www.sudzibas.lv Sergel Grib izkrāpt dubultā

Sergel - Grib izkrāpt dubultā

SIA ''SERGEL''

Unikāli strādā Šis Klāvs Gipters, pilns nets ar sūdzībām par krāpšanos, bet šis tik rullē tālāk un veic nelikumības pret cilvēkiem!

Feina frāze sūtot cilvēkam vestuli part parādu,

''Lūdzam parādu iemaksāt SIA ''SERGEL'' norēķinu kontā, norādot lietas numuru 179460, pretējā gadījumā SIA ''Sergel'' nevar garantēt pareizu maksājuma apstrādi.''

Skaisti, sanāk ka jau ar aprēķinu grib izkrāpt no cilvēkiem naudu!
Zvanot un mēģinot noskaidrot ietas būtību, KLĀVS GIPTERS nespēj atbildēt ne uz vienu no uzdotajiem jautājumiem, nepsēj paskaidrot izsūtīto vēstuļu saturu, tik vien kā pliekana atbilde - ''SISTĒMA AUTOMATISKI IZSŪTA KLIENTIEM VĒSTULES, ES SĪKĀ NEKO NEZINU''
Man vnk nav ko teikt, turklāt, nosviež klausuli un neliekas ne zinis, kad cilvēks vēlas saņemt paskaidrojumus!
Tai pat laikā, paziņo ka minimālā parāda apmaksas summa ir 50 eur, ja nē, pretējā gadūjumā būs ļoti slikti!

Es nesaprotu vai tiešām nav normāls jurists/advokāts/likumsargs kas šo KLĀVU GIPTERU [ieliktu pie vietas? Kapēc neviens neko nedara un atļauj šim draņķim izkrāpt no cilvēkiem naudu !

N

R Ritvars 08.07.2016

Neņem galva to SERGEL. sazinies ar kantori kam reali esi parādā. vienojies par parāda atmaksu un ikmenesa summu ko maksāsi un viss. pēc tam tev sergel atsutis kartejo savu sms un ko atzvani un loti stingri ari pasaki ka tev ir vienašanās ar kreditoru un viņi var iet dilles. viņi tev nevar noteikt summu cik tev jamaksa, tas viss ko vini tur dir.... tas ir fufelis. tev nav jamaksa summu ko sergel tev prasa un nekada gadijuma nemaksa ne centu uz vinu kontu. maksa kreditora konta. ja tu maksa ktreditoram summu par kuru ir vienasanās neviens tevi nevar iesudzet tiesa par launpratigu nemaksasanu, ja maksajumi ir laicigi katru menesi. ta ka neklausies ko vini tur stasta.

P Postaler 14.07.2016

Netaisos maksāt Sergelam.. Papīri par to kantori jau dodas uz tiesu..

N Nellija2016 14.07.2016

Man laikam vajadzētu pievienoties, jo tas kā SERGEL darās tas ir pilnīgi absurdi,

N Nellija2016 14.07.2016

Postaler , varbūt Tev ir kādas idejas ko man darīt šajā sakarā? Izlasi šodienas pievienoto rakstu!

V Vger 13.11.2017

Mums ari ar viniem stress , pieprasa naudu ,ko esam jau samaksajuši. Tikai pagaja 2gadi un tad atkal atsuta ka esam parada, nevarsm pieradit, jo maksajam skaidra nauda ,un ceku nepaturam tik ilgi.