www.sudzibas.lv Saturs Maris Stulbs un vel stulbaks

Saturs Maris - Stulbs un vel stulbaks

Ir tāds teiciens, vīrs un vārds tad katra gadijuma tas nav teikts par so personu, kura telefons ir 29368480 un e pasts [slēpt]@inbox.lv, lietas būtība īsuma , ieliku sludinājumu ka šo to tirgoju, šis rezervēja vakara pirkšot, pat par to 10 eiro vairāk samaksāšot jo lieta esot ļoti vajadzīga, labi rezervēju, atteicu citiem 5 zvanītajiem, nu protams vakara kad Marim bija jābrauc pakaļ mantai vairs nebija sazvanāms, kaut visu dienu zvanījās ka pirkšot,, stāsta būtība ir vīri , kura vārds ko nozīme , šeit prasta bābas pļāpāšana, ja iznak kādi darijumi, reķinaties nevar labāk uzreiz sūtat pupas, paskatīju draugos lv tur ar kautkads vecs viltots profils,

N

M māris s 03.01.2016

Jauks Raksts, Super pārdevēj. No visa ta, kas šeit rakstīts, patiesībai atbilst, tikai tas, ka rakstiju es Tev ziņu.
T u man zvanijies, es Tev ne reizi nezvaniju.
Vēl aizmirsi piebilst, ka biji jau ar cilvēku vienojies, ka pārdosi bRELOKU, PA 55EURO, BET NOLECI NOST, JO TEV KĀDS PIEDĀVĀJA PA 10 EURO VAIRĀK=Ne pirmais tev šāds gadijums, ka liec kko tirgot, bet tad pārdomā-ne tā? Kapēc ieliki foto, kur redzams tikai mans epasts, bet tavs nav redzam????

Gan jau, ka kādreiz dzīve satiksimies un varēsim visu izrunāt.

Māris.