www.sudzibas.lv www.expresrabota.com Nereģistrējaties šajā saitā- tas viss ir apmāns

www.expresrabota.com - Nereģistrējaties šajā saitā- tas viss ir apmāns

Šajā saitā itkā varot nopelnīt, bet īstenībā tad kad cilvēks savāc minimālos 65 USD, lai varētu pārskaitīt naudu, viņi prasa, lai tu ieskaiti savā kontā naudu ~42 USD un uztaisi pārskaitījuma pārbaudi, lai viņi varētu pārliecināties par to ka tiešām viss ar tavu kontu ir kārtībā lai varētu pārskaitīt tavu nopelnīto, bet tad kad tu uztaisi šo, itkā, pārbaudi, viņi saņem tavu naudu un tālāk neliekas ne zinis, ne labdien ne uz redzēšanos, tāpēc esat uzmanīgi ar pelnīšanu internetā.

J

O Onka 29.12.2009

jep, es arī uzķēros, bet, kad palasīju atsauksmes krievu saitos, nemaz ilgi neturpināju nemaz nerunājot par kaut kādu naudas pārskaitīšanu.

un 20 sekundēs nopelnīt 5 usd - hahahahaha, bet aizķērās tas āķis man ar, nav ko noliegt.

man radās tādas aizdomas, ka manu kompi izmanto kā proxy kaut kādām nelegālām darbībām, tapēc visu laiku tas saits vilkās.

J jojo 27.01.2010

...es arī tam visam teiktajam piekrītu tas ir tiesa par www.expresrabota.com