AtrisinātaGatis Riekstiņš - Krāpšana

Gatis Riekstiņš, ir unikāls krāpnieks, dažādās svērās viena no tām ir, izvietojot sludinājumu piedāvājot darbu ārzemēs, tad pēkšņi nepieciešams pārskaitīt naudu lai var jau Jums nopirkt darba drēbes, kaut nesat pat tikušies un noslēguši nekādu līgumu, šī ir tikai viens no viņa metodēm eso vēl daudz un daudz. Nekādā gadījuma nesākat sarunu ar viņu, runāt māk labi.
Esmu trīs cilvēku pārstāvis kurus ir apkrāpis Gatis, tiek gatavoti dokumenti uz policiju, ja arī Jūs ir apkrāpis, atstājiet savu epastu, mēs sazināsimies, un cinisimies kopā, izkarot šādas personas.
Kā arī ir informācija viņam pat esot vesela komanda, krāpnieku!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta zaq4 21.02.2017

Tika mieriga cela atguta nauda

Z

K Kaspars000 02.03.2020

Nekas nav mainījies,Gatis Riekstiņš turpina savu,melis , afērists un nemaksātājs!
Nekādās darbībās neielaisties ar šo tipu!

J JanisZverins 09.01.2023

Dzīvo Aizkraukle Rīgas iela 22 -10

V velgakatkevica 17.01.2023

Varbūt šeit iet runa pa vienu un to pašu Gati . Ielika sludinājumu ka pārdod instrumentus , nauda pārskaitīta , ne naudas ne instrumenti. Atrunas ka viņš apkrāpts un risina . Vēl jo projām agrīnajās un atliek dienas ka nauda būs ka nav tā nav viņš pat atsūtīja savu id karti drošībai ka esot godīgs.