LV RU

Darba devējiem - Krāpšana

Pēdējās piecās reizēs meklējot darbu ievēroju blēžu sistēmu. Jūs izsauc uz darba pārrunām tur jums izrāda darba vietu jūs norunājiet dienu kad jāsāk strādāt bet kad pienāk tā diena jums paziņo ka pieņēma darbā labāku par jums. Nezināju ka personāl daļās strādā ekstrasencsi kā viņi var zināt ja jūs nēsat pat nostrādājis pie viņiem ne vienu dienu. Shēma ir tāda! Personāl daļā cilvēks kurš atbild par pārrunām pieņem piemēram dienā cilvēkus trīs, visiem sasola ka vis notiksies bet kad jāsāk strādāt tad nē paldies. Kā parasti tie ir ielikteņi kāda bossa radinieks nu un lai galīgi neizskatītos ka neko nedara viņš pieņem uz pārrunām dažus pretendentus dienā, jo krustiņš jau atskaitē ir jāievelk ja nu atnāk komisija. Toties deputātiem būs ko pamuldēt ka visi esot slinki neviens negrib strādat un jaņem strādnieki no iebraucējiem. Sevišķi tas attiecas piemēram uz dārdedzes hologrāfiju kuriem sludinajums ka vajag strādniekus tiek publicēts jau vairāk par pus gadu kaut kads apsurds. Bet kad piesakies tad blēžu sistēma. Kur skatās kr. Valdemāra 38.

G

Komentāri (9)

C critical thinker 01.02.2017

varbūt tai vietā jāmāk komatus likt un garumzīmes?

Latviešu tautas 01.02.2017

Ūn tās īr gālvēnājs? Уна таса ира галивинайса?

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

critical thinker Ko piesienies pie pieturzīmēm, ja emocijas savu dara un domas skrien ātrāk, kā vārdi. Izlasīji, saprati, ar to pietiek! Atradies skolotājs, idrit'vai' kociņ!

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

Pag, tad sanāk , ka neesi nemaz pastrādājusi, pat vienu dienu? Kāpēc tad nepajautāji par tādu iespēju? Varbūt pašai tur nepatiktu? Parasti sarunā pamēģināt pastrādāt, kaut vai pāris stundu, un tad sarunā par turpmāko sadarbību.
12 h maiņa, algas arī nesola lielas, bet Tu pārdzīvo. Varbūt tā pat ir labāk, ka tiki. Karma dara savu...

G gunha 01.02.2017

critical thinker! varbut varetu tiri latviski!?

BondsBonds 02.02.2017

Kas ir Valdemāra 38? Absurds raksta ar burtu B! Bet nu, jā, shēma ir ARĪ tāda, tas nav vienīgais uzņēmums. Vēl cita shēma - turēt sludinājumu līdz atrodas kāds (kas reāli nenotiek, tāpēc tik ilgi tie sludinājumi turas), kurš strādās vairāk un par mazāku samaksu - aiz vārdiem konkurss, vajag darbinieku vienk. slēpjas "ja nu kāds muļķis būs". Paldies Visu stāvojšajam, ka SSelvē paaugstināja cenas.

G gunha 02.02.2017

Paldies bet te neiet runa par pareizrakstību.Lietas būtība ir tāda ka es samērā ilgi strādāju Lielbritānijā un tur par mani ir labas atsauksmes.Nolēmu kā būdams patreots tomēr atrast darbu Latvijā bet sanāk tikai skriet ar galvu sienā.Esmu ar mieru strādāt jo imigrantiem mūsu algas liekas smieklīgas tā pat viņi laižas prom,bet nē,vienalga darba devēji kaut ko ķīmiķo.Bet Kr.Valdemāra 38 atrodas Valsts darba inspekcija.

Latviešu tautas 02.02.2017

Lietas būtība ir tāda ka es samērā ilgi strādāju Lielbritānijā un tur par mani ir labas atsauksmes.Nolēmu kā būdams patreots tomēr atrast darbu Latvijā
===
Par ko Jūs izsviedā no Lielbritānijas?

P Pretenzija Pretenzija 02.02.2017

Zini, vārds patriots jau skan vecmodīgi. Un kam patriots, valsts vīriem, dēļ tiem, kuriem jāiet postā, nu nēēēēē, no manis to nesagaidīs. Paši taisa sūdus un rīda visas tautības naidā.
Te nav nekāda patriotisma, gunha . Tev par to vajadzēs atbildēt, kur naudīgie tizleņi "nedarbus" dara, gan politikā, gan biznesā.
Jā, jauniešiem trūkst patriotisma, bet kam viņiem tas, ja tāpat ar laiku visu var uzpirkt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes