www.sudzibas.lv Mudīte Lakstīgala LIELĀKA KRĀPNIECE RĪGĀ

Mudīte Lakstīgala - LIELĀKA KRĀPNIECE RĪGĀ

Sveiki! Šī persona, Mudīte Lakstīgala ir krāpniece, un krāpj gan biznesa partnerus, gan valsti! Vairāku mēnešu garumā īrēja Kafejnīcu un tās inventāru, bet nenorēķinās ne par telpām, ne par inventāru... Lieki piebilst ka valstij nodokļus nemaksāja... Šo mēnešu laikā viņa paspēja iemanīties kā barot klientus ar vecu ēdienu un pluss tam visam strādāja bez PVD atļaujas un higiēnas normām nepiemērotos apstākļos, kurus pati radīja... Ja, kādam iznāk krustot ceļus ar šo radību, tad brīdinu lai NEPINATIES AR MUDĪTI LAKSTĪGĀKU p.k 250669-11781!

R

I IjanoLija 20.01.2016

Tu jau Andrīt vari rakstīt ko tu gribi un nomelnot cik tu gribi, tikai vai tu pats tici tam ko raksti? Tu nejūti to ka roc sev dziļāku bedri. Tu taču pats esi līdz kaklam sūdos lai celtu sevi gaismā tu esi gatavs otru nomelnot. Tu taču zini ka par kafejnīcu īre tika maksāta, PVD arī bija nokārtots un nodokļi bija jānodod līdz 20.janvārim, ko es arī paspēju izdarīt. To ka cilvēki tika baroti ar vecu ēdienutu arī zini ka tās ir muļķības, man bija normāls apgrozījums lai paliktu pāri ēdieni. Tu taču no manis saņēmi 2120 Euro, bet to kā redzu gribi ļoti aizmirst un visus pierādijumus un parakstus par naudām no kafejnīcas nozagi un grupveidā, un to tu zini ka tas ir ļoti liels pārkāpums, es pat teiktu noziegums, man ir pārāk daudz liecinieku un es to pierādīšu, UN JA CILVĒKI GRIB UZZINĀT KAUT KO VAIRĀK PAR ANDRI KNAPŠI LAI PALASA SUDZĪBAS.LV ES DOMAJU KA AR TO ARĪ PIETIKS.