www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Ļoti slikts serviss, nievājoša attiekme no ārsta, aprunāšana izejot no kabineta

Siguldas slimnīca - Ļoti slikts serviss, nievājoša attiekme no ārsta, aprunāšana izejot no kabineta

Ķirurgs maija Martinsone uzņemšanā ir īpaši nedraudzīga pacientiem. Tiku aizvesta uz Siguldas slimnīcas uzņemšanas nodaļu ar labās kājas potītes traumu. Sagaidīja ļoti pretimnākošs personāls. Kāju apskatīja ārsts, kura maiņa bija pirms Dr. Martinsones. Tika nozīmēts rentgens, pēc rentgena sagaidīja Dr. Martinsone, sākotnēji ieturēta, mēreni draudzīga, bet izejot no kabineta patīk nievājoši izteikties par pacientu. (teksts: viņa man Saka kāja uz iekšu, nu, protams, ka uz iekšu jo saišu plīsums) ok, komentāru neņēmu vērā, bet pēc tam gan sapratu, ka kundzei patīk iet un bravūrīgi izteikties. Kad teicu, ka kāju ceļot dikti sāp, tad tik noteica, ko nesaprati, kas jums visiem ir, ka nesaprotat, ko jums Saka. Ok, ja jāsāp, tad pacietīšu. Bet, pirms braukšanas prom, kāpjot mašīnā un ceļot kāju ļoti lielas sāpes. Iznāk dakteres kundze un izsakās ar visādiem nievājošiem komentāriem, kā, piemēram, nevaru jau iebāst termometru un redzēt, kas tur ir, jāgriež vaļā ģipsis. Jau pēc tiem komentāriem nevēlējos atgriezties pie dakteres, bet medmāsa pārliecināja, ka viss būs labi. Ejot iekšā sūdzēšanās pa visu gaiteni otrai medmāsai, ka redz ceļot meitene kāju un sāp, nu nav ko aiz gara laika darīt. Kad atbildēju uz viņas komentāru, tad sāka kliegt uz mani, ka es kaut ko pa ausu galam dzirdējusi, ka tā nesmuki un sāka audzināt, teica arī ka noteikti saprata, ka ģipsis, negribot ģipsi. Kas teicu, ka nevēlos traucēt un došos pie cita ārsta, tad sāka laipni runāt. Atgrieza medmāsa ģipsi un jā, bija dikti iespiedies ģipsis un spieda uz potīti, tad tik dr. Martinsone noteica ka tā mēdzot būt. Pēc tam ģipsis tika pārlikts tik vaļīgi, ka potīte kustās, neko nenotur. Atmetu ar roku un devos uz traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu pēc palīdzības. Jāpiebilst, ka ar šo dakteri daudziem ir bijusi negatīva pieredze.
Paldies pārējam Siguldas slimnīcas apkalpojošajam personālam. Maija Martinsone dikti sabojā slimnīcas tēlu un vēlmi uz turieni doties pēc palīdzības.

27.09.2022