Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

PĀVELS GRIŠAKOVS - Zādzība

Pāvels GrišakovsBRĪDINĀJUMS! Ļoti uzmanieties no zēna Pāvela Grišakova, kurš jau vairākus gadus muļķo cilvēkus, izkrāpj naudu un izliekas par pazudušu!Neielaidieties ar viņu finansiālos darījumos, jo Jūsu nauda pazudīs tāpat kā pats tās ņēmējs!!!

Bc Line - 3x dārgāku maksu

Kuģu frakts vai sūtījumi pa okeānu ar 3x dārgāku maksu šājā lietuviešu firmā BC LINE Tomas VarkavičiusCustomer servicePhone: +370 650 99349 (prefer email conversation)Skype: bcl.vnocsE-mail: [slēpt]@bcline.euhttp:// www.bcline.eu

AtrisinātaE Visit - Bardaks

Tiek publicēts sludinājums, ka tiek meklēts x projekta, y projekta vadītājs.Uz pieteikumu atzvana un piedāvā izpildīt simbolisku mājas darbu.Pārrunas briesmīgas:Vadītājs, direktors iespaidu par sevi un savu uzņēmumu sabojāja 2 min.Pēc savas prezentācijas par uzņēmumu, viņš paziņoja, ka sarunai nevarēja pievienoties vairāki cilvēki (Kas ir meli, ja uzņēmumā strādā 4 cilvēki, viņš sekretāre un vēl divi, grupa nesanāk) un tāpēc saruna tiks ierakstīta. Es gan pateicu, ka man tas nepatīk un jūto...

Europark - Stāvieta

Stāvieta Iegāju Prisma veikalā iepirkties. Iznākot no veikala uz auto stikla sods 25 EUR, bet pēc Prismas noteikumiem par auto stāvvietas noteikumu neievērošanu ir 11euro. Kur ir taisnība?

Top centrs - Attieksme pret klientiem

Kas tā pa jaunu pārdēvēju ar sarkaniem matiem jums tur ir alkohola gala šodien pēc 21:00 stāvēju pie pirmās kases un pie otras bija 2 vīrieši vienam viņa pārdeva otram uzlika zīmīti priekša ka to saprast klienta necieņas izrādīšana. Nabaga puisis pat aizgāja prom uz otru galu uz kasēm. Tādu strādnieci vajag atlaist negribu pat viņu tur redzēt fuj.

Jura IK - Neizprotams darba devejs

Centrāltirgus zivju paviljona Ik Jura neadekvāts darba devējs,it īpaši gluma ir uzraudze Marina,k.k.purpina zem deguna,vīpsna,skobas,bet tev no tā jāizloba,ko īsti viņa vēlas teikt.Darbu vērtē pēc spējās viņai izpatikt,nav brīnums,ka pēc lielu veikalu vakanču pieprasījuma,visbiezāk darbiniekus meklē JURA IK.Vēlaties pamēģināt?Neiesaku.

Every Option - Zagļi

Zagļi Brīdinu - neiesaistieties nekādos darījumos ar www.everyoption.com ! Tur darbojas zagļu banda, kura meklē lētticīgus cilvēkus, lai tos apzagtu. Man sasolīja visādus labumus, es noriskēju un tagad to ļoti nožēloju. Pazaudēju visu ieguldīto naudu - viņi vienkārši nolikvidēja manu kontu un izliekas par beigtiem. Uz e-pastiem un zvaniem neviens vairs neatbild.Esiet uzmanīgi!

Accurate partners - Krāpniece

Anita Vertonika Grigorjeva tā pati, kas Anita Firsova sodu par naudas līdzekļu piesavināšanos lielos apmēros izcietīs Iļģuciema cietumā.

Welness Kaucs Agita Brigmane - Uzskatu,ka nekaunība

Mani vakar izslēdza tā Inga ja nemaldos' administratore' redziet neesmu ielogojusies ar vārdu uzvārdu.. Un kas viņām devis tādas tiesības, ka mani var piespiest rakstīt savu v. U? Ministru kabinets vai? Es jau pavasarī viņas vēroju, piedalījos... Tieši tā, ja jau grib tik ļoti' palīdzēt' un ir bezmaksas treniņš, tad kāda vella pēc ik pēc 5 - 10 min jāiebāž pa vidu par to 1. 5 mēneša treniņu un viss atkārtojās, kā bija pusgadu atpakaļ, tā tagad. Vnk sievietēm tas bizness, meklē pāķetes kuras nu...

SIA Areta plus - Krāpniecisks, nepieredzējis birojs

Iesaku nesadarboties un neuzticēties šim birojam, kuru vada nezinoša, nepieredzējusi grāmatvede, kas ar viltu izveidojusi biroju izkrāpjot un pārvilinot klientus.

Oļesja Jakovļeva, Oļesja Osīte, Oļesja Novožilova - Ogres lielākā slavenība!!!

Lesja novožilova, oļesja osīte, oļesja jakovļeva, jeb vienlga kā tu. Pret tevi, ir iesniegts koorpratīvs iesniegums, ne no vienas personas vien, bet šoreiz arī no manis. Vispirms, atgūsti savus 3 bērnus, jeb, nezin cik viņu tev ir atņemti, un vēlāk vēl uzsāc šādas iniciētas lietas, pirmkārt jau, sākot ar apmelošanu, patstāvīgu muldēšanu un pretīgu liekulību. Ogrē, kā saki, esi slavena, bet slavena ar to, ka izkrāp naudu no cilvēkiem, vēlāk, atgādinot, ka viņi paši ir vainīgi. Man ir patie...

Ilze Ceiča - Parads

Vai kāds nevar sniegt ziņas ka atrast so personu, Ilze Ceiča (Krispile) bildi skatīt draugos, ja vel kāds cietis no viņas dodat ziņu.

Martiņš Baumanis - Krapnieks, kas izkrapj naudu

Sveiki. Es aizdevu vinam naudu 70 eiro, tacu vins mani piekrapa, neatdeva naudu ko biju aizdevis. tā vins mani cakareja 5 menesus, nevareja tadu naudu atdot, jo strada arzemes. Visu laiku saka, ka kaut kas ar kontu nav kartiba vai ari atrunajas ar visadam stulbibam...zinu ka vins ir parada vel kadam...

Grand Pr Sia - Izkrāpta nauda - nenomaksāti rēķini

Gibu vērsts Jūsu uzmanību par GrandPR Sia un tās vadītāju Jāni Grandānu, kura viens no naudas pelnīšanas veidiem ir atrast sadarbības partneri un to uzmest (izrakstīto rēķinu kopējā summa Eur 2 057,01 par drukas darbu pasūtījumiem). Jāņa Grandāna atrunas ir melīgas un nekaunīgas, kas liecina par rūdījumu šādai rīcībai.Lūdzu esiet divtik uzmanīgi ielaižoties darījumos ar šo cilvēku.

Salve - Krāpšana

Šis tips Artūrs Bērziņš no Salve ar e- pastu [slēpt]@nextmon.lv krāpj naudu un ignorē e-pastus un zvanus. Saka,ka strādā Salve, bet laikam tas ari izdomāts kantoris.

Tele2 - Prece

Prece 2015.gada 26.augusta 19.30 pirku mobilo telefonu NOKIA 220s ( čeks Nr 8094) T/C Spice veikala TELE2, pārdēvēja atsakas pārbaudīt preces, majā konstatēju ka mobila talr barkēts, bet 2015.gada 27.augusta pardevējs ( liekas ka agrāk vnš strada par sētnieku) atsakās mainīt telefonu - HAMi. Lūdzu boikotēt TELE2 ( ir pārdevēja foto)

1C/Andi Sia - Nelaipna apkalpošana

Loti nelaipna apkalpošana, viss krieviski .Klaji tiek pārkāptas klienta intereses un valsts valodas likums. Man kā klientam ir nepieciešams ātrs problēmu risinājumam, tas netiek laicīgi sniegts. Viss tiek runāts krieviski, nereaģē pat uz to, ka klients krieviski nesaprot. Kā pakalpojumu sniedzējam uzņēmumam būtu jāpielāgojas klientam, nevis otrādi.

AtrisinātaBaltgroup.lv - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, neiesaku nevienam doties uz Baltgroup.lv un izmantot viņu sms pakalpojumus, jo reāli viņi ietur visu naudu faktiski 90 %, tas ir , ja tev ienākumi vairāk pa 80 euro, tad tu pārējo daļu , nedabū un vienkārši gaidi kā viņi tevi lēnām apkrāpj, un tad kad tu aizej citur , kur nav šādas krāpniecības viņi vispār neko nedod, jo redz tiek izmantos viņu php kods, bet tas , ka viņi pa manu naudu tērē pa labi un pa kreisi tās tas jau nekas, atdotu viņi manu naudu neko neizmantotu, bet nu, ja nu...

Vertex Capital Accounting Sia - Dzīvokļu īpašniekiem

Ja Jūs esat dzīvokļu īpašnieki un nama apsaimniekotājs izmanto SIA "Vertex Capital Accounting" grāmatvedības pakalpojumus, iesaku jau savlaicīgi iepazīties ar grāmatvedības uzskaiti, lai pārliecinātos, ka dzīvokļu īpašnieku rēķinos neparādās pierakstījumi (protams, ne bez apsaimniekotāja ziņas).

Andris Štefenbergs - Uzmešana/krāpšana

Andris Štefenbergs ir krāpnieks - neatdod naudu par izdarīto darbu. Cenšas visas parādsaistības risināt caur trešo personu, kura nav ar konkrēto parādu saistīta. Iesaku nesadarboties ar šo personu, jo finālā ir garantija, ka Andris Štefenbergs uzmetīs un neatdos naudu. Silti iesaku uzmanīties no šī krāpnieka, jo piesolīto naudu jums neredzēt kā savas ausis!