www.sudzibas.lv Baltic Translations Nemaksā tulkiem, uz e-pastiem neatbild

Baltic Translations - Nemaksā tulkiem, uz e-pastiem neatbild

BT visur liek sludinājumus, ka meklē tulkus, bet patiesībā meklē muļķus. Tulki, neuzķerieties! Redzēju, ka ir sūdzības par viņiem, tomēr piekritu sadarboties, noslēdzu līgumu, uzrakstīju rēķinu atbilstoši "baltic translations" izrakstītajiem po, saņēmu atbildi, ka ar rēķinu viss kārtībā, līdz februāra beigām bija jāsaņem samaksa, 2. Martā pēc mana atgādinājuma ieskaitīja nepilnu ceturtdaļu no rēķina summas. Rakstīju, vaicāju, kas tas par pārpratumu, atbildes joprojām nekādas. Uz grāmatvedību piezvanīt nevar (nav nekur numurs norādīts) , ofisā atbild, ka tā nevajadzētu būt, lai gaidot rindas kārtībā atbildi no grāmatvedības, un lai esot pacietīga, jo tādu kā es, esot daudz! Tulki, izdariet paši secinājumus, vai ir vērts ar šo sūdu kantori sadarboties!

B

T tulkstulko 13.03.2017

Gaidi atbildi no grāmatvedības? :D Aizmirsti! To saka visiem, nekad nesagaidīsi :D
Kādu apsvērumu vadīts, esot izlasījis visas sūdzības, cilvēks tomēr piekrīt ar viņiem sadarboties? Kaut kas nereāls

M Marika 14.03.2017

nu, mailu no gramatvedibas sanjeemu gan. par personas kodiem jautaaja. maksu peedeejo gaidu jan 9-to meenesi jau :D sadarbojas kaa jau ar jebkuru citu - kaads tad ir mehaanisms parliecinaties par uzticamibu? googleet un atsauksmes lasiit? kameer Lv neizveidos sisteemu, ka paraadi jaamaksaa, tikmeer baltictranslations -veidiigie turpinaas taadaa garaa