* ***** 01.12.2011

Interesanti Jūs visi spriežat...Tātad sanāk tā-ja tu gribi, lai tavi bērni mācās dzimtajā valodā, tad rīko, lūdzu, privāto skolu...bet nodokļus es maksāju tādus pašus, kā Jūs visi, tāpat kā Jūs uzturu visus trūcīgos, maznodrošinātos.Tad rodas jautājums, kāpēc manem bērniem ir jāmācās dubultā?Viņiem jāapgūst jaunais materiāls+jātulko no latviešu valodas, lai saprastu par ko iet runa.Ticiet man, nemaz jau tas nav tik viegli, it īpaši pirmajos skolas gados.Piekrītu, ka augstākai izglītībai jabūt valsts valodā-tā jau ir katra cilvēka privāta izvēle.Bet, atkārtošos, piespiedu kārtā cilvēkos tas izsauc tikai riebumu.Un es uzskatu, ka viss, ka notiek tagad ir valdības māksīgi izcelts karš!No mušas uztaisīts zilonis!
Gribēju pateikt PALDIES visiem iepriekšējiem komentētājiem par pieklājību atbildēs!šeit jau tas notiek reti:)

T temīda 02.12.2011

Varētu padomāt, ka Anglijā vai Vācijā dzīvojošie krievi nemaksātu nodokļus.Tad ko uzreiz vajag krievu skolas bliezt augšā?Ja es Krievijā strādātu un maksātu nodokļus, domā ka tāpēc par valsts līdzekļiem man būtu nodrošināta skola dzimtajā valodā?Domāju, ka nē.

T temīda 02.12.2011

Tu domā, ka baltkrievi, ukraiņi un poļi, kas dzīvo Latvijā, nodokļus nemaksā?Tikai krievi maksā?Kur poļiem vai baltkrieviem vai ukraiņiem ir skola Latvijā par valsts naudu?
Zini padomju gados veikalā vēlējos nopirkt sieru, un jautāju latviski, uz ko pārdevēja man atbildēja govori po čelovečeski.Un tas bija Latvijā!Murgs kautkāds!Man Latvijā būs piespiedu kārtā jārunā krieviski.Murgs!

M mja 02.12.2011

vel nevienu sakarigu argumentu no krievvalodigo puses neesmu dzirdejis par vinu valodas tiesiskumu latvija.

N Nastja! 02.12.2011

A kakie argumenti! ? Vam zdesj i tak veselo! Govno pishet, govno otvechaet!

J JR 02.12.2011

Nav jāstreso par to, ka Valstī notiekd emokrātiski procesi! Paši latvieši ir vainīgi, ka neiet parakstīties par savām it kā vērtībām. Piemērs ir nesen bijušais Visu Latvijai rīkotais parakstu vākšanas pasākums izglītības latviešu valodā sakarā.
Paši guļ, un tad klaigā!
Gan jau nogulēs arī referendumu - arī varēs tad bļaut, ka visi vainīgi!
Bet tiesības uz viedokli ir visiem un jābūt visiem!

* ***** 03.12.2011

Nav vērts Jums neko skaidrot un pierādīt, tik un tā nesapratīsiet!Prāts un domāšana par īsu...Paši Jūs nevarat NEKO.20 gadus esat neatkarīgi un līdz kam esat tikuši????Manuprāt, tas visu arī parāda, kas Jūs esat par tautu.Krievi ir dzīvotspējīga nācija un izdzīvos jebkuros apstākļos, arī latviešu valodu iemācīsies, bet ko darīsiet Jūs????Ja arī piepildītos Jūšu sapnis un visi krievi izbrauktu no valsts, esmu pārliecināta, ka Jūs ātri vien degradētu.Paši Jūs sevi arī noēstu...

T temīda 03.12.2011

Un kāpēc tad jūs nekur nebraucat?Ja jau jums te ir tik slikti?
Tikai nevajag, liela daļa krievvalodīgo neprot latviešu valodu un vēl pasaka, ka to nemācīsies.Es ikdienā strādāju ar cilvēkiem un ļoti labi zinu kā tas notiek.ar krieviem pārsvarā nākas runāt krieviski, jo latviski viņi nesaprot.Vai arī negrib saprast...Tad man jājautā, ko tādi dara Latvijā?

N Nastja! 03.12.2011

ZAplati mne skotinjaka moi nalogi! I ja vsej semjej s bolj6im udovoljstviem uedu! Dolboebi!

N Nastja! 03.12.2011

A za maoi i va6i nalogi, (oni govorjat po gansovski) I Zivut na va6i i na6i denjgi!

T Točno 03.12.2011

Točno Nastja tu esi glupa bāba, ej labāk izgulies!

N Nastja! 03.12.2011

A ti idi potancuj! Moze6 i spetj esce! Gans!

T Točno 03.12.2011

Točno man kā vienmēr bija taisnība, glupa kas glupa, tur nav ko piebilst! Shodi lučše posci, a to naverno moča v golovu udarila.

N Nastja! 03.12.2011

Vot imenno! I uze davno! Potomu4ti normaljno-eto ne objasnitj! Vi sebja v zerkalo videli?

T Točno 03.12.2011

Nu lūk pēc pačurāšanas paliki nedaudz gudrāka. Droši vien arī spogulī paskatījies un rociņas arī nomazgāji. Tagad atliek vien nomazgāt kājiņas un likties slīpi.

B BIGs 03.12.2011

Sievietes, kas to vienkārši nejūt un viss, nemāk sevi tam noskaņot pareizi vai vells zina kas viņām par vainu, tur nelīdzēs neviens zirga metamais.

J Janka 03.12.2011

Ko jūs te cepaties!?
Cik jābūt debilam, lai ietu pavadā Raivim Dzintaram vai Imantam Parādniekam! Kad jūs dauni sapratīsiet, ka šie divi kungi ir tikai un vienīgi politiskie karjeristi un lai sasniegtu savus mērķus viņi ies pāri līķiem!
Nevienā valstī, kur pie varas ir bijuši nacionālisti ne pie kā laba nav novedusi! Paskaties vēsturē, kas notika ar Vāciju, kad tur pie varas nāca nacionālisti! Iznākums visiem ir zināms!
Un tad paskatieties, kā darbojās VL TB/LNNK! Metodes tieši tās pašas, kas 1936.gadā Vācijā, tikai te tie pagaidām ir rotaļu!

Man pofig kādā valodā runā cilvēks, galvenais lai ir un paliek cilvēks! Jaunatnei gan tomēr ieteiktu mācīties krievu valodu!
Tagad jaunatne gāna krievus un viņu valodu, bet ko tad jūs lai sasaistītu vārdus izmantojat krievu valodu? Paši valodu piediršat un tagad aurojat, ka valoda apdraudēta. Kas šo valodu apdraud? Paši vien apdraudat! Muļķu bars!

T temīda 04.12.2011

Janka!
Es jau zinu krievu valodu un mani bērni arī.Man tikai nav skaidrs, kā daudzi krievi te n tos gadus dzīvojot ne vārda latviski nesaprot?Tupi viņi ir vai izliekas par tādiem?
Viņi saukā mūs par gansiem, sūta uz Īriju, Skotiju un vēl nezin kur!Sūta mūs prom no mūsu zemes un tas ir normāli?
Kāpēc Vācijā otrā valsts valoda nav turku?
Situācija taču tāda pati.Turku Vācijā tikpat. cik mums krievu vai pat vēl vairāk.

T Točno 04.12.2011

Točno, mani arī sīs jautājums moka ilgus gadus. Nesaprotu, kāpēc mums savukārt lai izdzīvotu vajadzēja apgūt krievu valodu, bet viņi dzīvojot desmitiem gadu Latvijā latviešu valodu apgūt nevar. Laikam vēl cer uz varenplašās atdzimšanu.

* ***** 04.12.2011

Atkārtošos vēlreiz-KRIEVI izdzīvos jebkuros apstākļos, zinot vai nezinot latviešu valodu! Neviens krievs no Latvija nevienu latvieti nav sūtījis projām-paši kā žurkas skrienat no slīkstoša kuģa...Ja Latvijā būtu vairāk tādu domājošu cilvēku (latviešu) kā Janka, iespējams, te viss būtu savadāk!Problēma jau nav valodā un Jūs visi to lieliski saprotat, tāpēc arī tas Jūs visus tik ļoti aizskar!