www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Dzemdību nodaļas pediatrs

Siguldas slimnīca - Dzemdību nodaļas pediatrs

Slimnīcā katru rītu bija jādodas pie pediatra/neonatologa apskatīt bērniņš, jāveic dažādas pārbaudes un vakcīnas utt. Viss smuki un saprotami. No visām trim dienām,kuras ar bērniņu un vīru pavadījām slimnīcā, vienā rītā pieredze bija vienkārši neprofesionāla, nelaipna ar attieksmi - no sērijas- ko jūs te atvilkāties? Bērniņu “apskatīja” pediatrs- vīrietis, runāja tikai krievu val., ne labrīt, ne sveiki, neviena laipnība, tikai strupi komentāri par to, ka bērnam ir nokritušies 50g no svara un viss slikti, ko nejēdzu es bērnu barot. No savas sēdvietas pat nepiecēlās, pa gabalu paskatīja bērnu un viss. Visu darīja māsiņa- kas bija daudzmaz iejūtīga. Ļoti nejauka, auksta attieksme. Nelaipni un absolūti neiederīgi dzemdību nodaļai. Nodaļai, kurā jāstrādā ar pretīmnākošu attieksmi, ar laipnību! Šis “speciālists” nosita visu dūšu un pozitīvo pieredzi dzemdību nodaļā.

11.08.2023

G

V vitols 12.08.2023

Kāds jums vēl ,,Labrīt,, jūs zināt cik garas stundas jāstrādā slimnīcās,personāls ir noguris!
Priecājaties,kā ne tatāru valodā jūs apkalpoja!
Bērnam ir jauzņem svars,pareizi jums pateica!

Velvetpopstar 12.08.2023

Bet ne visi prot krievu valodu, dzīvojam Latvijā, tāpēc ārstiem arī būtu jārunā latviešu valodā.

S Sīka2 12.08.2023

Jā tu nezini, tad labāk paklusē. Katrs bērns, pēc dzimšanas, zaudē svaru un tas ir normāli. Un tās ārsts, ir neprofesionāls.

tāpēc ārstiem arī būtu jārunā latviešu valodā. - - - Bet ja nav citu ārstu? Braukt uz Somiju vai Vāciju?

G Gunita G. 12.08.2023

Nu jā, latviešu valoda Latvijas ārstniecības iestādēs ir luksus 😁 pieņemsim tā. Katrā ziņā- pārējās 2 dienās personāls, kas aprūpēja mazo bija ļoti jauks un laipns. Nez kāpēc šie cilvēki zin manieres ☺️

T tainsīgatiesa 12.08.2023

tūlīt pieskries lūzer-impotents kastrēts-transgenders bez-vārds ar savu šizoīdo-naidu pret bērniem un vecākiem.

Velvetpopstar 12.08.2023

Izskatās, ka krievi salika man mīnusus. Xd