www.sudzibas.lv Latmorje.lv Aizdevuma neatdošana.

Latmorje.lv - Aizdevuma neatdošana.

Gribu informēt Pētera Papāna jaunos kolēģus,biznesa partnerus,klientus,darba devējus un darba ņemējus. Pēterim ļoti veiksmīgi sanāk pavaicāt,lai aizdod naudu,atdošanai noliek pat labu datumu - protams arī par savu naudu uzsauc notāru,kas apstiprina aizdevuma līgumu utt. Tā jau viss ir skaisti,līdz brīdim,kad nauda ir jāatdod. Ingnorē telefona zvanus,ignorē epastus - principā nesasniedzams. Šobrīd naudu jau esmu norakstījis,bet tiesā lietu esmu iedevis un ja nu kungam kautkas parādīsies ( kustāma vai nekustāma manta ) - tad es būšu VIENS no daudziem kam tiks kāds euro atpakaļ - neesmu riebīgs cilvēks,bet ļoti vēlos šim jefiņam pabojāt dzīvi.Cik esmu uzinājis - Pēteris Papāns ir daudziem paradā,Es neesmu vienīgais aizdevējs! Rodas jautājums - kā tāds cilvēks vēl var strādāt un pelnīt naudu Latvijā? Vai viņam ir atbildības sajūta? Lai cilvēks,kas lasa saprastu mani - nauda ko aizdevu nav maza un pacietības mērs pēc diviem gadiem ir beidzies! Ja kādam ir jautājumi par Papāna darbībām rakstiet - [slēpt]@inbox.lv

D

D D.V 08.03.2017

Drīzumā ieliksu maksas reklamu facebookā ar šo rakstu un kunga bildi,pat domāju,kad būss daudz efektīvak par tiesas izpildītaju...šamējam ar privato masātnespeju nepietiks...būs pase jamaina...

L Labvēlis 10.03.2017

Paldies Dāvi par komentāriem. katram ir tiesības uz savu viedokli,Diemžēl tas ir tikai Tavs redzējums.

D D.V 10.03.2017

Un šo kas raksta - Pēteris :)?