www.sudzibas.lv Valsts Neciena pensionarus un musu nakotni- bernus

Valsts - Neciena pensionarus un musu nakotni- bernus

Es nezinu pie ka novedis musu valsts politika, bet ja valsti neciena pensionarus un musu nakotni- bernus!Darzina nav, neviens darba vietu nesaglaba, nu ja administracija apzelojusies, kaut kadu laiku lavusi ...Atnak atpkal darba, alga tada, ka pirms dekreta, kaut gan visiem tika paaugstinata.Darbu negribi pazaudet, janem aukle.Bez 200. nav ko iesakt.Virs nav alimentu maksatajs, nav darba.Un tas viss 22.gados.aAlga 300 uz papira.Ko vinai darit?Jauna, skaista meitene...ko vinai darit, ka dzivot saja valsti.Un ir zinas, ka no marta ari pabalstu par bernudarzu nemaksas, 50.ls.Ka lai dzivo?Meitene vel sporto un pelna mazliet naudinas, bet uz savas veselibas, pat dzivibas rekina.tTaumu daudz, bet ari izmisums, kas liek to darit, nav izejas.Laba, drosmiga meitene... zel. Tadu drosi vien ir daudz, bet cik drausmiga sajuta, ka tu sava dzimtene es itik drausmiga stavokli, ta ka vilks meza viens, gaudo cik tu gribi.Un es domaju ta, ka ja sai meitenei piedavas aploksni, esmu tikai par...ar abam rokam un kajam.Ko gribejat, tas tiks panakts.Un liels prieks par grautinu -piketu, jo ka vajag novest latviesus, lai si mieriga, klusa tauta, kaut ko tadu spetu, ari pa pjanu.Tie zaudejumi, nieks.Ziedojumu talruni vajag vainigajim vainigajiem, p drosmigajiem cilvekiem, arskaitisu 5x vairak neka parasti, citi ari atbalsta.

ž žipata 09.12.2010

Lita Sala tu esi debila idiote

M marija 21.01.2011

es saproyu ko tas nozime un man vinas zel gribas palidzet bet pasi esam tada dirsa ka dzivot negribas bet paskaties uz bernu un saproti ka beztevis vini neizdzivos jo bernunamos dara pari .