www.sudzibas.lv Sergel Nepamatotie parādu piedziņas izdevumi

Sergel Sia - Nepamatotie parādu piedziņas izdevumi

Īsti nav sūdzība, bet vairāk fans. Tātad kā mēs lieliski zinām pēc jaunajiem likumiem maksimālie piedziņas izdevumi ir 7 + 10 Euro. Man kā jau pilnīgi normālam cilvēkam gadijās aizmirst par vienu parādu kompānijāi BITE (pret šo kompāniju nav pilnīgi nekādu iebildumu). Un, protams, uzreiz uzrodās kaut kāda šaraškina kompānija Sergel, kuri atsūtija SMS par parādu BITEi, ko, protams, gandrīz tajā pašā brīdī nomaksāju. Nu dotā kompānija mani neliek mieru (lai gan kā jau tas teicu ir vairak fans) jau vairāk kā gadu ar saviem parādu piedziņas izdevumiem par nosūtīto SMS un it kā atsūtīto vēstuli, protams, neierakstītā veidā kā to nosaka likumdošana apgalvojot ka viņi visu ir izdarījuši atbilsoši likumdošanai un, ka es esmu viņiem parādā. Tā kā principiāli šadiem kantoriem neko netaisos maksāt sāku ar viņiem uzjautrināties. Žēl ka neierakstīju sarunu par Vudū cūkas izīrēšanu viņiem čakras stabilizēšanai tādā veidā sedzot savas parādsaistības pret doto šarašku )Bet sanāca ierakstīt vienu sarunu, kur dotā šaraška joprojām apgalvo, ka esmu parādā BITEi un protams arī viņiem. https://www.youtube.com/watch?v=l0SZ7Lm8XYc

Su

Kr Kristiana Berzina 29.04.2015

Ari man sanaca ar to, , Sergel, , runat. Vini man Teica ka es parada esmu Tele2, bet es atceros labi ka es jau visu samaksaju. Mana intuicija teica lai es nemaksaju. Nemaksasu ari. Si vestule jau ari nav sudziba.

Mi mikīī 29.04.2015

Pirms vairāk kā 5 gadiem biju aizmirsis nomaksāt Bites rēķinu, jo pārgāju uz Tele2. Atnāca man parasta vēstule no šī Sia Sergel - Bites rēķins 19LVL + 10LVL Sergel par parādu piedziņas pakalpojumiem. Samaksāju Bitei uzreiz. Sazvanījos ar Biti, teicu, ka man viss samaksāts, kas tas par Sia Sergel, operators vienīgi noprasīja - "Kam jūs pārskaitījāt? Mums? Vajadzēja Sia Sergel skaitīt. Nu labi." Un noslēdzu to numuru un lauzu ar Biti līgumu. Sazvanījos ar Sergel, pateicu, ka neko viņiem nemaksāšu. Un viss. Neviens man pakaļ vairs nav skrējis, pavēsti ar aicinājumu uz tiesu arī neesmu saņēmis, tfu tfu tfu :D

Ma malahova25 14.06.2017

Paldies es ar tapat izdarishu pamatsummu bitei un tele2 samaksashu a sergeli lai iet bekas :D nav ko pirkt paradus. Biznesmeni

Th thimonthee 11.08.2017

Contacto Directo: [email protected]

¿Desea comprar un coche?
Construir su casa? Cambiando su empresa? Necesita un préstamo legítimo? Es necesario la inversión ?
Puedo ayudarle. Me ofrecen préstamos a las personas en el año 1000 a 10 millones en todas las personas honestas de todo el mundo a un ritmo de 2%. Tengo una bastante grande de capital que hacen préstamos e inversiones mientras gira la capital, también ayudará a aumentar mis dividendos.
Ofrezco hipotecas, préstamos comerciales, préstamos internacionales, préstamos personales y préstamos Exclusivo préstamos educativos. Ofrezco préstamos
a disposición de aquellas empresas, otras organizaciones públicas y privadas, y muchos otros.
Nota: Si desea hacer préstamos en $ y €; XPE; CHF etc ...
Contacta directamente: [email protected]