www.sudzibas.lv Sergel Krāpšanās

SIA SERGEL - Krāpšanās

Es gribētu pastāstīt par kompāniju SIA Sergel parādu piedziņas kompāniju. Ir tāda lieta, ka SIA BITE LATVIJA manu parādu pārdeva kompānijai SIA Sergel. Ok, viss ir ok. Kopējais parāds 170,00 Euro. Sazinājos ar kompāniju, lai sastāda maksājuma grafiku, ok to viņi izdarīja pēc ļoti ilga laika. Pirms tam Es samaksāju 10,00 euro. Viss ir Ok.
Ir tā, Tev ir sastādīts maksājuma grafiks, bet SIA Sergel vienalga tevi terorizēs, sūtīs draudu e-pastus, utt. Es viņiem uzrakstīju atpakaļ, ka man ir maksājuma grafiks sastādīts, kāpēc Jūs turpiniet draudēt, un sūtīt atgādinājumus? Uz ko saņēmu atbildi, ka mēs Jums anulējam maksājuma grafiku, un pielika vēl klāt ap 300,00 euro. Tas ir normāli kā viņi dara? Protams atbildes vairāk nav no viņiem, jo gribu uzzināt kāpēc viņi tā darīja. Tik nāk automātiski draudu vēstules uz e-pastiem. Agrāk atbildēja Nauris Veļķeris, bet nesaprotu ko viņš tur dara, ja ar parādnieku nekontaktējās, un nevienojās.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.03.2016

Iesaku Jūms vērsties policija ar iesniegumu par nogodīgu rīcību un krāpšanas mēģinājumu! Un tiesā - ar prasību anulēt licenci!