www.sudzibas.lv Valsts Budžets/aizdevums

Valsts - Budžets/aizdevums

Budžets 2010
ieņēmumi 3 781 888 682
izdevumi 4 347 973 488

Jau paņemtais aizdevums 4 000 000 000 (plānā tikpat)

Kā jūs domājat, kā maz iespējams atmaksāt šādu kredītu normālā termiņā?

J

B Baņkieris 16.12.2009

Jāni, ko Tu uztraucies! Maksās jau Tavi bērni, mazbērni un mazmazbērni!
Tāpēc jau valdība tik viegli piekrita šiem drakoniskajiem noteikumiem!

H Hugo Djego 21.12.2009

Galvenais kreņķis, ka nekas netiek atīstīts valstī! Valdība domā, kur dabūt naudu, bet strādniekiem vairs nav, ko domāt.Ja Tevi atlaiž, tad vairs nav, kur iet :(
Jaunaja gadā Arī darba devējs maksās valstij lielāku nodokli par katru strādājošo.Tas nozīmē, ka darba devējs nebūs ieinteresēts turēt darba vairākus darbiniekus, bet centīsies samazināt darbinieku skaitu...

M m 21.01.2011

nedomaju jo 4 darbadeveji bankroteja slegti daudzi autoservisi veikali uznemumi skolas un tas viss notiek laukos. un ridzinieki nemaz to neredz fermas gandriz nav tatad piena nebus gala nebus jo vis nak no citam valstim . un darbavietas neviens ar netaisis apzags un aizlaidisies busim vergi stradasim par maizes skeli taka laukos jau ta dara