T Točno 24.11.2011

Točno, kad krievi būs nopirkuši šo bankrotējošo ubagvalsti, saraksti tiks publicēti, tas ir pilnīgi droši.

B BIGs 24.11.2011

Pareizi dara ka parakstās. Es arī nākošnedēļ iešu parakstīties.

L Lea 24.11.2011

Arī plānoju iet, apnikusi valsts necieņa pret iedzīvotājiem, krievi ienāks varbūt būs labāk, vismaz savādāk.

T Točno 24.11.2011

Tie, kuri būs parakstījušies, baudīs īpašu uzticību, bet pārējie palikušie kā vergi bija, tā vergi arī paliks.

U Upss/neitrālā 24.11.2011

Krievi rullē-latišņa pakaļā!

B BIGs 24.11.2011

Люди!! Проснитесь! Все, кто допущен, подпишитесь за Русский! Кому присобачили кликуху "негражданин" гоните родственников и знакомых подписаться! У нас получится! Давайте, наконец, покажем правящему жулью и зарвавшимся националистам, что у жителей Латвии есть гордость за свои родные языки.
В своё время большое количество русскоязычных поддержали идеи Атмоды о независимости Латвии. Вместе с латышами встали на защиту баррикад. Благодаря этой поддержке Народный фронт одержал убедительную победу на выборах. И чем победители отплатили за поддержку: 20 лет унижений и оскорблений, ненависть и обвинения в оккупации, 700000 бывших избирателей без суда и следствия были лишены гражданских прав. И на какую лояльность можно рассчитывать после такого предательства? Остаётся только удивляться в способности латышей наживать себе врагов абсолютно на пустом месте! И опрос о статусе русского языка является последствием бездарной, недальновидной национальной политики и если кого за это винить - так пусть винят сами себя! Народ Латвии, у нас должно хватить ума, жить дружно! Спасём Латвию!

G GRAFS 24.11.2011

Bigs izglab krieviju.

* ****** 24.11.2011

Nekādi krievi šeit nenāks, neglaimojiet sev! Es arī parakstīošos par krievu valodu, jo nevēlos, lai krievi asimilētos un runātu manā valodā.Neredzu kāds man no tā labums, krievs, lai runā kaut čigānu valodā, tāpat ir krievs.Man ir komfortablāk, kad zinu kas ir kas.Kam es varēšu pierādīt, ka manu valsti pārvalda krievi, ja viņi runā latviski? Ja kādam ir principiāls valodu jautājums, lai nesarunājas ar krieviem, neviens taču nespiež.Es krievvalodīgo asimilēšanu uzskatu par genocīdu pret latviešiem.Ja kāds domā citādāk, tās ir vina problēmas un ja nespēj paskatīties soli nākotnē, tur grūti ko palīdzēt.

N Nastja! 25.11.2011

www.cvk.lv Tam vse spiski, gde mozno golosovatj!

E elīna 28.11.2011

Divreiz dienā iet vilciens uz Maskavu! Lai krievi sēžas iekša un debīleņi latvieši, kas viņiem piekrīt- arī.
Te ir Latvija un mēs runāsim tikai latviski. krievi lai grauž bleķi!

! !!! 28.11.2011

Kā var dzīvot valstī, kuru ienīst? Ienīsr latviešu valodu?

T Točno 28.11.2011

Točno, latviešu valoda pēc pāris gadiem būs dzirdama vien Vācijas un Īrijas nomalēs, kur aitu un kazu gani šo visvarenāko no visām valodām mācīs saviem tūkstošgalvainajiem ganāmpulkiem.

U Upss 29.11.2011

Tādi ka tu Elīna drīz vispār melnajiem sūkāsi, un darīsi to ko tie pavēlēs, tad lūgsi lai krievi palīdzētu.

T temīda 29.11.2011

Kāpēc Anglijā, Vācijā vai Amerikā krievi nevāc parakstus par krievu valodu kā otro valsts valodu?Nez kāpēc tajās valstīs viņi ātri vien iemācās gan vāciski, gan angliski...Laikam Latvijas krievi sanāk stulbāki?

* ***** 29.11.2011

Tāpēc, mīļumiņ, ka Anglijā, Amerikā un pārējās pasaules valstīs krievus ciena kā nāciju!!!Atbilde ir ļoti vienkārša!

T temīda 29.11.2011

Jā, Anglijā un Vācijā ciena krievus kā nāciju tāpēc, ka viņi prot tās valsts valodu, kurā ir iebraucēji.Viņi pat neiedomātos prasīt savu valodu kā valsts valodu...
Bet šeit Latvijā liela daļa latviešu perfekti zin krievu valodu kā savu dzimto un krievam nav jāpiepūlas.Izlaiduši mēs viņus esam.Bet mana cieņa tiem krieviem un citām nācijām Latvijā, kas prot latviski!

* ***** 01.12.2011

Esmu krieviete! Perfekti runāju un rakstu latviešu valodā, tāpēc arī gribu cieņu pret sevi.Es tāpat kā latvieši strādāju, maksāju nodokļus un uzskatu, ka maniem bērniem ir tiesības mācīties savā dzimtajā valodā.Tad, kad pati mācījos skolā, neviens nekurināja šo naidu, kas notiek tagad, tāpēc arī iemācījos valodu.Bet mana pārliecība:Ja tev kaut ko uzspiež ar varu, tad tas izsauc tikai riebumu un vēlmi izdarīt par spīti...Vai man nav taisnība?

* ****** 01.12.2011

Tas *****! Ir jau ir taisnība! Un es visam tevis teiktajam piekrītu, bet neraksti lūdzu ar manu niku- ***** !

P pole 01.12.2011

redzesiet, nekada krievu valoda te nebus .

T temīda 01.12.2011

Ja Tu esi krieviete *****, un proti tās valsts valodu, kurā dzīvo, tad Tev visa cieņa.
Tikai nesaprotu, ja Tu perfekti zini latviešu valodu, tad jau Tavi bērni arī to zin.Vai viņiem ir problēmas mācīties latviski?Negrib vai nevar?Bet šeit taču ir Latvija, kāpēc būtu valstij jāuzspiež ar varu krievu valoda?Lūdzu taisiet skolas, privātās par saviem līdzekļiem kā to dara ukraiņi, poļi, baltkrievi...Viņi taču nepieprasa savu valodu kā otro valsts valodu.
Vācijā turki par savu naudu taisa turku skolas, bet valsts skolas ir vācu valodā, neproti valodu valstī kurā dzīvo. lūdzu par saviem līdzeķļiem taisi kaut ķīniešu skolu!
Nez kāpēc man krievu valoda skolā bija obligāti jāzin, es gāju latviešu skolā, bet audzinātāja bija krieviete un visas viņas stundas notika krievu valodā.Un tas Latvijā latviešu bērnam skaitījās normāli?