www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Šokēta par personāla attieksmi

Siguldas slimnīcas uzņemšanas nodaļa - Šokēta par personāla attieksmi

Izpotējāmies visa ģimene pret ērču encefalītu un vīram naktī palika slikti - piepampa limfmezgli, sāpes kaulos- zvanīju uz uzņemšanas nodaļu, lai pajautātu, kā rīkoties??? Atbilde bija : "Jūs visi tā kā no plaukta nokrituši, ka zvanāt trijos naktī un prasāt tādas elementāras lieta", un telefona klausule tika nekavējoties nolikta. Protams biju šokēta par personāla attieksmi, laikam jau tagad ir tā vienkāršā atbilde: "Kā maksā, tā strādāju", tikai un vienīgi cietējs paliek otrs cilvēks, kaut arī tas cilvēks, kas tā var atbildēt otram cilvēkam, nav cienīgs strādāt apkalpojošā sfērā(:

V

. ....kl 23.03.2009

He, jautri!!! Bet tomēr skumīgi.

R RK,- 27.03.2009

nu taa ir Siguldas beediigi slavenaa slimniica, kur visiem viss ir pie kaajas ... un cik cilveeku nav aizgaajushi pie dieviem tieshi no shiis slimniicas...murgaini vienkaarshi, turp tikai uz mirshanu ir jaaiet. Starp citu taa atgadiijaas ar manu kaiminjieni, kurai palika slikti ar sirdi un vinja pati aizgaaja uz uznjemshanas nodalju, un, kamer vinji formeeja dokumenus, vinja nomira ar sirdsleekmi turpat, uznjemshanas telpaa...luuk taa. Siguldas slimniicas personaals...riebjaas un kauns par taadiem

D Diana 28.03.2009

Nja musu slavena Siguldas slimnica.Tada vinja jau sen, netikai tagad, križu laika.

S Sanita 15.11.2010

Kauns:(