Siguldas slimnīca

Siguldas slimnīca SIA
Adrese: Lakstīgalas iela 13
Sigulda
Siguldas nov.
Latvia - LV-2150
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67973973
+371 67971329
Fakss: +371 67976913
Informācija: Siguldas slimnīcā ir neatliekamās steidzamās medicīniskās palīdzības dienests. Kur var vērsties pēc ķirurģiskas vai terapeitiskas, ortopēdiskas un ginekoloģiskas palīdzības. Slimnīcā pacientam sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību, nosaka diagnozi un veic ārstēšanu. Slimnīca darbojas arī veselības tūrisma jomā.
Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Slimnīcas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
14
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Siguldas slimnīca - Sūdzības un atsauksmes

Siguldas slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki šodien saskāros ar sliktu attieksmi no ārstu puses, devos uz slimnīcu pēc kritiena pa kāpnēm (smagi sasitu galvu un nespēju ielpot pilnu elpu un katrs elpas vilciens ir kā dūriens plaušās) uzņemšanā teicu. Man ir grūti elpot un nespēju ielpot pilnu elpu kopš kritiena brīža pajiet knapi varu, vēlējos lai mani pieraksta uz rentgenu un lai iesaka man ko darīt viss ko man pateica ir lai dodos atpakaļ mājās un iedzeru ibumetīnu rengens nav vajadzīgs. Šāda bezatbildīga attieksme ir nožēlojama...

Siguldas slimnīca - Ļoti slikts serviss, nievājoša attiekme no ārsta, aprunāšana izejot no kabineta

Ļoti slikts serviss, nievājoša attiekme no ārsta, aprunāšana izejot no kabineta Ķirurgs maija Martinsone uzņemšanā ir īpaši nedraudzīga pacientiem. Tiku aizvesta uz Siguldas slimnīcas uzņemšanas nodaļu ar labās kājas potītes traumu. Sagaidīja ļoti pretimnākošs personāls. Kāju apskatīja ārsts, kura maiņa bija pirms Dr. Martinsones. Tika nozīmēts rentgens, pēc rentgena sagaidīja Dr. Martinsone, sākotnēji ieturēta, mēreni draudzīga, bet izejot no kabineta patīk nievājoši izteikties par pacientu. (teksts: viņa man Saka kāja uz iekšu, nu, protams, ka uz iekšu jo saišu plīsum...

L Liga1987 27.09.2022
Komentāri 0 Slimnīcas

Siguldas slimnīca - Dzemdību nodaļa - neprofesionāla attieksme un nevērība

Dzemdību nodaļa - neprofesionāla attieksme un nevērība Vēlos padalīties savā dzemdību pieredzē Siguldas dzemdību nodaļā, 3 daļās. 1. Daļa - dzemdības sākās pēcpusdienā, tāpēc slimnīcā ierados naktī. Spiešanas procesā dzemdību zālē ieradās ārste Sandra kumpiņa un jau drīz vien nācās klausīties komentārus par manu epidurālās anestēzijās izvēli "ko ņēmi, ja tagad nejūti, ka jāspiež", "priekškam tev vajadzēja" un tamlīdzīgi, protams arī komentāri "nevajadzēja taisīt, ja nevari piedzemdēt", "tad ej mājās", "beidz čīkstēt", "man 1000 tādas kā tu" - e...

N NVEBr 16.03.2022
Komentāri 1 Slimnīcas

Siguldas slimnīca - Neprofesionāla attieksme

Neprofesionāla attieksme Pirms plānotā ķeizargrieziena anesteziologs neatrod laiku ar pacientu aprunāties un iepazīstināt ar operācijas gaitu, kaut gan pirms operācijas jāsniedz apliecinājums, ka šāda informācija ir sniegta. Operācijas laikā jutos emocionāli ļoti slikti. Anesteziologa un pārējā personāla attieksme ļoti neiejūtīga ar dažādām ironiskām piezīmēm, apšaubot manas kā pacienta sajūtas. Uzskatu, ka ar šādu attieksmi nevar strādāt ne slimnīcās, ne operācijās. Arī Dzemdību nodaļā attieksme ļoti virspusēja. Sarežģījumu gadījumā netiek sniegta atbilstoša ārstēšana.

Siguldas slimnīca - Rehabilitētājas pakalpojuma kvalitāte

Rehabilitētājas pakalpojuma kvalitāte Bija nepieciešiema muguras masāža un reģistratūrā mani pierakstīja pie ievas, aizgāju un sapratu - ka nekad pie viņas neiešu. Jo tā nebija masāža, bet glāstīšana, eļļa tika lietota tik maz, ka glāstīšana nebija patīkama. Ieteiktu vadībai izvērtēt ievas atbilstību - ļoti vājas prasmes, manuprāt nepietiek tikai ar diplomu kabatā. Paziņas ieteica Konstantīnu un nu jau ir iziets masāžas kurss. Masieri ar tik stiprām rokām neesmu vēl satikusi - iesaku visiem!

Siguldas slimnīca - Briesmīga pieredze dzemdību nodaļā

Briesmīga pieredze dzemdību nodaļā Vēlos informēt māmmiņas, kuras domā, ka Siguldā ir labākie dzemdību speciālisti. Diemžēl, tā pat kā es, kļūdaini saņēmuši šādu informāciju. Mans dzemdību stāsts gandrīz beidzās ar traģēdiju, protams viss tagad ir kārtībā un mans bērns ir ar mani, bet vēlos padalīties ar savu rūgto pieredzi, ticu ka kādai tas noderēs un liks aiz auss lemjot kur pašai dzemdēt. Tā tad, mans stāsts sākas 02.08.2019. Pēc Siguldas vecmātes vārdiem “pirms” dzemdību periods, bet man ar vīru, ar kuru uzņēmām laiku...

S Santa 15.08.2019
Komentāri 1 Slimnīcas

Siguldas slimnīca - Sigulda dzemdību nodaļas slikta attieksme!

Sigulda dzemdību nodaļas slikta attieksme! Ilgi pētijām, kur doties sagaidīt mūsu mazuli un izlēmām par labu Siguldai, jo tur bija labas atsauksmes! Nožēloju! Attieksme nejauka un demotivējoša! Sākam ar to , ka ieradāmies slimnīcā 05:00 no rīta, kur bija visas durvis ciet un vīrs dauzijās , kāmēr dežurante lēnā solī atvilkās. Caur visām sāpēm devāmies uz otro stāvu dzemdību nodaļā, kur sagaidīja mūs galvenā vecmāte( vārdu neatceros) Bet nejauka! Devāmies pagaidu telpā, lai gaidītu 10 cm atvērumu un man jau bija 6cm. Mocijos sāpē...

D Dz6 04.05.2019
Komentāri 3 Slimnīcas

Siguldas slimnīca - Slikta attieksme

Slikta attieksme Briesmīga attieksme pret pacientiem, bļauj un māca ko darīt ar bērnu, kad viņš skrien un beigās bija frāze - , kas ir, vajag taču domāt ar galvu", reģistratūra cik esmu bijusi gan viena, gan kādam līdzi, briesmīga attieksme, aptuveni - , kādā sakarā tu vispār te atnāci" nekad tur vairs neatgriezīšos. Elle, ne slimnīca.

Siguldas slimnīca/ Sandra Kumpiņa - Komentāri nevietā

Komentāri nevietā Dzemdības notika Siguldas slimnīcā, kur no visa personāla bija izcila attieksme, izņemot vienu konkrētu personu Sandru Kumpiņu. Dzmedību laikā komentāri nevietā, tādi kā: "9 mēnešus varēji iznēsāt, tagad vairs neko", "šādi sāpēs vēl kādas 2h", utt.. Ļoti demotivējoši māmiņām, kurām ir radusies situācija, kad beigās nākas veikt ķeizaru. Beigās ļoti negatīvi beidzās izrakstoties piektajā dienā, jo neviens nepārbaudīja vai viss kārtībā ar sieviešu līniju, kad pēc divām dienām sākās dzīvībai bīstama asiņošana, kuras dēļ tika pavadītas vēl 7. Dienas Gaiļezerā.

D Didzis G 12.04.2018
Komentāri 7 Ārsts

Siguldas slimnica rehabilitacijas nodaļa - Par veselības aprūpes pakalpojumu

Par veselības aprūpes pakalpojumu Siguldas slimnīcas rehabilitācijas nodaļā attieksme pret klientiem ļoti zemā līmenī. Gulošie netiek pienācīgi grozīti, pāris dienās iedzīvojoties šausmīgos izgulējumos. Arī dzirdīti netiek pienācīgi. Mīļie cilvēki, ja negribat saviem slimajiem ātru galu, nevediet uz Siguldu. Jaunķemeros pakalpojumi ir pat lētāki, bet attieksme kaa diena pret nakti.

Siguldas slimnīca - dr Vagale

dr Vagale Siguldas slimnīcas nodaļas vadītāja Ināra Vagale nav cienīga saukties par ārsti.Siguldas slimnīcas labās slavas kauna traips.Neiecietīga, nepieklājīga pat agresīva pret pacientiem,viņu tuviniekiem un arī pret uzņemšanas nodaļas laipno personālu.Šī persona nav cienīga nēsāt balto halātu .

Siguldas slimnīca - Aprūpe

Aprūpe Siguldas slimnīcā 3. nodaļā -1 gr.invalīde ar kustību traucējumiem bija uz rehabilitāciju. Aprūpe bija slikta, jo trūkstot darbinieku. Paciente izkrita no gultas, kā rezultātā smagi savainojās, jo netika ievērota pacientu drošība, nestabilā stāvoklī atstāta bez uzraudzības uz gultas malas, teica , ka pati vainīga. Aŗī visa ķermeņa vannošana 1x nedēļa laikam ir luksus lieta, jo to nedara. Gribējās jau uzlabot esošo stāvokli, bet iznāca otrādāk. Loti skumīgi domājot par šo situāciju. Nebija jau aŗi bezmaksas pakalpojums. Negribētos, lai ar citiem tā notiktu!

Siguldas slimnīca - Erces

Erces 12. Julija aizbraucu uz Siguldas slimnicu ar savu gada un 10menesu veco meitinu kurai kajina bija iekodusies erce. iegajam registratura kur medmasa pierakstija meitinas datus un adresi. gaajam gulties uz kusetes un medmasa izrava erci, un teica varat staigat. Parjautaju vai spirtu neuzliks vai kadu kompresi? tad jaa iedeva spirta papiriti ko pielikt klat tikai pec tam kad biju pajautajusi. izgajam ara un virs jautaja vai nau kaut kas jamaksa, medmasa teica ka tik mazinam nee. Aizbraucam maja...

Siguldas slimnīcas uzņemšanas nodaļa - Šokēta par personāla attieksmi

Šokēta par personāla attieksmi Izpotējāmies visa ģimene pret ērču encefalītu un vīram naktī palika slikti - piepampa limfmezgli, sāpes kaulos- zvanīju uz uzņemšanas nodaļu, lai pajautātu, kā rīkoties??? Atbilde bija : "Jūs visi tā kā no plaukta nokrituši, ka zvanāt trijos naktī un prasāt tādas elementāras lieta", un telefona klausule tika nekavējoties nolikta. Protams biju šokēta par personāla attieksmi, laikam jau tagad ir tā vienkāršā atbilde: "Kā maksā, tā strādāju", tikai un vienīgi cietējs paliek otrs cilvēks, kaut arī tas cilvēks, kas tā var atbildēt otram cilvēkam, nav cienīgs strādāt apkalpojošā sfērā(:

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes