www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Sigulda dzemdību nodaļas slikta attieksme!

Siguldas slimnīca - Sigulda dzemdību nodaļas slikta attieksme!

Ilgi pētijām, kur doties sagaidīt mūsu mazuli un izlēmām par labu Siguldai, jo tur bija labas atsauksmes! Nožēloju! Attieksme nejauka un demotivējoša! Sākam ar to , ka ieradāmies slimnīcā 05:00 no rīta, kur bija visas durvis ciet un vīrs dauzijās , kāmēr dežurante lēnā solī atvilkās. Caur visām sāpēm devāmies uz otro stāvu dzemdību nodaļā, kur sagaidīja mūs galvenā vecmāte( vārdu neatceros) Bet nejauka! Devāmies pagaidu telpā, lai gaidītu 10 cm atvērumu un man jau bija 6cm. Mocijos sāpēs. Uzvedos adekvāti un nevienu nelamāju, bet no vecmātes puses bija riebīgi komentāri! Vaidēju no sāpēm un stenēju, kad sāpes bija pārāk lielas, jo mazulis man spieda uz muguras nerviem! Uz ko viņa man atbildēja, lai nevaidot un nebļaujot, cenšos parelpot un VISU laiku mani kušināja, kas bija neizturami. Neuzskatu, ka uz tik lielām sāpēm man jātur mute ciet, ka pat nedrīkstu pavaidēt! Pēc 2 h man jau bija nenormalīgas sāpes, biju iegājusi dušā un teicu viņai , ka man nekādi ūdeņi neiet nost un ka gribu jau dzemdēt! Un tā arī jau bija! Atvērums bija 10 cm , ūdeņus man pārdūra un devāmies uz galdu. Kur talak sekoja grutākais darbs, bet spēka izsīkums bija liels un pectam izskanēja man pārmetumi, ja nevaru spiest, tad lai eju atpakaļ uz gultu gulēt un gaidīt, jo darot pāri savam bērnam! Redzēju, ka vīrs arī dusmojās uz viņu, bet neko tajā momentā neteica, lai neradītu man papildus stresu. Pieminēšu vēl, kad skatijāmies tonīšus, tad lika man strauji pagriesties uz otru pusi,kas man izraisija vemšanu un labi, ka blakus bija vīrs, kam bija jaskraida un jamekle, kkads trauks, kur man vemt un nomazgāt seju. Īsumā sakot - visu likutiku steidzināta un morāli pazemota, ka daru pāri savam bērnam, ka nevaru tik ātri piedzemdēt. Ko es vaidot, jo man tak paveicies, ka atvērums tik ātri ir atvēries, nevis kā citām sievietēm! Ar ko šis viss beidzās? Bērns piedzima un patstāvīgi nespēja elpot un pēc 3-4 h aizveda uz Rīgas slimnīcu, bet es paliku Siguldā numuriņā kuru paņemām pa maksu! Un tālak ir pats labākais, ja tev nav bērns, tad par tevi ir pilnīgi pofig! Kkadas jaunas māsiņas un nāk pret tevi izturas, kā pret nezin ko! Ko darīt ar krūtim? Krūtis man piedzina pilnas ar pienu, lika atslaukt un beigas iedzivojos sastrēguma problemās! Kkads murgs! Tā kā tas bija mans pirmais mazulis, ta des vsp nezināju, ko darīt un cilvēkiem pilnigi nospļauties, ko tu māki un nemāki! Labi, ka visu šo laiku man bija blakus vīrs, kas atbalstīja. NEKAD vairs nedzemdēšu Siguldā! Nekad! Es neesmu , kkada stresainā vai , kas izgāž savas negācijas uz citiem, bet šādu attieksmi nebiju pelnijusi! Neiesaku dzemdēt šajā slimnīcā, ja nu vienīgi ņemat vecmāti par naudu, kas ir JAUKA! Nevis šitik nejauka kā man gadijās. Uz priekšdienām atlasīšu cilvēku, kas man palīdzēs dzemdībās, nevis kritizēs, cik vāja esmu un daru pāri savam bērnam!

04.05.2019

D

R RXX 04.05.2019

Njā, skumji. Vecmātes pārstrādājušās konveijerī, aizmirst paskatīties no jaunās māminas skatupunkta... Ceru, ka bērninam tagad viss ok!

K Krista L. 13.11.2019

Arī man ir rūgta pieredze ar Siguldas slimnīcu..2 gadi jau pagājuši, bet tas viss vēl svaigā atmiņā. Nekad uz turieni vairs. Tā arī bija, konveijers, pazemošana. Vienīgi jauka bija ķeizara veikšanas brigāde, pēc 22 nomocītām stundām...

Saivii 13.11.2019

Pretiigas baabas! Dzemdiibaam ir jaabuut as stress free as possible , bet Latvijaa reti kur taadas slimniicas atrast,ja nu tikai par naudu.