Reitings Bizness / Finanses

Castovanni
Bresco Group
Privat Group Apvienība

Tipoprint - Krāpniecība

Sveicināti visi,kas lasa šo sūdzību, Sava biznesa ietvaros griezos pie uzņēmuma tipoprint lai nodibinātu sadarbību,jūs sagaidīs uzņēmuma īpašnieks AĻĢIRTS ar vai bez kundzes nedaudz parunājot par sadarbību Aļģirts nemanot novirza sarunu,piedāvā jums piedalīties'' mega''starptautiskā projektā.Protams skalo smadzenes.piedāvā atsevišķu tikšanos kuras laikā piedāvā uz lapas izrakstīt no jūsu telefona uzticamus cilvēkus jo vairāk jo labāk tā sakot lai varētu jūs ar tiem operēt.Izrakstīju''TAD SĀKĀS...

Pica Lulū - Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci

Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci, kur nezina, kas ir cieņa pret klientu, kas ir klientu apkalpošana!!! Diemzel vardu vairs neatceros.Nezina, ka klientam nav jāklausās, da i neinteresē, kā viņa lietojusi alkoholu, kā atdevusies kādam tur bomzim par 5 euro.Veselu stundu man vajadzeja gaidit savu pizu komplektu.Un vēl kas loti nepatikami parsteidza, pardevēja vispār nebija lietas kursā, par pizu akciju, kas izlikta bij majaslapā.Tad kada pēc, tadas nezinosas vista...

Gmail.com - Konts tika atspējots

Nezinamu iemeslu del konta atspejosana! [slēpt]@)gmail.com uz kuru iet visadi maksajumi un ta talak un [slēpt]@)gmail.com atspejosana tiek dota tada veidlapa kura kipa jaaizpilda bet vinu tat nevar atvert! ko man darit , man steidzami vajag sos kontus ! vienkari stulbie pidari bleg [slēpt]@ https://support.google.com/accounts/answer/40695?hl=lv&ctx=ch_ServiceLoginAuth

Eduards Stefenbergs - Tenisa treneris, profesionāls krāpnieks

Vislabāk patīk atrast turīgus, labi situētus draugus publiskos pasākumos, piem. Jūrmalas New Wave, kur viņš arī jau tiek caur pazīšanos, jo tas cilvēks ir pārāk dumšs, lai saprastu, ka viņu izmanto. Kad pirmo reizi redzi šķiet ļoti patīkams, aktīvs jaunietis, labsirdīgs, bet tā nebūt nav. Tas teātris būs tik ilgi kamēr viņam būs kāds labums no tevis. Viņs jūsu neilgās draudzības vārdā nekaunēsies paprasīt, lai aizdodat naudu un jums noteikti šķitīs kāpēc gan ne, izskatās uzticams, un jūs to...

Artūrs Suhanovs - Krāpnieks/Zaglis/Melis

Krāpnieks/Zaglis/Melis Jebkurš, kas lasa šo te - NEPIEŅEMIET DARBĀ, NEIELAIŽATIES SARUNĀS & NETICIET ŠIM CILVĒKAM!!!!!!!Viņš ir zaglis, krāpnieks un melis. Jums tas nav vajadzīgs, ticiet man. Cilvēks izkrāpj naudu, daudz solas, smuki runā un piečakarē pat savus vistuvākos draugus!!!!!!! Esam ļoti sen pazīstami un cilvēks arī man ir uzgriezis muguru un apčakarējis.Zinu, ka par viņu ir jau pāris iesniegumi policijā!!!!!!Ja neticiet, tad ierakstiet viņa vārdu/uzvārdu google.com un palasiet!Viņš ne tikai cilvēku...

Ventspilnieku tradīcijas - Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa

Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa Vai kādas ventspilnieku tradīcijas par kuram nezinu? Stāsts īsuma Rīga nomira mana paziņa , par šo faktu informēju viņas tuviniekus. Māsas , ka ari māsu meitas visas venspilnieces. Sanemu atbildi , no serijas ne mana cūka ne mana druva. Visas sis personas mineja 100 iemeslu kadeļ vinam nau japiedalas materiali , savas masas radinieces apbedisana, lai to darot valsts utt. Labi nekas neatlika ka mums draugiem , kaimiņiem , paziņam veikt apbedisanu , ka ari apmaksat. Nu te sakas interesantakai...

Danda Baltic Promotion Sia - Algu nemaksāšana, naudas piesavināšanās

Labdien! Vēlējos padalīties ar to, ka firmas Danda Baltic Promotion vadītāja Ausma Grīnfelde ir vairrākkārt piesavinājusies promoteru (degustāciju un prezentāciju vadītāju) algas. Gan man, gan vēl daudzām kolēģēm akciju beigās algas nav tikušas izmaksātas līdz pat šodienai!

Artūrs Suhanovs - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Šis čalis vienkārši no klientiem izkrāpj naudu. Visu laiku saka, ka atdošot naudu vakarā vai rīt, bet neatdod. Pēc laika, jautājot atkal, vairs nezina par kādu naudu vispār iet runa. Neuzticaties viņam nekad. Ierakstiet googlē šī cilvēka vārdu un uzvārdu, tad redzēsiet, kas viņš tāds ir. Biju muļķis, uzticoties šim cilvēkam, taču no kļūdām mācās. Tāpēc, lai arī citi netiktu šādi apkrāpti, dalos ar savu pieredzi.

Eduards Karunnijs - dzīvokļa īres drošības naudas pārskaitījums

Nepārskaitiet naudu šim subjektam tā ir krāpniecība, prasa ieskaitīt drošības naudu par dzīvokļa īri, vēlāk izliekas ka neko nezin un naudu neatgriež. Prasa 80-EUR UN PĒC TAM VEL 80EUR!!! Neuzķerieties uz šī melīgā zagļa krāpnieka!!!!

AtrisinātaDwait Company - Мошенничество

Большая просьба для тех людей которых обманула компания Dwait Company, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.Что бы начать уголовный процесс за мошенничество этой компании SIA Dwait Company, просьба связаться по этому е.мейлу. [slēpt]@inbox.lv и подготовить все документы, договора, выписки с банка что был сделан денежный перевод, такого то числа и на каком основании была перечислена эта сумма. Спасибо

Credit24.lv - krediti

krediti Razvodnaja kantora,nikogda ne berite u nih kredit,redkostnie urodi.

rizikova - krapnieks

nestradaiet pi tadas personas guntars geida vai geide kurs piedava zaget krumus kokus un nemaksa pa padarito darbu tikai sola ka maksas

Dumkals SIA - Krāpnieki

Raitis Uzkalns Un Eriks Viļums, ar jau senu krapnieku vesturi, vel aizvien staiga. Apkrapuši neskaitamus cilvekus un mierigi dzivo tālāk. Neiesaku sadarboties nekada gadījuma ar siem frikiem, kaut vai piedava parakstit reķinus vai citus papirus, jegas nekadas. Kristaps

kredit - kredit

Potskazite powalusto gde mowno vzatj kredit v razmere 500 euro na tri mesjaca u 4astnix kreditorov a to natikajusj toljko na mawennikov v rige?

SIA,,Diness Group,, - alga,nodokļi

Diāna Venskusa ne tikai nemaksā algu, bet arī nemaksā sociālais un iedzīvotāju ienākumu nodokļid

Stipt/ Fraudeurs - Krāpnieki

Krāpnieki Ja jūs vēlaties aizbraukt uz Holandi, parakstīt dokumentus holandiešu valodā par to,ka "ziedojiet" šai kompānijai 500 Eur, tad sēdēt nedēļām Stipta viesnīcā vai pussapuvušā mājā un gaidīt solīto darbu, tad laipni lūgti Stipt aģentūrā! Lai atrastu vairāk upurus, Stipt ir atvēris Rīgā biroju! UZMANIETIES CILVĒKI!

Vid - apkalpošana

apkalpošana Vēlētos izteikt savu neapmierinātību,par Kuldīgas VID darbinieci,diemžēl vārdu nezinu. Vēršoties pēc palīdzības,viņas runas maniere ir tāda ka mēs būtu tuvi pazīstamas uzrunājot mani ar TU,un ja vēl ar to nepietiek viņas uzdrošinājas klaji ņirgāties par mani,pasmīkņājot savām kolēğēm,par to ka nesaprotu ko viņa man liek darīt - uzskatu ka tas valsts ierednim nav pieņemams.

DINESS GROUP - nemaksā algu

ĻOTIreāli krāpnieki neizmaksāvisu naudu melo baro ar solījumiem par pagājušomēnesi vispār nav samaksats saprotu ka neesmu vienīgā tāda jāgriežas pie VIDdarbiniekiem lai vienreiz tiek ar TĀDIEM galā man visi papīri ir uz rokas pietiks čakarēt cilvēkiem smadzenes

sia tihoprom - NEMAKSĀ ALGAS

SIA "TihoProm" , tās vadītājs ROBERTS Tihomirovs nemaksā algas.ņem darbiniekus, nodarbina nelegāli un neizmaksā solīto.protams, policijā un VIDā papīrus jau iesniedzu. taču informēju visus arī šeit-NESADARBOJATIES ar šo mazgadīgo "biznesmeni", kurš jēdz tikai melot, tēlot, blamēties. izskatās,ka tuvu ir arī bankrots, nesen dibinātajam sia. tā ir,ka vairāk diršanas, kā spējas biznesoties.

Baltic Sea Media Group - Krāpšana

Krāpšana Saņēmām Piedāvājumu par e-pastu mārketingu 30 000 Latvijas uzņēmumu vadītājiem, veicu apmaksu 100 eiro apmērā, bet beigu beigās e-pasti netika izsūtīti, jo mājaslapas skatījumu skaits no 02.02.2015. - 05.02.2015., kad tika izsūtīti e-pasti nemainījās, kas liek secināt to, ka e-pasti netika izsūtīti. pašam ir pieredze ar e-pastu marketingu un ja izsūta 3000 e-pastus atdeve uz mājaslapas skatījumiem ir vismaz 150 skatījumi dienā. Tā kā neiesaku nevienam sadarboties ar šo cilvēku Juris Pān...