Baltic Translations - NEMAKSĀ - Nemaksā

Baltic Translations nemaksā tulkotajiem par darbu! Mans rēķins stāv kopš augusta - pusgadu jau. Zvanot uz biroju nesavieno nedz ar vadību, nedz ar grāmatvedību, iesaka rakstīt elektroniski.
Rakstot elektroniski neviens neatbild vispār! Sākumā maksāja, bet kad rēķina summa palika mazliet lielāka - vairs nemaksā - pusgadu jau gaidu! Padomājiet - vai gribat pa nakti strādāt pa velti???

O

T tulkstulko 25.11.2016

Baltic Translations nemaksā ļoti daudziem saviem tulkiem, pilns internets ar sūdzībām. Tulki gaida algu pat no februāra. Arī es gaidu savu algu. Bezkaunības kalngals vairāk nekas ir tā saucamais šis uzņēmums Baltic Translations. Neatbild ne uz zvaniem, ne elektroniski, izliekas par beigtiem. Nesen mājaslapā tika ieviestas izmaiņas, kur aicina jaunus tulkus, solot godīgu attieksmi no savas puses. Tur pat zirgam jāsmejas. Protams, ka meklē jaunus tulkus, jo vecie jau vairs ne tulko! Nabaga jaunie, vēl nezin, ka strādā par velti...

O Olga 25.11.2016

Ko tad var darīt ar viņiem? Jo es taisos atgūt savu nopelnīto

S subbway 25.11.2016

Да ладно тебе, это все мелочи по сравнению с тем что фитнес клуб атлетика скидку не дает никому, понимаешь?

T tulkstulko 25.11.2016

Olga, Jums vēstule

B Brunala 25.11.2016

Jā, man tur arī nemaksāja, bet tā arī nevarēju atgūt savu daļu..diemžēl :(

L lapsa 21.12.2016

Sasodīts - nu arī es esmu iekritusi uz šo kantoreli! Nu kas neļāva agrāk iemest te aci...
Vai tad tiešām nevar kaut kā saukt viņus pie kārtības? Ar jurista palīdzību?
Tikko ienāca prātā doma sūdzēties Bez Tabu :D

K Kas_te_notiek 04.01.2017

Izskatās, ka šādi apkrāptie esam vairāki. Vai tiešām neko nevar darīt? BezTabu - I am in!

L Lukasz Hološko 04.01.2017

Man arī apkrāpa. BezTabu +1

M Miervaldis Gotins 08.01.2017

Arī ir gadījies saķerties. Pēc ilgas lamāšanās un krišanas uz nerviem izdevās pa daļām saņemt parādu, bet vairāk neesam strādājuši. Atbalstu domu par Bez Tabu un vispār kādas vēl ir iespējas taisīt antireklāmu šiem bandītiem?

M Miervaldis Gotins 26.01.2017

- Stabils apjoms (stabili gaidāt, vai vispār būs pasūtījumi)
- Stabila alga (stabili nemaksājam)
- Efektīva komunikācija (efektīvi atrunājamies, ka grāmatvede pārstrādājusies un nevar laicīgi sarēķināt algas visai milzīgajai tulku komandai, kurā, pēc pagājušā gada statistikas, bija 200 cilvēku)
- Karjeras iespējas (varat jebkurā laikā iet dēt)

H Hromets 01.02.2017

Komentārs mazliet ārpus tēmas - mēs laiku pa laikam izmantojam tulkošanas pakalpojumus un loģiskāk būtu strādāt pa tiešo. Ja ir vēlme , var sazināties ar mani [slēpt]@poligrafija.lv
SIA Hromets poligrāfija

G gribukakji 23.02.2017

Sveiki! Pēc pusotra gada +/- veiksmīgas sadarbības beidzot arī saskāros ar uzņēmuma patieso dabu. Ja kāds joprojām ir ieinteresēts vērsties BezTabu vai meklēt citus, juridiskus veidus, kā šo kantori "papurināt" - piedalos. Dodiet ziņu uz [slēpt]@inbox.lv.
Šādiem cilvēkiem nedrīkst ļaut turpināt strādāt! Pēdējās divas dienas centos izkarot savu taisnību - nervi pilnīgā čupā. Neprofesionālu kretīnu bars!

T tulkstulko 28.02.2017

Jau gadu vismaz visi tikai runā, ka vērsīsies bez tabu... Ir kāds arī reāli ko darījis? Ko bez tabu teica?

D DIN_ISO 06.03.2017

Ja ir kāds, kas varētu šo uzņemties un iesniegt BezTabu vai kam citam info par šiem jau daudzajiem gadījumiem, dodiet ziņu: [slēpt]@gmail.com