www.sudzibas.lv Sergel Agresīvs darbinieks vadītāja lomā !!!

Sergel - Agresīvs darbinieks vadītāja lomā !!!

Tomēr vēlos vēl padalīties, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzina, kādas šausmas notiek SIA ''SERGEL'' kompānijā!

Jau iepriekš minētajā rakstā, tad tas vēl nebija nekas ar ko saskāros šodien, mēģinādama rast risinājumu!

Tātad, saņemot vēstuli uz e-pastu, sazinājos ar SERGEL, saruna izvērtās ļoti nejauka, jo SERGEL darbinieks KLĀVS GIPTERS, kas stādījās priekšā kā NODAĻAS VADĪTĀJS, absolūti neizskaidroja neko ko vēlējos noskaidrot saistībā par vēstules saturu! Tik vien kā pazemoja, paņirgājās un lepnā tonī teica - NU TAD EJIET UZ SOCIĀLO DIENESTU UN NOKĀRTOJIES TRŪCĪGĀS VAI MAZNODROŠINĀTĀS PERSONAS STATUSU, JA REIZ JUMS NAV NAUDAS''
O, jā, biju gana pazemota, un godīgi sakot man trūka vārdu, kā vispār persona, parasts darbinieks, kas nes tik vien kā amatu''NODAĻAS VADĪTĀJAS'' , drīkst šādi runāt ar cilvēkiem!

Turklāt, vēl atļāvās palielīties, ka viņam acīmredzot esot labāks darbs nekā man! Kad vēl centos kaut ko piebilst, noskaidrot, saņemt paskaidrojumus par izteiktajiem pazemojumiem, viņš nolika klausuli!

Protams, centos zvanīt uz norādīto telefonu, stacionāro, cerēdama ka būs iespēja sazināties ar kādu no vadības, bet neizdevās, jo telefonā automātiskais atbildētājs tikai reģistrē zvanus, pasakot - ''MĒS JUMS PĀRZVANĪSIM''

Neko citu nevarēju darīt, kā vien sūtīt atbildes e-pastu uz saņemto vēstuli.
Protams aizrakstīju arī pretenzijas vēstuli Valdes loceklim uzdodot jautājumu par KLĀVA GIPTERA ATTIEKSMI! Protams, atbildi tā arī neesmu saņēmusi!

Tad nu nolēmu doties uz to kantorīti un paskatīties, ar ko es vispār telefoniski runāju, un kurš ir tas draņķis kas atļaujas mani tā pazemot, aizbraucot uz SERGEL tā saucamo biroju, vispirms mēģināju zvanīt, protams telefonu neviens neceļ, jo redz galvenā telefonpults ir GIPTERA rokās! Nu neko, devos attiecīgo kabineta nummuru, opā, nemaz tik vienkārši tur iekšā nav tikt, durvis slēgtas, pie durvīm poga. Hm, aizdomājos, tātad laikam no kaut kā baidās, ja reiz sēž pie tik ļoti aizslēgtām durvīm!

Spiežu zvana pogu, skatos caur stiklotām druvām, nāk meitene,atver durvis, bet stāv priekšā un iekšā nelaiž, jautā pie kā es nāku!
Ok, aizveda mani pie KLĀVA GIPTERA darba galda! Stādījos priekšā kas esmu, bet mīļie cilvēki, Jūs pat iedomāties nevarat šo riebīgo attieksmi un izturēšanos, tas ir kaut kāds vājprāts, man neizdevās neko ne noskaidrot, ne atrisināt, jo gāju cerībā varbūt izdosies vienoties, sastādīt vai atrunāt kaut ko par maksājuma grafiku, bet nemaz netiku līdz tam lai pajautāju!
Jo šis cilvēks, šis absurdais nodaļas vadītājs, akmens iekaltā nievājošā mini smaidiņā ar tiiiiik kaitinošu toni tikai pasaka, ko Jūs gribas? Gaidiet uz e-pastu nosūtīsim dokumentu kopijas!
Jautāju, ja reiz esmu atnākusi varbūt man kopijas var izsniegt uz vietas, šis nepakam.
Tad protams pie reizes pajautāju, ar kādām tiesībām viņš mani pa telefonu pazemoja sūtot uz soc.dienestu. Ar tikpat akmenī kalto, mini nievājošo smaidiņu viņš atbildēja, es neko neesmu teicis, protams es atkārtojos trīs reizes, un viņš ..... Palika sarkans kā builis, uzsita ar roku pa galīgu pielēca kājās, ak Jēziņ, divi metri bez galvas, un tad šis saka, -'''' TĀ, ES SKAITU LĪDZ TRĪS, UN LAI JŪS BŪTU ĀRĀ NO BIROJA, CITĀDI SAUKŠU APSARDZI''' :D :D :D :D , protams es nekustējo ne no vietas, Gipters saka - '''TĀ, ES SĀKU SKAITĪT, 1, 2 , 3 , '' , paķēra kaut kādu baltu bļambu un stāv, Es protams viņam pajautāju, lai atbild ar kādām tiesībām viņš mani pazemoja sūtot uz sociālo dienestu, protams atbildi tā arī nesaņēmu!

Un neko, apsardze tā arī neatnāca, jo manuprāt arī apsardze mani neatbildētu GIPTERA VIETĀ es vienkārši pagriezos un aizgāju.

Tajā brīdī, birojā iestājās kapa klusums, tik vien kā fonā rādžiņš čīgāja ....

JĀ, UN TAD ES IZPRATU PILNĪBĀ ''SERGEL'' mājas lapā rakstīto tekstu pie sadaļas ''VAI VĒSTULI SAŅĒMI?'' , citēju - '' Visbiežāk cilvēki ir pārsteigti par iespējām, ko piedāvājam, lai segtu parādus.''''

Jā, es esmu tiešām pārsteigta, ka , tā vietā lai runātu par situācijas risināšanu SIA SERGEL'' sūta uz sociālo dienestu, un ierosina arī apsardzei iesaistīties jautājumos, kas manuprāt apsardzes darbiniekm nu galīgi nav interesanti!

LŪK, LŪK KĀ VISS NOTIEK, TAS KURŠ' SĒŽ KRĒSLĀ AR TIKI AMATA NOSAUKUMU NODAĻAS VADĪTĀS, PILNĪGI BRĪVI, BEZ JEBKĀDĀM EMOCIJĀM DRĪKST IZTURĒTIES PRET CILVĒKIEM KĀ PRET PĒDĒJIEM MĒSLIEM!

N

A Azik99 22.07.2016

Nepārdzīvo, šis darbinieks pats ir tukša niecība, tādēļ vienīgais, kur var izpausties ir pret pārstāvētā uzņēmuma parādniekiem. Tādi mēsli ilgi nestrādā, arī šeit tas pats būs. Pa lielam varēji pasūtīt viņu na h j, tāpat, izņemot rakstīt vēstules un iedomīgi d irst pa telefonu, citas iespējas viņam dzīvē nav. Nožēlojams skribents.

G Gentax 06.12.2018
Parādu piedziņa

67072241 - neceliet, jums zvana no parādu piedziņas firmas SIA Sergel aka SIA Gelvora.

R Rolans 27.02.2019

Gipters bija Valmierā bēdīgi slavens reketieris, amatu pārñēmis dēls. Tēvs jau arī nebija gudrs.