www.sudzibas.lv Baltic Translations Nemaksā par darbu, piesavinās tulkojumus anulējot, neatbild e pastiem

AtrisinātaBaltic Translations - Nemaksā par darbu, piesavinās tulkojumus anulējot, neatbild e pastiem

Piesavinās tulkojumus anulējot, ja pirms mēneša pārlika maksājuma datumu, tad tagad grāmatvede neatbild uz e pastiem par samaksu.. Arī daudziem citiem iet tāpat lasot atsauksmes interneta. Nav apmaksāts ap 300 eiro nemaksāšana laikā šai firmai jau ierasta lieta. Tā viņi maksā jau pusgadu, bet maksāja. Tagad neviens pat nesola kad maksās. Ofisa darbiniece atbild, ka noskaidros un nekas nenotiek.

23.11.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Silvija CakarneTuvikene 26.11.2018

Pēc sūdzības tika piezvanīts. Grāmatvede teica ka samaksās par septembri. Saņēmu 26.11.2018. Diezgan operatīvi - ņemot vērā iepriekšējo kontaktēšanos. Vēl gan gaidu tikpat veiksmīgu atlikušo rēkinu samaksu - oktobris, noovembris un nu jau drīz arī decembris. Tikai normāli atbildot. Kad būs samaks varēja iztikt bez sūdzības, kas nav no patīkamām lietām, bet ir viena no pēdējām iespējām, kautgan patērē nevajadzīgi laiku

Pēc sūdzības operatīvi tika samaksāts par septembri. Jādomā ka tikpat veiksmīgi tiks samaksāts arī par oktobri ,novembri un decembri. Šāda veida kontaktēšanās nenāk par labu nevienam -tiek patērēts nevajadzīgi laiks un veselība.