www.sudzibas.lv Opteck Krāpšana

Opteck - Krāpšana

Visi šāda veida uzņēmumi dēvē sevi par bināro opciju tirgotājiem un sevi sauc par brokeriem. Šajā sakarā man ir skumja pieredze, tāpēc rakstu, lai citi varētu mācīties no manām kļūdām. Šajā opteck.com esmu zaudējis 1000 eiro un paralēli iekš https://finmax.com/ru/trades#/ 100 eiro.
Viss notiek it kā vienkārši—internetā parādās reklāma, ka ir iespēja nopelnīt. Es skatos, kas tas ir, reģistrējos. Un jau pēc brīža zvana telefons un otrajā galā kāds stāsta, ka ir pienācis laiks ielikt depozītā naudu un mūsu analītiķis soli pa solim jūs apmācīs kā strādāt. Opteck bija sākumā vārdā maksims, kurš stādījās priekšā kā klientu menedžers. Es sākumā turējos pretī, jo dzirdēti stāsti, ka cilvēki palikuši bez naudas. Viņš man zvanīja neskaitāmas reizes, kamēr pārliecināja, ka man nekas nebūs jādara, jo sistēmā ir robots, kurš manā vietā pelnīs naudu, kamēr pat mans dators izslēgts. Jo robots strādājot viņu serverī. Es beigās piekritu un pārskaitīju pirmos 300 eiro. Maksims piezvanīja un priecīgi apsveica, ka depozīts papildināts un viņš skrienot jau pie klientu apkalpošanas speciālistiem, lai pieslēgtu man robotu. Nekāds robos neparādījās un maksims tā arī nav zvanījis. Piezvanīja jeļena panteļejeva (iespējams, ka viņi patiesībā saucas citādāk) , kura sevi dēvē par tirgus analītiķi un jauno darbinieku apmācīšanas speciālisti. Viņas dziesma bija sekojoša-lai saņemtu apmācību, depozītam jābūt vismaz 1000 usd lielam, jo ar 250 usd sāk strādāt tikai tie, kam ir pieredze un nav nepieciešama apmācība. Es teicu, ka vēlos savu naudu atpakaļ un biju vairākas reizes tajā lapā nospiedis, ka vēlos savākt savu naudu, jo viņi man sveši cilvēki un es neesmu drošs, ka varētu viņiem uzticēties, jo viņu maksims mani jau ir piekrāpis ar savu robotu. Jeļena turpināja savu-tagad parādās jaunas ziņas, mainīsies valūtu kursi un gandrīz bez riska būs iespējams veikt šos darījumus viņu sistēmā, pelnīt naudu kā to dara tūkstošiem laimīgu cilvēku, ko viņa savos 12 darba gados esot apmācījusi. Īsumā sakot, skaloja man smadzenes tik tālu, kamēr es paņēmu vēl 700 eiro kredītu, lai varētu sākt mācīties. Jeļenas vārdi “es būšu kopā ar jums, soli pa solim pelnīsim, jūs redzēsiet, ka varēsiet saņem 1500 un vairāk uds mēnesī. Jo ir jauni cilvēki, kas jau pirmajā mēnesī pelna 10000 un vairāk. Varēsiet iespļaut sejā tiem cilvēkiem, kuri jūs cenšas šodien atrunāt no šīs iespējas. Aizņemieties no draugiem, radiem utt. Un veiciet depozītu, lai varam sākt strādāt... ”
un šodien es visvairāk pārdzīvoju, ka paklausīju viņai, kaut gan biju cieši nolēmis nepakļauties.
Pienāca tā liktenīgā “darba” diena. Piezvana jeļena-vai esmu pie datora? Es saku-jā, gaidu jūsu zvanu. Šī saka, ka tagad jāpalaiž programma “team viewer”, viņa man rādīs, kas jādara. Nu, palaidu to programmu, nosaucu pieejas datus un šī man rāda-spied to, spied šito.. Pēc tam jautā-vai es zinu martingeila metodi? Es saku-esmu dzirdējis, bet man vēl neskaidrības. Viņa saka-tas ir tā, jāskatās, kur atrodas tas grafiks? Ja viņš ir augšā, tad kur viņš ies? Es saku-uz leju. Ja viņš ir apakšā, tad uz augšu. Jeļena saka-pareizi, tagad pierakstiet ciparus 25-50-150-300-600. Un jādara tā kā esi sapratis. Pirmā likme 25 usd, ja to zaudē, tad liec 50 utt, lai nosegtu iepriekšējo zaudējumu. Es sapratu. Jeļena saka-es pēc stundas jums piezvanīšu. Pirmos 3 ciparus es zaudēju uzreiz. Kad nospiedu 300, tad grafiks gāja uz augšu un es jau vēroju, ka šo vinnēšu. Te pēkšņi uz ekrāna parādās uzraksts, ka es neesmu ielogojies, kaut gan ekrāna augšā redzu savu vārdu un depozīta atlikumu. Šis darījums netika ieskaitīts. Tālāk sekoja atkal vairāki nesekmīgi darījumi un es neko neatguvu, tikai zaudēju. Pēc brīža zvana atkal jeļena un saka-es vēroju, ka jums sākumā labi veicās, bet tad jūs kritāt panikā un neturējāties pie metodikas-tāpēc zaudējāt. Es saku-kā es nekritīšu panikā, ka es vēl neko neesmu nopelnījis, tikai zaudējis naudu? Viņa saka-nav tik traki. Tā kādreiz gadoties. Jums vajadzēs atkal sameklēt naudu, lai būtu depozītā pietiekama summa un mēs varēsim atjaunot jūsu zaudējumu. Es teicu-jūs jau iepriekš solījāt būt ar mani soli pa solim! Ja jums šodien nebija laika, tad varējām citā dienā ar telefonu rokās, soli pa solim mācīties, kad man bija nepieciešamā summa. Jūs mani pametāt! Ja jūs mācāties vadīt auto, arī tad instruktors ir blakus, nevis saka-tur stūre, tur pedāļi un mācies braukt. Es pēc stundas apskatīšos kā jums klājas.
Jeļena turpina malt savu-aizņemies, sāksim... Atkal šodien būs jaunas ziņas finansu tirgos...
Es saku-man jau ir parādi, kas jāatdod, man nav, kam prasīt...

Sākumā pieminēju arī finmax. Tur bija pāris puiši it kā no bulgārijas, runāja krieviski. Viņi nebija tik agresīvi, bet sākumā mani pierunāja, ka jāliek nauda depozītā un jāsāk strādāt. Par šo gadījumu rakstu, ka šeit ar naudas zaudēšanu bija 100% tāda pat sistēma. Tad, kad esi topā un liekas, ka tūlīt vinnēsi, programma izmet tevi ārā un darījums nav ieskaitīts. Un tikai ņemot vērā abus šos novērojumus 1. Dienā dažādās platformās, es redzu, ka tas viss tiek darīts, lai izkrāptu naudu no cilvēkiem. Šodien uzrakstiju youtube meklētājā opteck atsauksmes un sapratu, ka tie ir bandīti: (
vai dabūšu atpakaļ atlikušos 300 eiro no opteck - diez vai. Viņiem atdot manu naudu ir tas pats, kas zobu sāpes, it kā tā būtu viņu nauda. Iekš finmax man palika tikai 2 usd, pārējo burtiski dažās minūtēs es zaudēju.
Tā kā, cienījamie lasītāji, esiet modri, neatdodiet savu naudu krāpniekiem. Lūdzu, stāstiet manu pieredzi arī citiem cilvēkiem, lai viņi nezaudētu to, ko nopelnījuši vai aizņēmušies. Paldies, ka lasījāt!

Papildināts termo 27.09.2017

Sveists

T

Komentāri (8)

L liene.liene 22.11.2016

Diemžēl esmu arī iekritusi,tieši ar šo opteck, sākumā pa telefonu teica vienu,pat pārliecinājās vai esmu izvēlējusies tieši to, ko vini teica, un solīja pārzvanīt, bet tad kad zaudēju naudu, tad arī neviens nepārzvanīja, un kad uzrakstīju sūdzibu, klausulē teica, ka pārbaudot sarunas, es pati esot izvēlējusies kur ko spiest...tas bija jau kādu laiciņu atpakaļ, bet vēl tagad pārdzīvoju par to, ka biju tāda muļķe un uz to uzķēros... :(

T termo 23.11.2016

Liene, tieši tā-viņi visu taisa,lai mēs justos vainīgi,jo it kā paši spiežam,paši apstiprinām, pērkam un atdodam viņiem savu naudu.Ja naudas vairāk nav,tad atkal pats vainīgs-jo kāda var būt apmācība bez naudas?Viņi iziet sveikā. Jā, mēs jūtamies ļoti slikti, bet muļķi neesam.Mēs vienkārši uzticējamies šiem sliktajiem cilvēkiem-krāpniekiem.Es centīšos uz priekšu visur ierakstīt šo savu pieredzi,lai citi cilvēki uzmanās un neiekrīt nelaimē.

M Martins Slinkis 14.12.2016

paldies Dievam . es gandriz jau saku skaitit naudu viņiem ,bet mana mīļā sieva mani atrunāja,un teica NEUZĶERIES .. gribat kaut ko reāli pelnīt internetā. un reāli sakontaktēt ar čomiem kuri ir latvieši un kuri apmāca tirgoties internetā tad iesaku vai nu pameklet kaut ko par drop shippers vai ejiet uz linku. un palasiet paskatieties video. tur tiešām bez krāpniecības viss notiek ,liela pretīmnākšana..
https://www.facebook.com/search/top/?init=quick&q=dsa%20apm%C4%81c%C4%ABbas&tas=0.38211947305558946

D Diva123 11.01.2017

Vai dabūjāt atpakaļ savu nenospēlēto naudu?

T termo 12.01.2017

Nē,joprojām . Es tur uzstādu,ka vēlos izņemt visu atlikušo, pēc tam drīz piezvana Jeļena un saka,ka šodien tāda kustība tirgū, jāsāk strādāt ! Es saku,ka nevēlos ar jums sadarboties,ka pietiekoši daudz esmu jau zaudējis,lai saprastu,ka šāda nodarbe nav priekš manis. Viņa turpina,ka uz viņu platformas esot jauni instrumenti,lai varētu strādāt vēl labāk.Beigās saka-es atceļu jūsu pieprasījumu izņemt naudu.Cikos būsiet pie datora? Es saku-jūs nepareizi rīkojaties,es esmu brīvs cilvēks,bet jūs pieņemat lēmumus manā vietā,kas nav pareizi! Viņa turpina savu,kamēr man apnīk, bet viņa jau atcēlusi to naudas izņemšanu. Pēc tam atkal zvana,ka mēs sarunājām,ka es būšu pie datora, mēs turpināšot darbu. Un tā ik reiz pēc mana pieprasījuma izņemt pārpalikumu. Es saprotu,ka mans zaudējums ir viņu peļņa, viņi ir ieinteresēti,lai pēc tam es atkal meklētu jaunu naudu un vēlētos revanšēties. Es viņai teicu,ka jūsu sistēma mani izmeta ārā,kad likās,ka esmu topā.Otrs jautājums-kur palika mana nauda 700 euro,ko jau zaudēju,kas to savāca?-tas palika viss bez atbildes :( Viņa tikai turpina,ka visi viņas treideri strādā plusos,neviens nezaudē.Es saku,ka nepazīstu nevienu veiksmīgu treideri. Es viņu kā cilvēku arī nepazīstu,tikai viņas pašas sevis slavināšanu zinu, vairāk neko, tāpēc viņai neticu.Liekas,ka ātrāk miera nebūs,kamēr tur tā nauda stāvēs.Viņai svarīgi,lai es pats spiestu pogas,tad viņi visi tur balti un pūkaini-bez vainas. Man nebija,kam pajautāt,kam pieredze ar šādiem "skolotājiem",tāpēc iekritu problēmās :(

D Diva123 12.01.2017

Ttā īsti vēl neesmu sākusi spēlēt pēc tā saucamās viņu programmas.Pati uz savu galvu paspēlēju 125 eiro,tad menedžere Anna man kā tāds ekstrasenss lika ieskaitīt kontā vēl 250 eiro,ko es arī izdarīju,Tagad manā kontā ir 375 eiro,kurus es gribu dabūt atpakaļ.Anna teica,ka lai varētu veiksmīgi pelnīt, kontā jābūt vismaz 1250 eiro.Vairāk gan negrasos neko viņu kontā skaitīt.Zvanīja man no Maskavas un teica,ka naudu dabūšot atpakaļ,ja nosūtīšu vajadzīgos dokumentus un iesniegumu,ka gribu atpakaļ naudu. Lasīju atsauksmes krievu valodā par Opteck,tur viena sieviete esot nenospēlēto naudu dabūjusi atpakaļ,

T termo 12.01.2017

Baidos,ka Tevi gaida tāds pats gadījums kā mani. Arī man sākumā atnāca,ka vajag tādus un tādus dokumentus,es visu viņiem aizsutiju-rēķinu,kur apstiprinās mana adrese,pases foto, kreditkartes foto,piesedzot dažus ciparus.Bet pēc tam vienalga turpināja zvanīt tā pati Jeļena un dziesma visu laiku tā pati-jāturpina strādāt,lai kompensētu zaudējumus!
Brīžam rodas doma-jā,tiešām būtu labi saņemt atpakaļ vismaz to,ko esmu zaudējis, bet tad atceros visu,ko esmu citur lasījis,ka cilveki zaudejuši savu depozītu beigās.. Es mēģinu Jeļenai teikt,ka esmu lasījis citu cilveku negatīvo pieredzi. Šī saka-tas ir tāpēc,ka šie cilvēki strdājuši bez analītiķa,kas viņus apmāca.Lūk, viņai 12 gadu pieredze,tas esot svarīgi! Viņas runa tik pārliecinoša,ka beigās esmu tur,kur esmu. Man personīgi sāk likties ļoti netaisnīgi tas,ka vinnējot es saņemu 65%, bet zaudējot zaudēju visus 100% no darījuma summas.Tas nozīmē,ka vismaz 80% darījumiem jābūt pozitīviem.Bet neviens analītiķis nevar prognozēt,kas notiks nākamās minutes laikā, tāpēc jāreķinās ar zaudējumu. Ar Jeļenas teikto "tak bivajet" man vieglāk nepaliek.

A Aldix 07.09.2019

Tieši tāda pati sistēma ir ar GMO Traiding. Viens no konsultantiem pasaka, ka pietiek ar 250usd, tikko ieskaiti, nākamais jau zvana un ņirgājās par tevi, ka bez n-tajiem tūkstošiem neesot ko darīt un iesaka ieķīlāt īpašumus

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes