www.sudzibas.lv Sergel Slikts serviss, nemākuļi

Sergel Sia - Slikts serviss, nemākuļi

Pēkšņi saņemu e-pastu no šī kantora par to ka pagājušajā gadā pārtraucot apmeklēt LemonGym esmu lauzis līgumu un neesmu samaksājis līgumsodu. Tas ne kas kā PTAC ir publicējis paziņojumu ka par tipveida līgumu pakalpojumam kas nav izmērāms nedrīkst piemērot līgumsodus un vērst parāda piedziņu. Tāpat arī likumā noteiktās normas par to kā ir jāveic parāda piedziņa šie nemākuļi nezin/nesaprot/nejēdz. Par cik speciālo licenci parādu piedziņai izsniedz PTAC, esmu jau griezties ar iesniegumu tās anulēšanai, kā arī ja apstiprināsies ziņā ka esmu iekļauts publiskajā parādnieku reģistrā, tad griezīšos tiesā par goda un cieņas aizskaršanu un personas datu izpaušanu trešajām personām.

K