods ir par mazu!, ir jālikvidē tāda "parazītkompānija".
... Lieta tāda, diemžel ir man parādi, un ar citu kompānijām esmu vienojies un maksāju parādu pa daļām. Ar Regnus vienoties nav iespējams. TĀDUS NEPROFESIONĀLUS DARBINIEKUS NEESMU NEKUR SASTAPIS LĪDZ ŠIM! ... SMS un draugiem.lv portālā DRAUDU VĒSTUĻU sūtīšana jau ir nenormāli.
Turklāt es jau maksāju, iepriekš vienojoties, tam kam esmu parādā pa tiešo kontā, apejot Regnus, un viņi to zin.

P

stephany 15.06.2012

pārsūti to visu uz PTA

U User124515p 15.06.2012

Regnusa darbiniekiem arī gribas ēst.

D Daniels 18.06.2012

Zvani uz šito kantori, tie ar piedzinējiem kārto lietas - 26710802 (sia d group), neatceros kā čali sauc

M Mazaa 11.07.2012

Jā, kāntoris tiešām apšaubām un atieksme no darbinekiem ar rupja. Darbiniece laura vispār normāli runāt nemāk un neklausās ko vispār cilvēks viņai atbild...tik maļ savus draudus...Nu, tad ar skaidri un gaiši pateicu, lai jau viņai tā alga aug, bet manu parādu nodot tiesai, jo ar tiesas izpildītājiem tad vieglāk vienoties par konkrētu sumu un termiņiem kad atmaksāt...Nevis šādiem nelaipnajiem algu par mūsu maksāto naudu maksāt...

Likumsargs 11.07.2012

Man jau apnicis runāt par to, kā jārīkojas, ja parādu piedzinēji vajā!
Uzrakstiet iesniegumu PTAC ar faktiem!
Un palasiet manus komentārus šajā portālā! Tad Jūs sapratīsiet, ka jums nav pienākums sadarboties ar parādu piedzinējiem!
Regnus pārkāpj Latvijas Civillikumu un Civilprocesa likumu. Viņi izmanto, ka Jūs nezinat likumdošanu! Parādiet taču, ka Jums ir arī tiesības, ne tikai pienākumi!