www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Komentāri nevietā

Siguldas slimnīca/ Sandra Kumpiņa - Komentāri nevietā

Dzemdības notika Siguldas slimnīcā, kur no visa personāla bija izcila attieksme, izņemot vienu konkrētu personu Sandru Kumpiņu. Dzmedību laikā komentāri nevietā, tādi kā: "9 mēnešus varēji iznēsāt, tagad vairs neko", "šādi sāpēs vēl kādas 2h", utt.. Ļoti demotivējoši māmiņām, kurām ir radusies situācija, kad beigās nākas veikt ķeizaru.

Beigās ļoti negatīvi beidzās izrakstoties piektajā dienā, jo neviens nepārbaudīja vai viss kārtībā ar sieviešu līniju, kad pēc divām dienām sākās dzīvībai bīstama asiņošana, kuras dēļ tika pavadītas vēl 7. Dienas Gaiļezerā.

D

L lubinka 07.02.2018
Gribu pateikties Sigulda slimnicai.

Labdien gribu pateikt liels paldies.visam personalam Ginekoloğijas diena stacionăram.ļoti jauks kolektivs.paldies Dace Pravaine.un visam meitenem kas stradaja 07.02.18g.biju parsteigta .Lai Jums jauka diena.Paldies.

J JānisK 28.08.2019

Piekrītu, Sandra Kumpiņa ir nekavējoties jāatlaiž!
Arī par mums viņa ņirgajās, pazemoja..

N Nezinamaia1234 13.01.2020

Mums gandrīz notika traģedija, pēc šīs ārstes apskates izplānoja operāciju pēc mēneša, protams nesagaidiju to mēnesi( viņai pēc dzemdībām vajadzēja taisīt operāciju) Jo sākās liela asiņošana, adinspiediens bija 60 uz 50. Zvanu viņai 28.12 viņa siltajās zemēs, atbilde, nevaru Jums palīdzēt brauciet uz Slimnīcu. Beigās no Siguldas slimnīcas aizveda ar intensīvajiem uz Stradiņiem( viss labi) operācija uzreiz tiek veikta. Beigās tika nogulētas 6 dienas slimnīcā no tām 2 dienas pārlēja asinis.

D Didzis G 13.01.2020

Drausmas, mums jau ir pagājuši gandrīz divi gadi no šī notikuma un nekas nav mainījies. Pilnīgi tāds pats apraksts, kā mums notika. Labi, ka viss beigās labi. Šādi ārsti nedrīkst strādāt, kur tik īsā laika posmā ir vairāki šādi gadījumi, protams, ka vaina meklējama konkrētās personās.

L Liga 21.02.2020

Dzemdēju Siguldas slimnīcā 09.10.2019. Dežūrējošā ārste bija Sandra Kumpiņa. Laipni sagaidīja, pārbaudīja, visu laiku bija pozitīvi noskaņota un jokoja. Pašā dzemdību procesā gan neiesaistījās, jo pēc ūdeņu pārduršanas viss notika ļoti ātri un iztiku tikai ar vecmāti, bet pēc tam smuki sašuva, joprojām uzturot pozitīvu noskaņojumu. Pēc tam izstāstīja, kā sevi apkopt, kamēr rētas dzīst, un teica, ka gaidīs nākamreiz. Tikai labākās atsauksmes :)

D Didzis G 21.02.2020

Ticu, ka ir arī pozitīvas pieredzes, bet šajā gadījumā nebija nekādu komplikāciju un izskatās, ka labprātāk strādā ar tiem, kuriem viss pēc grāmatas notiek. Laikam garastāvokļa cilvēks un iespējams ir saņēmusi pietiekami sūdzības, lai pārdomātu savu attieksmi.

D Dace 10.11.2021

Jā, Sandra Kumpiņa arī manās dzemdībās izturējās dikti nejauki... šuva man plīsumus, arī kad teicu, ka anestēzija ir beigusies un sāpēs lūdzos un bļāvu, lai iedod vēl anestēziju, bet nedeva, teica, lai ciešos un ka pati esmu vainīga, ka neklausīju vecmāti-tad plīsumu nebūtu. Kā arī radīja iespaidu, ka man tur viss slikti un briesmīgi, dziļi, bērns ar nagiem dziļas rētas uztaisījis.

Pec pāris dienām, kad gāju uz apskati tad gan bija dikti jauka un patīkama...

P Polar 09.02.2024

2023.gada oktobris un šīs ārstes attieksme, protams, nav mainījusies. Diemžēl nācās saņemt komentārus - "te jau nekas nebūs", "tu nemāki spiest", "kura tad mums te tā varone", utt. Un apskates pirms dzemdībām ļoti neiejūtīgas un pat brutālas. Jā, jokojas visu laiku, bet tie joki tādi nievājoši... :(