www.sudzibas.lv Regnus idioti piedzineji

REGNUS - idioti piedzineji

SMS teksts, kas atnak brivdienaa, 4. maijaa

"Kapec nav veikts maksajums par Baltijas Biroja servisu? Informeju! Ja tuvako dienu laika nebus maksajuma, tad kreditors ir pilnvarojis Regnus juristus iznemt lietu no arpustiesas procesa un uzsakt jebkadas aktivas darbibas pret Jusu uznemumu. Piedzinas kompanija Regnus. (www.regnus.lv) 67895045, 26184854 Edmunds"

Es domaju ka tautai ir jazin savi uzstajigie varonji, dotaja gadijuma Edmunds, kas ar putam uz lupam cinas par parada 30 Ls apjoma atmaksu, kas jau ir apmaksats un tagad ar visiem spekiem censhas piedzit nokavejuma procentus... aptuveni 3 Ls apmera :))) Pasaule ir daudz idiotu, bet shis ir mans pedeja laika favorits. Neko daudz jau es nedarishu, bet centishos pierunat un ar piemeru paradit, ka nevajag sadarboties ar uznjemumiem, kas sadarbojas ar Regnus, tas ari viss. BBS konkurents ir BTSC, ta ka paliksim turpmak ar BTSC + es zinu ka jau dazhi citi uznjemumi delj Edmunda nenogurdinama entuziasma pametis BBS pakalpojumus (zaudejums BBS jau tagad +- 120 Ls menesi, BBS piedzeniet sho summu no Regnus, LOL). Ka ari diez vai gribesies stradat ar tiem, kas uz saviem rekiniem lepni liek Regnus zimogu. Vai tie 3 Ls bija ta verti? varbut ari, bet diez vai Regnus klienti bus sajusma kad uzzinas ka zaude un zaudees savus pastavigos klientus delj grashiem. Veiksmi karjeras izaugsmee Edmund! :)))

M

Komentāri (3)

1 1jhgf 04.05.2011

Shamie atsuutiija shaadu
Par paradu Mcb Finance Latvia. Ja lidz 05.05.2011 netiks samaksata parada dala 70Ls, tad 06.05.2011 . plkst. 10:00 tiesa tiks celta prasiba par mantas, kas atrodas Jusu un radinieku dzivesvietas, apkilasanu & pardosanu izsole. Ludzu, Jus un radiniekus laika posma no 13-15 atrasties savas dzivesvietas, lai tiesu izpilditajs, piedaloties policijai, varetu aprakstit un izvest mantu pardosanai izsole.Piedzinas kompanija REGNUS (www.regnus.lv)67895045. Indra
Taisijos sudzeties, tik bailes

T To1jhgf 04.05.2011

Nesaprotu, kāds sakars radiniekiem un viņu mantām?Un vai tas attiektos arī uz kaut kur Amerikā dzīvojošiem radiniekiem?

G GG 05.05.2011

Taču n reizes jau te un citur ir minēts - sūtiet to Ozerinski ar visu viņa krūmu kantori 3 mājas tālāk. Nu, nevar viņi neko atņemt. Un bez tiesas lēmuma nevar viņi piespiest kādu laist savā mājoklī iekšā. Nav ko baidīties. Neko viņi nevar izdarīt, tikai tukši ļurināt.
Par BBS runājot - tur strādā viens bijušais BTSC darbinieks, aizmirsu vārdu, uz G burtu bija. Savā laikā viņš mūsu uzņēmumu piesaistīja BTSC, tad pats no turienes notinās (vai izmeta, nezinu), tagad zvanās un stāsta, kāds BTSC ir mēsls. Un čalis tāds līdz riebumam uzstājīgs, ir jau ne reizi vien pasūtīts, bet turpina zvanīties. Mēs darbā tik ierēcam par viņu... :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes