Siguldas slimnīca - Erces

12. Julija aizbraucu uz Siguldas slimnicu ar savu gada un 10menesu veco meitinu kurai kajina bija iekodusies erce. iegajam registratura kur medmasa pierakstija meitinas datus un adresi. gaajam gulties uz kusetes un medmasa izrava erci, un teica varat staigat. Parjautaju vai spirtu neuzliks vai kadu kompresi? tad jaa iedeva spirta papiriti ko pielikt klat tikai pec tam kad biju pajautajusi. izgajam ara un virs jautaja vai nau kaut kas jamaksa, medmasa teica ka tik mazinam nee. Aizbraucam majas kur vel viram jautaju kur vina to erci lika? jo satraukuma likas ka iemet izlietne. Vins teica ka ne ka obligati suta uz infektologijas centru, tapec jau adresi panema. pagaja 5 dienas, nau atbildes. 17. julija zvanu uz siguldas slimnicu jautaju, ka zvanu sakara ar ercu analizem par piektdienu kad biju ar mazo pie jums. Registratura man atbild ka man ir jazvana uz Linezeru jo Siguldas Slimnica analizes netaisa un tas esot maksas pakalpojums, iedod erci lidz burcina un talak dariet ko gribat. Es izbrina jautaju tad kapec man neviens neko neteica par to ka tas ir maksas pakalpojums un kapec neviens neteica ka erci dod lidz? Es vinai saku ka man izvilka meitai erci un pateica staigaa! un Registraturs man atbild UZ SO JAUTAJUMU JUMS ATBILDET NEVARESU! vai nau attieksme? kaa taa var tik mazam bernam ja ir iekodusi erce? kapec neizstasta kas jadara? kur javed? cik maksa? ta man ir pirmna reize un neko nezinu par to. Kapec kad virs prasija vai ir jamaksa, kapec medmasa neteica ka nemiet erci un brauciet uz linezeru un tur jamaksa? izbrina si vienaldziba! esmu soka un baidos jo nezinu vbai erce ir izmesta vai varu braukt tai pakal, vai bija inficeta vai ne. Ko man sada gadijuma darit?

S smīkņa 17.07.2013

Neko nevajag darīt, varbūt vienīgi nomierināties.