Valsts - cik var?

Cik piles var izspiest no izspiesta citrona???? Interesanti, līdz kādai kondīcijai mūsu "simts gudrie" ir nolēmuši nožmiegt tautu? Izskatās, ka viņi tur augšā pavisam abpimpojušies...Glābj valsti no ekonomiskās bojāejas, konfiscējot tautai iztikšanu. Jauki būtu zināt pie kura tesmeņa pieplaks, kad tauta, kas viņus baro būs apsprāgusi vai dzīvos visur, tikai ne Latvijā? Līdīs dirsā krievam?...Nez vai sanāks. Krievs bez visa tā var atnākt un nopirkt mūsu "valsti". Skandināvi?...Šaubos, tie ir par gudru.
Vai tiešām mūsu dižvīri nečohnī, ka no nekā nekas nerodas? Tur tiešām sēž kaut kādi ībļi un deģenerāti? Tos nodokļus jau var celt līdz debesīm...kur tā nauda lai rodas, ja nekas netiek ražots, nav eksporta, toties ir 160 000 veselīgu strādīgu bezdarbnieku, kuri gatavi strādāt, bet netiek pielaisti...Absurds pilnīgākais. Vai tiešām tie duraki cer, ka nākošajās vēšanās kāds balsos par viņiem?Pilnīgi un galīgi garām. Un muļķis būs tas, kurš atkal uzrausies uz solījumu saldā sīrupa. Nodokļu atvieglojumi?...Pensiju paaugstinājumi?...Darba vietas?...Muļķības, atkal visus apdirsīs un dzīvos mierīgi līdz nākamām vēlēšanām. Ja nu vienīgi viņus nesaks izķert kā dabas kaitniekus un pamazām diskvalificēt...Turaties tautieši, kamēr vēl varat...

D

E Eseseseseseseses 25.11.2009

jautajums, par ko balsot nakosajas velesanas jau labu laiku nodarbina ari mani..par esosajaam partijaam nav jeegas, jo tie valsti uz grunti ir nolaidusi, bet, ja jau taadi kaa slesers un skeele veeljoprojaam ir politikaa, taatad ir veel ko zagt.
man skiet, ka ir pienacis beidzamais laiks, ka taadi cilveeki, kaa tu un es, kuriem sii valsts kaut nedaudz, bet tomeer veel ruup, iesaistiitos politikaa un saaktu ietekmeet lietas...es, starp citu, neironizeeju, bet nopietni to domaaju..

J Jānis 25.11.2009

Cilvēki bagātiepaliks dzīvi, bet mēs nabagie izmirsim :D !
Kredīts jāmaksā, pie ārsta arī jāiet alga maza darbā drātē un bez brīvdienām norīta kā 8:00 eju tā vakarā ap 23:00 nāku mājās.

Pat nevaru normāli pie dakteriem aiziet, jo nav līdzekļu !

J Jānis 25.11.2009

Aizmirsu piebilst drīz par gaisu maksāsim !

A Agnese 26.11.2009

Es neredzu iespēju šeit vairs izdzīvot, saprātīgs kredīts, 1 bērns un darba vienkārši vairs nav, ne man ne vīram. Bija doma gadus 5 atpakaļ visiem braukt prom, jo bija sajūta, ka te kas nelabs briest, bet likās jau ka gan jau kaut kā izdzīvosim [slēpt]@ tagad ar to aizbraukšanu ar vairs nav tik vienkārši

H Hugo Djego 26.11.2009

Ko ta jus domajat, ka mēs kaut ko ievēlam?Tas ir tikai teātris, lai nez kādus tur miljonus varētu norakstīt uz vēlešanu reķina! Es neesmu sastapis vēl nevienu clvēku, kurs būtu balsojis par ES, bet pa TV toreiz teica, ka 75 % nobalsojuši "par". Un tas pats manuprat darās arī visās valsts vēlēšanās.Vel neviens nav notiesats sakarā ar valsts izzagšanu un izputinašanu.Tas saucas-roka roku mazgā-abas baltas, proti, viena mafija, nekas vairāk! Zeme tiek pārdota ārzemniekiem, drīz būs jamaksā par ielu, ka staiga līdz veikalam, jo arī tā kādam piederēs.

D dukša 26.11.2009

Varētu jau vēl ieviest izpirstā gaisa nodokli, bērnu ratiņu nodiluma nodokli, pensionāru lieko zobu nodokli, ķepā norautās spermas nodokli, izdupsēto minoritāšu nodokli, pirmās kāzu nakts nevainības nodokli, ceļmalā nopirktā arbūza izspļauto sēkliņu nodokli...būs vēl priekšlikumi? Domāju, ka ar šo vajadzētu robus budžetā aizpildīt. Ja paliek kas pāri, var pielikt LNB celtniecībai, la iet ātrāk ar "visiem ļooooti nepieciešamo" publisko naudas atmazgātuvi.

A aivars 19.01.2010

Ja musu valst ir ipasa.Nesaprotu, kur vini nem tadus deputatus, kuriem pat dazreiz nav sejaga par, ko vini runa.Piemeram Ausma Kantane, ko ta vecina sez gadu gadiem valdiba un sanem algu.Vinai tacu pat nav nekadas sajegas par politiku.Sez un gvelz pilnigu sviestu.Vina pat aktise ir nejedziga, kur nu vel politike. Kantanes Kundze, laiks iet pensija un dot savu vietu jauniem izglitotiem politikiem.Vai tad Jus nesaprotat, ka visa valsts jau gadiem par Jums smina a jus tik sezat un sezat.Ka var ta sevi necienit.
Atvainojos par garumzimem.Nav latviesu valodas ;)

D dianite76 15.12.2010

Nebūtu nabaga CATAs šoferītis Godmaņpapam pa sāniem uzšāvis, joprojām dzīvotu pārticībā. (melnais humors)

K kika 21.01.2011

vissus 100 zem lodem un baltas cibinas jo sen uzsprasijas. es divu bernu mamma. starpcitu kur skatas vinu mates tam ar sprandu rinki un visu vinu berniem .jo musu bernu del mes mates essam lauvenes.

B BIGs 21.01.2011

Pēdējās vēlēšanās nekas jauns nenotika. Kā redzat, reklama atmaksājas.

R RalfVigum. 21.01.2011

Mazak runu vairak stradajiet ludzu, citadi mums, tautaskalpiem ari saksies krize. Es milu labsirdigu Latviešu tautu. Krievija mus jau sen nošautu. Un vel kad bus tuvakais koncerts pie saemas? Iznakšu paklausities.